Jump to content

Ondra - Vodafone

Help center
 • Posts

  457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Everything posted by Ondra - Vodafone

 1. @Mizda Hezké odpoledne, omlouvám se vám za špatnou zkušenost na Lince péče o zákazníky. Abychom s tím mohli pracovat, potřebovali bychom znát detaily k hovoru. Pošlete nám prosím svou zpětnou vazbu i s přibližným časem volání přes https://tam.je/forum, prověříme to a předáme nadřízeným kolegyně, kteří s ní vše projdou. Moc děkuji.
 2. @Technikus Nějaké změny chystáme, až to bude aktuální, budeme informovat 🙂 @mirij Snažil jsem se vysvětlit příčinu - toto změnit nepůjde, protože upozornění o vystaveném Vyúčtování vytvoříme vždy a pak čekají ve frontě na poslání zákazníkům. V této čekací frontě není důvod ověřovat, zda mezitím nedorazila nějaká platba. Ta SMS, kterou vidíme nahoře ve screenu, neříká nic o tom, zda je poslední Vyúčtování zaplacené, nebo ne. Zkrátka jen informuje o základních údajích k vystavenému Vyúčtování.
 3. @mirij Dobře, že jste mi napsal číslo zprávy, protože jste použil adresu, kterou už pro komunikaci nevyužíváme. Zprávu jsem ale našel a přesunul k vyřízení, podíváme se na to.
 4. @mirij Pěkný den, zprávu jsem kolegům předával, ne vše je ale možné vyřešit jen takto obecně. Lepší by bylo, kdybyste nám potíže nahlásil přímo ke své televizní službě (internetu v případě TV Start) přes Linku péče o zákazníky 800770077, kde můžete vybrat volbu pro technické potíže s internetem nebo televizí. Případně nám můžete také napsat přes https://tam.je/forum a my vše předáme. Pokud jste nám už potíže takto hlásil, tak to kolegové budou řešit a díky za to 🙂
 5. Pěkný den, důvodem je to, že SMS o vystavení Vyúčtování posíláme během několika prvních dnů po jeho vystavení. Zpráv je hodně, takže je doručujeme postupně a chvíli trvá, než všechny k zákazníkům dorazí. Pokud jste hodně rychlí se zaplacením a stihnete to předtím, než vás informujeme o vystavení Vyúčtování, tak vám dorazí jako první potvrzení o přijetí platby (posíláme ho obratem) a SMSka o vystaveném Vyúčtování až později, protože ta ještě může čekat ve frontě na odeslání.
 6. Díky za upřesnění, kolegům jsem informace předal, aby se na to mohli podívat.
 7. Pěkný den, u sledování nahrávek přes webový prohlížeč registrujeme chybu, která může znemožnit přehrání nahrávky na webu (tlačítko pro přehrání se vám vůbec nenabídne), omlouvám se vám za komplikace. Čekáme na novou verzi přehrávače, kterou budeme mít během jara. Své nahrávky můžete zhlédnout přes aplikaci nebo set-top box.
 8. @dcart Bohužel, vyšlo to jen částečně. Pořád ale platí, že Chromecast i podpora MacOS na webu přijde a přece jen se to už blíží. @kautskym Stále platí, co jsem psal pár stránek zpět. Jakmile budeme mít nové zprávy, určitě se o to podělíme.
 9. @moraveclukas23 Pěkný den, Lukáši, když vám pošleme potvrzovací e-mail, tak zprávu v pořádku máme a rádi vám pomůžeme 🙂 Prosím o strpení, odpovíme, jakmile na ni přijde řada 🙂
 10. @Venca79 @mrzic Pěkný den, máte prosím konkrétní příklad (čas, stanice), kdy se to dělo? Zkoušel jsem namátkově přes zpětné přehrávání jedno ze studií a tam bylo vše v pořádku. Buď jsem se netrefil do problematického času, nebo se to projevuje jen při živém vysílání přes DVB-C.
 11. @Lev 1974 Hezké odpoledne, napište nám prosím zprávu přes zabezpečený kontaktní formulář https://tam.je/forum s odkazem na toto vlákno, abychom viděli i fotky, co jste sem dával. Díky tomu budeme moct předat požadavek na technické týmy i s příklady od vás. Moc děkuji.
 12. @Ondřej Doubrava Zpětnou vazbu jsem kolegům předával, jen bohužel nedokážu říct, jestli a kdy se to případně změní. Proto jsem vám posílal předchozí odpověď a vysvětlení.
 13. @Paulo @Jardabr Dobré odpoledne oběma, ověřoval jsem to a v několika málo případech se opravdu stalo, že si box aktualizaci nestáhl. Na své straně nemusíte aktuálně dělat nic, k aktualizaci dojde automaticky, jen teď ještě neumím říct, kdy přesně to bude. Díky za trpělivost.
 14. @Ondřej Doubrava Pěkný den, Ondřeji, díky za váš popis situace a samozřejmě rozumím i tomu, že ideální by bylo, kdyby k těm potížím vůbec nedocházelo. Protože chvilku trvá, než aplikace získá veškeré informace o pořadech a zobrazí je, může se při rychlém listování stát, že těch požadavků bude moc najednou a pak se to projeví tím, že k načtení náhledu nedojde. Zcela vyloučit to bohužel nedokážeme a za sebe můžu doporučit listovat trochu pomaleji, jak jste to i sám psal.
 15. @Jan89 Pěkný den, Jane, stále platí, že aktuálně neplánujeme zařazovat aplikaci Skyshowtime do set-top boxu Vodafone TV.
