Jump to content

Ondra - Vodafone

Help center
 • Posts

  782
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Everything posted by Ondra - Vodafone

 1. @LenkaPDobré odpoledne, Lenko, vysvětlení najdete hned nad vaším příspěvkem.
 2. Dobré odpoledne, aktuální informace o tom, kde evidujeme nefunkční službu, jsou k dohledání na https://www.vodafone.cz/vypadky. Jak už tu padlo, výpadek na Ostravsku je důsledkem velmi silné bouře, která se prohnala v noci ze středy na čtvrtek. Došlo pak k požáru kolektoru, který mimo jiné zničil i naše technologie. Včera se podařilo pro některé lokality vše zprovoznit, ale úplně všude ještě ne. Oprava je poměrně náročná, protože na některá místa se stále nemáme možnost se dostat. Technici teď pracují na náhradním řešení, i to bude vyžadovat spolupráci s hasiči a dalšími složkami. Je možné, že se to povede ještě dnes, ale garantovat to nemůžu.
 3. Pěkný den, většina výpadků je na této stránce brzy dohledatelná - právě k tomu účelu ji také máme a šetří tak čas nám i našim zákazníkům. Nevím, o jaký šlo výpadek u vás, k tomu se tedy nedovedu vyjádřit. Někdy tam ale může být krátká prodleva v propsání informace, než kolegové ověří reálné dopady na funkčnost služeb apod. Ještě bych rád doplnil, že je rozdíl mezi interními monitorovacími systémy a tím, zda je možné výpadek dohledat na této stránce. To jsou přece jen trochu rozdílné věci.
 4. @plavDobré odpoledne, s podobnými potížemi se nesetkáváme, určitě to není nic obvyklého. Pokud nedošlo k doručení SMS, můžeme to prověřit na základě konkrétních příkladů (měly by být čerstvé). Podrobnosti nám můžete poslat přes https://tam.je/forum nebo můžete zavolat na *77.
 5. Určitě to nebylo úmyslně, pokud jste to nedořešil, napište nám, co jste potřeboval řešit, přes https://tam.je/forum a zpětný kontakt, pokud to bude potřeba, zařídíme 🙂
 6. @Pavel m@TechnikusPlatí to, co jsem zde uvedl - KVIFF.TV bude dostupná pro všechny zákazníky s jakoukoliv placenou nabídkou Vodafone TV.
 7. Dnes byla nová stanice KVIFF.TV Channel oficiálně představena, vysílat začne od 26. června a bude dostupná pro všechny zákazníky s placenou variantou Vodafone TV na pozici číslo 20. Ze začátku nebude v DVB-C, ale pouze přes internetový příjem. https://www.vodafone.cz/televizni-tipy/novinky/kvifftv-channel-je-soucasti-vodafone-tv/
 8. @mirek.123Tady šlo opravdu o chybu, to znamená, že zpráva vám (ani dalším zákazníkům) vůbec nebyla určena a nebyla relevantní.
 9. Hezké odpoledne, tady šlo o zcela chybné zobrazení, díky za upozornění, kolegové už chybu opravili a zpráva se nadále nezobrazuje.
 10. V noci jsme ještě dělali práce, které ovlivnily i Můj Vodafone, v tuto chvíli je už víkendová odstávka ukončená.
 11. Nejedná se o utajování, jen jsem se vám snažil vysvětlit, že to není na nás, abychom zveřejňovali rozhodnutí soudů. Co se týká informační stránky - ta je obecná, protože není praktické a ani jednoduše proveditelné, aby byla v každém jednom případě přizpůsobena konkrétní situaci. Se změnou v tomto ohledu tedy zatím nepočítáme.
 12. Vidím, že v poslední zprávě jsme vám psali, že chybu jsme plošně odstranili a kolegyně se vás ptala, zda je i u vás vše v pořádku a posílala vám postup, který u většiny zákazníků funguje. Protože jste odepsal, že vám sledování stále nefunguje, vše znovu předáme na techniky k řešení a budeme vás informovat o dalším postupu.
