Jump to content

Ondra - Vodafone

Help center
 • Posts

  565
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Everything posted by Ondra - Vodafone

 1. @TechnikusPěkný den, i když máme globální platformu, tak to stále neznamená, že by bylo vše na 100 % stejné. Ať už se bavíme o lokalizaci (balení, návodů, uživatelského prostředí), napojení na interní systémy dané země (ty se liší), různé funkce, které mohou být specifické pro danou zemi (u nás třeba nemožnost přetáčet reklamy na Primě) atp. Těch rozdílností je ještě víc, vybral jsem pár příkladů, kde je to věřím srozumitelné. Takže proto nemají všechny země stejný hardware, stejné aplikace apod.
 2. @traminMrzí mě, že se situace opakuje 😕 Pokud vím, tak prakticky všechny takové situace vznikají tím, že přístup do Můj Vodafone má i někdo jiný (z rodiny, známých...), kdo aktivaci potvrdí. Řešením je pak nastavit vhodné heslo a nikomu ho nesdělovat. Ale samozřejmě doporučuji podat reklamaci, pokud s aktivací nesouhlasíte a nejste si vědomi, že byste službu zapínali.
 3. @StandaAno, Spektrum Home překlápíme do HD (DVB-C už je, na IPTV bude během pár dnů) 🙂
 4. @VladimirPokud byste chtěl mít DvojSIMku a jedno číslo zároveň na plastové a zároveň na eSIM, tak nejde, nic se v tomto ohledu nezměnilo.
 5. Ondra - Vodafone