 16. @Matej Gagyi Dobrý den, Mateji, určitě se na to podíváme a zkusíme vám pomoct, jen podle vašeho veřejného příspěvku si netroufám odhadovat, co může být důvodem... Vždy je ale dobré nám dát vědět co nejdříve, pokud něco nefunguje, jak má. Několik let zpět to opravdu řešit nedokážeme 😞 Napište nám prosím přes https://tam.je/forum, do kontaktního formuláře se přihlašujete tak, jako když se hlásíte do samoobsluhy. Jestli už číslo není aktivní, můžete se nám ozvat na e-mail pece@vodafone.cz a do textu zprávy uveďte telefonní číslo a také první a třetí číslici z hesla pro komunikaci s námi. Kdybyste heslo vůbec neznal, tak nám do zprávy napište funkční kontaktní číslo, abychom v případě potřeby věděli, kam zavolat.
 17. @Tomasplzencz Pěkný den, Tomáši, mobilní aplikace Vodafone TV Chromecast opravdu nepodporuje, nejde o chybu, ale tu funkci tam zatím nepodporujeme. Chápu, že to pro vás může být důležité a snad vás aspoň potěší, že s touto funkcí počítáme. Co se týká "zahřívání", to je opravdu trochu otázkou, co kdo vnímá jako příliš horké, určité zahřívání je při provozu běžné. Potíže se sledováním televize budou ve vašem případě velmi pravděpodobně způsobené internetovým připojením, protože LTE připojení je více náchylné na aktuální vytížení sítě, počasí atp., takže rychlost se v čase může měnit. Více k tomu píšeme na této stránce: https://www.vodafone.cz/pece/reseni-technickych-problemu/potize-vodafonetv/potize-s-kvalitou-signalu-vodafonetv/.
 18. @frapo Pěkný den, vidím, že jste nám psal přes kontaktní formulář, takže to zkusíme ověřit i na naší straně. Pokud byste měl příklad, kdy jste SMS očekával a nedorazila (den, čas), tak nám ho můžete rovnou doplnit (stačí odpovědět na potvrzovací e-mail o přijetí zprávy). A jestli z minulosti víte, z jakého čísla (nebo aliasu) zprávy chodily, také se to bude hodit 🙂
 19. Já ještě doplním, že pokud budete chtít nastavení Wi-Fi upravovat, tak je následující postup: Přihlaste se do administrace modemu. Připojte se k modemu přes Wi-Fi nebo síťovým kabelem a zadejte do prohlížeče adresu http://192.168.0.1. Pro přihlášení použijte uživatelské jméno admin a heslo, které jste si nastavili, případně výchozí heslo, které najdete na štítku na modemu. Jděte do menu Wi-Fi - Obecné. Zde můžete povolit nebo zakázat vysílání Wi-Fi sítě, upravit název vysílané Wi-Fi sítě, heslo a další podrobnosti. Změny nezapomeňte uložit tlačítkem Potvrdit. V základním nastavení vysílá modem Wi-Fi na obou frekvencích, jak psal Marek. Pokud budete chtít, aby modem vysílal dvě sítě (zvlášť 2,4GHz Wi-Fi a zvlášť 5GHz Wi-Fi), je potřeba vypnout funkci Band Steering. Následně se vytvoří oddělené sítě, ta v pásmu 5 GHz bude mít na konci názvu koncovku "_5G". Další návody najdete na https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/kabelovy-internet/vodafone-station-tg3442/.
 20. Není to jen v našich rukách, protože před zveřejněním aplikace v aplikačním obchodě ji Samsung musí otestovat. Takže dokud aplikace nebude reálně dostupná, bližší zprávy mít nebudeme.
 21. @Daniela Bartyzalová Pěkný den, už tu bylo hodně napsáno, jen bych dodal, že je určitě vhodné si v případě jakýchkoliv podrobností ověřit, že vám skutečně volá zástupce dané společnosti. Takže to jste udělali dobře. Jak poznat podvodné hovory a jak se bránit popisujeme na https://www.vodafone.cz/pece/muj-ucet-cislo/bezpecnost/vishing-podvodne-hovory/. A určitě můžu potvrdit to, co psal Marek, Vodafone údaje svých zákazníků nikomu cizímu nepředává, to bychom byli i sami proti sobě. O nakládání s osobními údaji píšeme také na našem webu.
 22. @Paulo Můžete také zkusit jít do hlavní nabídky a vybrat Nastavení - Nastavení zařízení - Aktualizace.
 23. @Tasm Pěkný den, SIM kartu jsme vám na základě e-mailu aktivovali, vypněte a zapněte telefon a měl by se už přihlásit do sítě 🙂
 24. @cvancara Ano, to máte pravdu, myslel jsem ale to, kdy reálně spustí regionální vysílání, tedy odlišný obsah regionálních zpráv. Zatím tam stále běží "centrální" vysílání vysílané z pražského studia.
 25. Tak jsme nakonec byli rychlejší na papíře než v realitě, ale nebude to dlouho trvat 🙂 Přidání dvou dalších regionálních verzí proběhne přibližně 10.března. Obě nové regionální verze ČT1 budou zatím stejné s centrální verzí ČT1, protože ČT zatím neupřesnila termín, kdy nové regionální vysílání spustí. Ve Vodafone TV se nové regionální verze objeví na pozicích 204 a 205, takže zákazníci budou mít možnost si je v předstihu přesunout na svou oblíbenou pozici. U nabídky TV Start budeme postupně upravovat přístup k regionálnímu vysílání podle jednotlivých měst, a to přímo u programu ČT1 HD.
×
×
 • Create New...