Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/01/2021 in all areas

 1. Tak konečně jsme se po mnoha měsících slibů dočkali 😀 Ufff, byla to ale dřina... 😅 https://tv.vodafone.cz/ U mě funkční i mimo CZ internet a EU, ale stále v rámci Evropy.
  2 points
 2. V Brně a na Jižní Moravě bude tento týden pravděpodobně vypnuto analogové TV vysílání v kabelové síti exUPC, Na televizoru v analogovém TV vysílání běhá na všech kanálech informace, že vysílání bude ukončeno v týdnu od 12. 7. 2021
  2 points
 3. Dnes byly přidány programy Eurosport 3HD - Eurosport 9HD. Pořád doufám, že přidají i Eurosport 4K. 😉
  2 points
 4. Už tam zase je...jenom mě to tak zaujalo.
  1 point
 5. Konečně nějaká dobrá zpráva. Přihlášení funguje, přehrávání také. Zobrazení pořadů jako EPG by asi bylo lepší, než ten seznam dole. Ještě by měli zapracovat na zvýšení datového toku záznamu. I ze zpětného zhlédnutí jsou bohužel dost viditelné a rušivé artefakty digitální komprese (pustil jsem na zkoušku olympiádu z rána). Někdy vypadá obraz dobře ale při dynamičtějším pohybu v obrazu se to horší. Je to stejné jako u nahrávky přes VTV box. Zatím zůstanu u vlastních nahrávek na disk u TV z DVB-C. Co se mi líbí, jsou náhledy obrazu na časové ose.
  1 point
 6. Po přečtení posledních postů jsem si vzpomněl na jeden film, kde velitel tanku (říkali mu Pošuk) tam neustále na svého mechanika nadával, že šíří negativní vlny .... 😀. Proč ten negativismus? Tady za kopečkama mám Německo a tam už několik let funguje Vodafone, který koupil tamnější velkou kabelovku (Kabel Deutschland). A ono to tam všechno funguje a už tam nabízí i nové set-top-boxy. Od stejného výrobce, jaké máme nyní my, tedy francouzský Sagemcom. Vzpomínám si na začátky s "cihličkou". V té době zařízení vhodné na vyhazov z okna na asfalt. Když jsem se s ní nedávno loučil, tak jsem byl smutný. Dejte tomu čas.
  1 point
 7. Vypínání analogu bude pokračovat i v dalších lokalitách: https://digital.rozhlas.cz/vodafone-jeste-letos-vypne-analogovou-kabelovou-televizi-v-praze-a-dalsich-8539295
  1 point
 8. Tak mám výměnu taky za sebou a můžu říct, že jsem docela zklamaný. Když pominu, že cca hodinu po odchodu technika vypadl internet i televize (a nešlo to až do rána), vyloudila mi hned po ránu na tváři rozpačitý škleb esemeska od Vodafone, jak jsem spokojený se službami...🤥 Během dne jsem zjistil, že EPG a ovládání vůbec je trochu nepřehledné a neintuitivní. Možná je to jen můj dojem a asi se na to dá zvyknout. Budiž. Další co mi vadí, že dálkový ovladač nejde spárovat s TV LG, takže opět budou na stole dva DO, jako za starých časů. (Dálkáč od cihly to bez problémů uměl). Taky jsem doufal, že na novém STB si budu moct srovnat programy podle svého, když už to cihla neuměla. Ovšem zase chyba. Tuhle "vymoženost", kterou uměly už staré černobílé bedny před třiceti lety, asi výrobci považují za nepodstatnou a zbytečnou. I když neznám snad nikoho, komu by to nevadilo. Ale co mi sejří asi ze všeho nejvíc, že mi automaticky zrušili účet na HORIZON TV, který jsem hojně používal na PC nejenom v pracovně, ale i na chatě na NTB. Tomu opravdu říkám zlepšování služeb. Proč to nenechají, než sami přijdou s nějakou svojí vlastní aplikací? Než přišli s vlastní televizí, taky neodstřihli platící zákazníky od UPC televize. Na stránkách píší, že s touto službou do budoucna počítají... ale na tahle slova jsem dost alergický. V téhle republice totiž do budoucna, časem, výhledově a pod. znamená nikdy, nebo taky za dvacet let... 👎 Snad jediným plusem je možnost zpětného shlédnutí u všech programů. Ale ruku na srdce, kolik z těch 150 (nebo kolik jich tam je ) člověk využije? Za sebe tedy mohu prohlásit, že já moc spokojený nejsem.