  EPG

  Hezký den, omlouváme se za komplikace, jak Marek zmínil, řešíme potíže s funkcí Informace o pořadu u starších boxů (Kaon Mediabox, CA modul apod.).
 6. @VáclavHezký den, Václave, díval jsem se na výpadky v okolí Hlavečníku a za poslední dny žádný plošný výpadek nahlášený nemáme. Potřebovali bychom to tedy ověřit přímo pro vaše telefonní číslo (čísla). Pokud to je možné, zavolejte prosím na *77 (800770077) a vše nahlaste kolegům, doptají se vás na podrobnosti a předají vše ke kontrole. Můžete nám také napsat přes https://tam.je/forum, v tom případě prosím nezapomeňte na: - přesnou adresu - typ telefonu - čas posledního hovoru z lokality (pro určení vysílače, ke kterému se telefon připojuje) - od kdy se potíže projevují a jak - jestli mají potíže i ostatní Obecně mě ještě napadá, zda nepoužíváte Wi-Fi volání? Pokud ano, zkuste ho vypnout a zavolat bez něj. Kdyby vše fungovalo, tak je příčina v parametrech Wi-Fi sítě a řešením by bylo volat klasicky přes mobilní síť. Stejně tak bych zkusil vypnout podporu LTE sítě a pak provést hovor, jestli není příčina ve volání přes LTE. Tady bychom se na to stejně museli podívat, ale uvítáme informaci, zda jste toto zkoušel a mělo to nějaký vliv.
 7. @MicDobrý den, na diskuzním fóru reklamaci vyřídit nedokážeme, vždy však platí, že pokud podáte oficiální reklamaci, vyjádření vám posíláme dopisem nebo elektronicky (pokud jste využil Reklamační formulář na webu). Kolegové na všechny reklamace odpovídají - je to dokonce naše povinnost. Pokud u nás už nemáte žádné aktivní služby, on-line Reklamační formulář vám nepůjde, můžete však reklamaci uplatnit písemně na adrese Vodafone Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, případně máte možnost sepsanou reklamaci předat v některé z našich prodejen. Nezapomeňte do reklamace také napsat svou správnou adresu, aby vám naše odpověď v pořádku přišla. Ještě bych rád doplnil, že pokud byste od nás obdržel vyjádření k reklamaci a s tím nesouhlasil, máte možnost uplatnit případné námitky vůči řešení reklamace u ČTÚ, nikoliv u ČOI. Vždy je ale potřeba se obrátit nejdříve na nás jako poskytovatele. Všechny informace k reklamacím najdete zde: https://www.vodafone.cz/o-vodafonu/ke-stazeni/reklamace/reklamace-sluzeb/.
 8. @PetrounxdDobrý den, Petře, pokud informace k objednávce stále nemáte, napište nám přes https://tam.je/forum a nezapomeňte připsat co a jakým způsobem jste objednával. Zjistíme vám to. Aktuálně máme v nabídce: PlayStation 5 + God of War Ragnarok Obsah balení: Konzole, 1x herní ovladač, hra God of War Ragnarok, HDMI kabel, USB kabel, napájecí kabel, stojan. https://www.vodafone.cz/domaci-zabava/sony-playstation-5-god-of-war-ragnarok/ PlayStation 5 Digital Edition+PS Plus Premium (24 měsíců) Součástí balení je konzole PS5 Digital Edition (včetně kabelů apod.) + ovladač v bílé barvě + předplatné PS Plus Premium na 24 měsíců. https://www.vodafone.cz/domaci-zabava/sony-playstation-5-digital-editionps-plus-premium-/
 9. Toto přece na webu vysvětlujeme - samozřejmě budeme řešit vše, co se týká našich rozvodů, nemůžeme ale řešit situace, kdy je příčina v modemu zákazníka. Při potížích na našich rozvodech vám samozřejmě poskytneme technickou podporu a v případě potřeby k vám vyšleme i našeho technika. Pokud však používáte vlastní modem, ověřujeme funkčnost připojení pouze po úroveň účastnické zásuvky. S případnou závadou či poruchou na vámi pořízeném modemu vám v tomto případě pomoct nedokážeme. Chcete-li mít plnou podporu a jistotu, že můžete vše dořešit rovnou s námi, využijte námi dodávaný modem, který poskytujeme formou pronájmu. Nákup takových zařízení rozhodně nedoporučujeme, nedává to žádný smysl.
 10. Je sice pravda, že můžete mít samostatnou Vodafone TV (DVB-C) a nemusíte aktivně používat internetové připojení, ale aby kabelová TV fungovala, musí k ní být navedený internet, takže i když budete chtít používat samostatnou kabelovou televizi, dostanete od nás internetový modem (v tomto případě bez poplatku a slouží jen pro účely fungování TV) a například set-top box pro Vodafone TV s ním musí být propojený.
 11. Ano, to je pravda, ještě doplním vysvětlení. Naším strategickým partnerem v projektu monitoringu vozidel Vodafone Automanažer je společnost JABLOTRON ALARMS a.s., tradiční český výrobce zabezpečovací techniky pro objekty a také monitorovacích a zabezpečovacích produktů pro automobily. Tato společnost se rozhodla segment produktů pro automobily dále nerozvíjet. Důvodem je rychlý pokrok ve vybavenosti vozidel. Co to znamená pro uživatele produktu Vodafone Automanažer? Produkt Vodafone Automanažer bude v prodeji do konce roku 2025 nebo do vyprodání zásob. Stávající funkce v aplikaci Vodafone Automanažer zachováme v současné podobě minimálně do roku 2030. Servis produktů bude probíhat v souladu se standardní servisní politikou společnosti JABLOTRON ALARMS a.s. Prodloužená servisní podpora bude poskytována 5 let po ukončení prodeje.
