Jump to content

Ondra - Vodafone

Help center
 • Posts

  668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Everything posted by Ondra - Vodafone

 1. Pěkný den, ano, rychlost by měla být shodná, pokud tomu tak není, napište nám prosím detaily přes https://tam.je/forum, prozkoumáme to. Díky.
 2. Můžu potvrdit, že Sporty TV od 29.2. zařadíme do nabídky.
 3. Hezké odpoledne, pro telefony z naší distribuce aktualizaci právě testujeme, pokud vše dopadne dobře, testování bychom měli dokončit do konce února. Pak bude záležet na výrobci, kdy ji pošle do telefonů.
 4. @kk612Dobré odpoledne, nastavení DataLimitu opravdu existuje, spíše mě napadá, zda se do samoobsluhy přihlašujete administrátorským přístupem. Pokud máte jen základní heslo uživatele, změny služeb dostupné nemáte. Rádi se na to koukneme, když nám napíšete přes https://tam.je/forum - ideálně připište, kam jste se díval, kde DataLimit nevidíte apod.
 5. Pěkné odpoledne, problém se zobrazováním registrovaných zařízení k Vodafone TV je v řešení, víme o něm, prosíme tedy o strpení.
 6. @Sikkim76Pěkný den, podporu Vodafone TV pro OS Linux (přes web prohlížeče) v dohledné době nechystáme. Pokud vám něco takového kolegyně říkala, šlo o špatnou informaci, za to se omlouvám.
 7. @SolunPěkný den, ohledně rychlosti připojení - nejlépe připojte svůj notebook/PC pomocí síťového kabelu k modemu, ostatní zařízení odpojte a zkuste změřit rychlost. Pokud vám tímto způsobem rychlost poběží v pořádku, je příčina ve Wi-Fi síti, nejčastěji to je kvůli rušení sítěmi od sousedů. K tomu najdete všechny potřebné informace na https://www.vodafone.cz/pece/reseni-technickych-problemu/nemuzu-datovat/wifi-kanal/. Ohledně hlášky o bezpečnosti Wi-Fi sítě - vysvětlení už tady padlo, můžete ale ověřit, jaký typ zabezpečení používáte právě u svého modemu. Modem Compal by měl jako nejvyšší nabízet WPA2-PSK. Postup je: Přihlaste se do administrace modemu. Připojte se k modemu přes Wi-Fi nebo síťovým kabelem a zadejte do prohlížeče adresu http://192.168.0.1. Pro přihlášení použijte heslo, které jste si nastavili, případně výchozí heslo, které najdete na štítku na modemu. Jděte do menu Pokročilá nastavení - Bezdrátová nastavení. V části Zabezpečení můžete upravit typ používaného zabezpečení. Změny nezapomeňte uložit tlačítkem Použít změny.
 8. Zkoušel jsem to na zpětném zhlédnutí i nahrávkách, náhledy se mi vždy ukázaly pro celý pořad, nenarazil jsem na moment, že by se po 15. minutě přestaly načítat. Tím neříkám, že se to neděje, ale reaguji na to, že si to můžeme snadno otestovat a předat k opravení (já bych neměl co předávat - zkoušel jsem to na více pořadech)... Pro předání proto potřebujeme konkrétní příklady (u jakého pořadu se to stalo, popis situace, verze OS a prohlížeče...), jak to psal Martin na předchozí stránce. Pokud budete chtít, je možné nám zavolat na 800770077 nebo informace poslat přes https://www.vodafone.cz/pece/formular-social/forum/.
 9. Zkusil jsem to na notebooku a náhledy se ukazují - i když jsem už dojel na asi 40. minutu - viz screenshot. Není to tedy tak, že by se to tedy týkalo všech programů nebo všech uživatelů.
 10. @StandaAsi se ptáte, co bylo dřív? 🙂 Je to jak jsem psal - my jsme Power TV přestali vysílat, protože stanice ukončila svou distribuci v ČR.
 11. Pěkný den, se zařazením stanice Premier Sport 3 v tuto chvíli nepočítáme. Je možné, že se to někdy změní, ale zatím platí toto.
 12. Hezký den, k vypnutí vysílání jsme přistoupili, protože Power TV ukončila v ČR distribuci.
 13. Hezký den, aplikaci pro Apple TV chystáme, ale to je zatím vše, co můžeme povědět. Žádné detaily, které bychom mohli zveřejnit, nemáme.
 14. Vodafone s Novou jedná, tak uvidíme 🙂