  1 point
 9. Tak už i na Mostecku funguje.
  1 point
 10. Na 578 MHz (Mux s Barrandov Krimi HD, CCTV 4, CGTN, GGNT Dokumentary, Euronews DE, Euronews HD, KBS World HD, Kino Barrandov HD, 2x rezerva a TA 3 HD) je nově jedna rezerva neveřejně aktivní a pod kódem. Video PID: 0x10a1 (4257d), Audio PID: 0x10a2 (4258d) a Audio PID: 0x10a3 (4259d). Video po krátkém testování ukazuje bitrate asi od 2400 až do 6500 kbit/s a obě audia s identifikací "Česky" jsou po 2x 192 kbit/s. Teletext není aktivní a podle mě je to možná test zbytečné stanice Prima STAR.
  1 point
 11. tak v Horizon Go se nově EUROSPORT 3-9 v HD verzi.Začínáme 21.7 2021 .
  1 point
 12. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli alespoň neuvažujete o zařazení některé z těchto stanic: 1) Trojka 2) Rik 3) Boomerang 4) Deluxe Music Hezké odpoledne, Tommy, už pro vás máme informace 🙂 Z programů, které jste nám uvedl, má největší šanci Boomerang. Ten by se u nás do konce roku mohl objevit 🙂 Dětský program RiK budeme testovat v rámci našich průzkumů, takže i u něj je nějaká šance, že by se později mohl objevit v naší nabídce. U Trojky nebo Deluxe Music s tím nepočítáme. Ondra
  1 point
 13. U mě Horizon Go přes webový prohlížeč jde (Android jsem nezkoušel), ale TV je kaput. Zpětné přehrávání nefunkční.
  1 point
 14. Dobrý den, od dnešního rána mi hlásí mediabox chybu VODO16 a většinu filmu nejde spustit (není k dispozici) ale přitom ještě včera večer vše fungovalo a na aplikaci HBO GO filmy fungují, v TV nikoliv. Je nějaký výpadek? Případně jak to řešit? Ještě stojí za zmínku asi že mi ani nejde zpětné zhlédnutí... Vše jsem restartoval a kabely zkontroloval. Děkuju ☺️
  1 point
 15. Jenže to je odpověď na otázku naštvaného zakaznika,co že se to zase děje.Přece nejsem povinen číst odpovědi na nějakej dotaz,abych se dozvěděl,že je nějakej problém.To by měla být povinnost VF informovat zákazníky. Prostředků je na to dost.(fb,sms,mejl)
  1 point
 16. Ten samej problém s HD DVR Mediaboxem.Navic po restartu se objeví hláška ERROR 1011 a stb už nejde ani vypnout.Jedině natvrdo vytáhnout ze sitě.
  1 point
 17. Hi, on speedtest.net try to switch to Vodafone server in Brno. Every ISP can guarantee speed only inside his site. In/Out communication depend on many parameters like peering, speed and busy of network nodes etc. When you try to connect to your neighbour, it's possible, that signal go across half of Europe over 10+ servers and every hop can be funnel, what slow down connection between two points. As we're saying in CZ, every chain is strong as his weakest part.
  1 point
 18. Netmetr tests the speed on too small a sample of data, 5 seconds of download is simply not enough to accurately measure the speed. Speedtest.net measures speed on many servers, you need to try to manually select another faster server.
  1 point
 19. Čína překlopena do HD, první rádia v seznamu kanálů Vodafone boxů: https://digital.rozhlas.cz/vodafone-preklopil-programy-cinske-statni-televize-do-hd-na-novou-platformu-8526857
  1 point
 20. Na zařazení HGTV jsem se ptal včera a bohužel ho prozatím nechystají zařadit. 🙁
  1 point
 21. HGTV vstupuje do ČR zatím exluzivně u jednoho operátora , dočkáme se taky u VF/exUPC???
  1 point
 22. ...a pritom do kabelovyho modemu zadny WLAN chipy nejsou vubec potreba 😉 Kdyby do toho necpali zbytecnosti, ktery nikdo nepotrebuje, mohlo byt zarizeni dostatek...
  1 point
 23. Obávám se že na dekódování těch souborů žádný software dost možná neexistuje, ten set-top-box vyrábí firma Pace, která také dělá dlouhé roky satelitní setoboxy, tak zkus projet nějaká diskusní fóra věnující se satelitnímu příjmu jestli tam něco nenajdeš.