 12. @paffkoHezký den, tohle je nešťastná souhra okolností, není to nic, co by kolegové dělali schválně vůči vám. Pevný internet (DOCSIS) s vlastním modemem můžeme do systému navést pouze při zřízení služby, proto je potřeba původní internet ukončit a provést aktivaci nové služby. Zároveň platí, že kabelová TV je vždy vázaná na aktivní pevný internet, takže pokud ho z nějakého důvodu rušíme, dochází i u televize automaticky ke zrušení a následně si ji můžete znovu aktivovat. To by asi ani ve vašem případě ničemu nevadilo, ale odkoupené CA moduly už znovu aktivovat nedokážeme, to platí už delší dobu (viz info zde). To znamená, že zákazníci je mohou používat do té doby, dokud svou televizní službu nezruší. Abych to tedy shrnul - pokud jakýkoliv zákazník používá ještě staré CA moduly ve svém vlastnictví, může je využívat do té doby, dokud z jakéhokoliv důvodu nedojde ke zrušení TV služby. Pak už je znovu aktivovat nedokážeme a můžeme nabídnout pouze námi nabízené CA moduly ve formě pronájmu zařízení. @quadra2030Informace o technické podpoře na webu uvádíme tady: https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/kabelovy-internet/pevny-internet-kabel-vlastni-modem/
 13. Dobré odpoledne, Tomáši, při připojení přes dokovací stanici vám webový přehrávač nepůjde, je to kvůli používané ochraně obsahu. Více to vysvětlujeme tady: https://www.vodafone.cz/pece/reseni-technickych-problemu/potize-vodafonetv/reseni-potizi-televize-prohlizec/
 14. Ještě přidávám screenshoty, jak správné nastavení vypadá (heslo u MMS je mms):
 15. @Dredtatum Hezké odpoledne, co říká někdo na podpoře firmy Apple bohužel neovlivníme, můžeme se vyjádřit za Vodafone a to stanovisko je jasné. Jakmile se změní, určitě o tom dáme vědět 🙂 Podporu eSIM pro Apple Watch máme po všech stránkách připravenou. Čekáme nyní na odemčení této služby ze strany společnosti Apple. O spuštění služby budeme zákazníky včas informovat.
 16. Ano, to je pravda, kontaktní formulář je dostupný pouze po přihlášení, protože jen tak můžeme na dotaz konkrétně odpovědět. Je možné, že ty potíže s captchou souvisely se specifickým nastavením u vašeho prohlížeče nebo systému, když jste také psal, že se vám nejdřív zobrazuje AJ rozhraní. Ale to jen odhaduji. Já jen chtěl upřesnit, že na stránce s kontakty ten kontaktní formulář opravdu je, kdyby ho někdo později hledal 🙂
 17. @dcartPěkný den, bohužel následně došlo ke změně a ke spuštění podpory z více důvodů nedošlo. Nadále platí, že bychom chtěli podporu pro Mac OS přidat, žádný konkrétní termín však slíbit nemůžu.
 18. @HKMaly @kebulek Pěkný den, adresa pro přístup do administrace je po přepnutí do režimu bridge http://192.168.100.1 . Pokud vám nefunguje a nepomáhá ani restart modemu, tak nám buď zavolejte na 800770077 (volba pro technické potíže) nebo zkuste ještě obnovit továrního nastavení.
 19. @HKMalyPěkný den, na naší stránce s kontakty https://www.vodafone.cz/kontakty najdete vše pohromadě - telefonickou podporu, prodejny i odkaz na on-line kontaktní formulář.
 20. Pěkný den, zařazení Pixelů vám zatím slíbit nemůžu. Je možné, že se to v budoucnu změní, ale aktuálně probíhá spolupráce Googlu a Vodafonu (ohledně prodeje Pixelů) v jiných zemích a ČR se netýká.
 21. Pěkný den, můžu potvrdit, že podporu IPv6 postupně v mobilní síti zavádíme, už jsme s tím začali a potrvá to pár týdnů 🙂 Pro "běžné zákazníky" se nic nezmění, vše bude fungovat tak, jak jsou zvyklí. Podporu IPv6 spouštíme v režimu dual-stack, to znamená, že zařízení obdrží současně IPv4 a IPv6 adresy a pokud by zařízení IPv6 nepodporovalo, tak dostane pouze IPv4 adresu.
 22. Je to tak, pro uživatele nabídky Komfort akční nabídka končí, od 15. srpna však Premier Sporty stále pokračují v nabídce Komplet a samozřejmě jsou součástí aktuálně nabízeného balíčku Sport a ALLinONE.
 23. Díky, Pavle, vše jsem předal k prověření. Není to běžná situace, tak bohužel nemůžu slíbit, že se to podaří vyřešit do zítřka. Ale budu vás informovat, jakmile budu mít nové zprávy.
 24. @Pavel mJe dobře, že jste to s nimi ověřil - podle toho obecného popisu totiž těžko posoudíme, proč vám Nova posílá ty e-maily, proto je lepší se nejdříve zeptat tam. Zkuste nám tedy zavolat na 800770077 nebo napište přes https://tam.je/forum s popisem situace a přidejte nám i zprávu, co jste dostal od Voya. Díky.
 25. @Pavel mOdpovídal jsem už u druhého příspěvku - při potížích s předplatným jako takovým prosím kontaktujte přímo podporu Voyo https://voyo.nova.cz/help
×
×
 • Create New...