 13. @MSwampPokud máte zájem o dodání nového CA modulu do pronájmu, tak stačí požádat telefonicky na 800770077 🙂
 14. @RZSN Pěkný den, rozumím vašim dotazům, nicméně toto nejsou otázky pro Vodafone, my o blokaci webů nerozhodujeme, tedy ani nezveřejňujeme rozhodnutí soudů apod. Pokud dostaneme od oprávněné autority (soudu) pokyn k blokaci, musíme ji provést. Při pokusu o otevření webu se vám pak ukáže obecná informační stránka https://www.vodafone.cz/blokovani-hazardnich-her/.
 15. @PersifalDobré ráno, je mi líto, že máte s přístupem stále potíže. Jak můžete vidět hned v příspěvku nad vámi, individuální chybu rozhodně nevylučujeme, ale informovali jsme tu, že chybu, která postihla větší množství zákazníků, jsme už ve spolupráci s provozovatelem Maxu odstranili. Pokud vám přehrávání stále nefunguje, pak je to potřeba řešit individuálně. Jestli s kolegy z technické podpory nejste v kontaktu, můžete se nám ozvat přes https://tam.je/forum a vše jim předáme.
 16. Pro Vodafone TV 3 set-top box postupně uvolňujeme aktualizaci (32.2.2), která přináší: Přístup k vašim nahrávkám bude nově rovnou z hlavní nabídky. Přidáváme podporu vlastního řazení TV stanic. Zákazníci, kteří přijímají kabelové televizní vysílání DVB-C, mohou spuštěním modrého tlačítka vyvolat teletext. Kabelovou televizi přijímáte, pokud máte set-top box připojený nejen k internetu, ale také pomocí koaxiálního kabelu k účastnické zásuvce. Teletext můžete spustit, pokud sledujete živé vysílání a daná TV stanice ho poskytuje (například na kanálech ČT).
 17. @dcartHezký den, takové chování určitě standardní není, aplikace by se neměla pravidelně odhlašovat. Napište nám prosím podrobnosti o vašem zařízení, verzi systému, jak často se aplikace odhlašuje a případné další podrobnosti přes https://tam.je/forum a my vše předáme k prozkoumání. Co se týká řazení kanálů, to zatím jako novou funkci slíbit nemůžu. Přihlašovací jméno změnit nejde, ale heslo do aplikací si můžete upravit na své vlastní, aby se vám dobře pamatovalo. Návod najdete tady: https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-aplikace/
 18. Pěkný den, Štěpáne, včera jsme opravdu zaznamenali potíže s novým přihlášením do aplikací, během večera jsme to opravili a vše je opět dostupné. Omlouvám se za komplikace.
 19. Ověřil jsem to a aktuálně to vypadá, že podpora IPv6 bude zahrnuta do iOS 18, což by mělo být nejspíš v září.
 20. @OhambíDobré odpoledne, o plošnou chybu nejde, odsud ale nepoznám, co přesně u nás máte a k čemu ve Vyúčtování došlo. Jestli vám nesedí nastavení služeb a jejich účtování, můžete nám napsat přes https://tam.je/forum, rádi se na to podíváme a pomůžeme.
 21. @Pavel mTady vám podrobnosti napsat nemůžu, když jde o situaci, která se přímo týká vaší služby. Můžete ale využít odkaz na náš zabezpečený kontaktní formulář a díky tomu budeme moct vše řešit.
 22. @Pavel mRádi se na to koukneme blíž, ozvěte se nám prosím přes https://tam.je/forum, díky!
 23. @gggV dokumentu jde především o programy a jejich frekvence, zařazení do balíčků je až druhotné... Ale zpětnou vazbu předám 🙂
 24. Hezké odpoledne, přehled pro CA moduly jsme aktualizovali, najdete ho ve formátu PDF zde: https://static.vodafone.cz/cp/docs/tv/frekvencni_prehled_digitalni_kabelove_televize.pdf
×
×
 • Create New...