 15. Jo, vidím, pak by ale nedávalo smysl řešit pozice, které uvádíme na webu (a jsou určené pro boxy, aplikace nebo web prohlížeč) 😄 Tak se nám to trochu zamotalo...
 16. @ludekUPC Díky za upřesnění 🙂 Love Nature vysíláme ve 4K a pro aplikace nebo web prohlížeč, které umí jen HD, je na pozici 181. Inultra je z podobných důvodů dostupná jen na boxech nebo CA modulu, jde o 4K vysílání. Spektrum Home je v HD kvalitě v DVB-C (kabelová TV). U TV 8, ABC TV a Power TV je potřeba provést na webu opravu, vlastně i doplnit Love Nature na druhé pozici - to jsem předal kolegům. @kautskymPřikládáte PDF, které obsahuje frekvence pro majitele CA modulů. Podle něj vůbec řazení určené pro boxy nebo aplikace sledovat nelze, tam jsou programy řazeny podle frekvencí.
 17. O jaký přehled se prosím jedná, z jaké stránky? Seznam rádií posílám v rozbalovátku:
 18. @penkie21Toto znamená, že pokud přijímáte signál DVB-C ("kabelovou televizi"), tak nestačí Vodafone TV 3 box připojit pouze k internetu, ale je potřeba zapojit také koaxiální kabel z boxu do účastnické zásuvky. Je tedy potřeba obojí - není to jenom o zapojení koaxiálního kabelu. Je to tam zdůrazněné, protože nabízíme také čistě internetovou verzi Vodafone TV, u které vůbec DVB-C nevyužíváte, v takovém případě zapojujete box pouze k internetu a celé vysílání funguje přes internet.
 19. @penkie21 Omlouvám se, ale nerozumím příliš otázce - předpokládám, že s TV 3 boxem vůbec nesouvisí? Obecně můžu jen říct, že u starších boxů se nic nemění... @namecNe každý zákazník Netflix chce a sleduje. A mnoho televizí už má aplikaci Netflixu předinstalovanou... Každopádně pokud někdo chce získat možnost sledovat Netflix přes náš box, stále si může pořídit základní nebo prémiový set-top box.
 20. @retronTak, jak to je v názvu tématu 🙂 Je to Vodafone TV 3 box.
 21. @Hory88Pěkný den, příčina je u provozovatele stanic Premier Sport, který se na poslední chvíli rozhodl přesunout UFC 297 na stanici Premier Sport 3.
 22. Jak zmínil Marek, stačí v případě paušálních služeb volat v pracovní době (8-19 h, resp. o víkendu do 17 h). Obecně - posuzuje to samozřejmě operátor - ten, s kým na lince mluvíte. Nastavené to ale máme tak, že vždy přihlížíme k individuálním okolnostem a nikdy se nestane, že by kdokoliv zaplatil za hovor a dopředu to nevěděl nebo neměl možnost odmítnout (a dořešit například situaci přes samoobsluhu sám).
 23. Samozřejmě letos 🙂 A abych předešel dalším otázkám - ten termín z naší strany tolik ovlivnit nemůžeme, protože závisí na tom, kdy Apple vydává aktualizace operátorských nastavení, to se totiž neděje nahodile, ale jen v pár termínech v roce.
 24. @kautskymTo bych rád uvedl na pravou míru. Přesnější je říct, že poplatek účtujeme ve chvíli, kdy po živém operátorovi zákazník chce něco, co může opravdu snadno zvládnout sám. Bavíme se například o tom zjištění kreditu, což si každý může snadno zjistit několika různými způsoby. Na lince chceme být k dispozici zákazníkům především se složitějšími dotazy a chceme také zákazníky odkazovat k digitálním řešením, která jsou i pro ně rychlejší a efektivnější. Pokud někdo bude trvat na tom, že chce sdělit informaci o výši kreditu od živého operátora, může za to zaplatit a předem ho na takovou věc na začátku hovoru upozorníme. Ale budeme k zákazníkům přistupovat individuálně. Například člověku, který má potíže se zrakem a potřebuje se zeptat, určitě za hovor nic účtovat nebudeme. Bezplatné bude vždy řešení urgentních situací, jako jsou blokace ztracených či odcizených SIM karet, nahlášení výpadku nebo problémy s roamingem.
 25. Hezké odpoledne, pokud se nic nečekaného nestane, tak v případě Apple zařízení by měla aktualizace vyjít na jaře.
×
×
 • Create New...