  1 point
 24. ČT Art kódované není, ty soubory je potřeba nějakým editačním softwarem pospojovat, pamatuju, že kdysi dávno jsem na to používal DVR studio, ale doba pokročila tak je možné že už jsou kvalitnější softwary, ale hlavní otázka je zda to vůbec půjde.
  0 points
 25. Jestli on se nebojí, že zítra už nepůjde signál, když není převedený :)
  0 points
 26. Těžko radit, svůj profil vyplněný nemáš, takže ani netušíme, co máš vlastně za služby a koncová zařízení, Vyplnit profil sice není povinné, ale pokud si sem někdo jde pro radu, tak by ho ve vlastním zájmu měl vyplnit pravdivě.
  0 points
 27. @Ladik To je dneska běžná věc, s VGA to nefunguje kvůli DRM, u analogu se nedá nijak zabránit nahrávání, narozdíl od HDMI, kde funguje HDCP. Pokud mu tohle nařizují smlouvy se stanicemi, tak se s tím nic udělat nedá, max. by se dalo povolit jen přehrávání veřejnoprávních kanálů.
  0 points
 28. Možná půjdou přehrát záznamy z nekódovaných kanálů, například z ČT. O dekódovacím nástroji na tyto set-top-boxy jsem nikdy neslyšel, on ani není moc důvod něco takového vyvíjet, když je nutnost rozebrat setobox a vytáhnout z něj disk, něco jiného by bylo kdyby to šlo dostat ven třeba přes USB, ale ani pro malé Mediaboxy, které nahrávají na externí harddisk nic podobného není.
  0 points
 29. Neuvěřitelné se stalo skutkem! 😀 Ano, je to konečně po mnoha měsících TV pro PC prohlížeče. Tak konečně! Ufff... 😅
  0 points
 30. Domluvit se da jedinne s retencnim oddelenim a hledne vypovedi.Teprve pak jsou ochotni jednat.Vim dobre co pisu,bohate mnohalete zkusenosti a to jak s UPC,tak s Vodafonem,tak i nyni s Vodafonem po prevzeti UPC.Jen na to musi mit clovek povahu,naturu a trpelivost.Pak jdou ceny dolu.Platim minum a pritom mam veskere stanice,podle jejich nazvu cely komplet a internet mam 1 GB stahovani a 50 odesilani.Samozrejme k tomu ten novy modem,jeden premiovy setobox Vodafone TV a jeden normalni setobox Vodafone TV.Vse v cene i plus ten jejich antivir Cyber Wolf.Ted k samotnemu problemu prechodu a jejich sluzeb a zachovani sluzeb.Vodafone si u me naplanoval ze mi vymeni HDDVR Mediabox Horizon za Vodafone TV Premium a maly Kaon HD za Vodafone standartni setobox TV.probehlo to takto.HD DVR Mediabox jsem jim nedal,pouziji po zformatovani disk z neho 500GB.Maly Kaon jsme jim take nedal,sdelil jsem technikovy i lnce ze si ho necham,dokud se nenauci serazovat stanice,neudelaji aplikaci na mou smart TV a aplikaci do PC a nepujde pouzivat Chromecast.Moc se jim to nelibilo ale je to proste tak.Maly kaon totiz stanice seradit umel a umi.Dal normalne funguje,jen u neho nefunguji intraktivni sluzby,to znamena zpetne shlednuti a videoteka.Kompletni televizni nabidka tam dale normalne funguje a skonci az pri druhe vlen ktera nejdrive bude za 1 rok.Snad se do te doby Vodafone nauci na svem boxu to co Horizon umel normalne a umi na tom malem Kaonu HD.Kdyby se nekdo chtel zeptat jak to je a bude s CA moduly,ktere mam take.Tak tma dle techniku se jeste nijak na nicem nedohodl Vodafone,tak zatim vse bezi a bude nejmene bezet dalsi dva roky.Odedneska za dva roky teprve totiz vse i byvalky zamestnanci bude prevedeno do Vodafonu.Vsechny tyto informace jsou overene a pravdive ale malokdo Vam je rekne a potvrdi.Cil je totiz jiny.Zbavit zakazniky byvaleho UPC vsech setoboxu od UPC.Tak proc by meli tyto informace sdelovat.ze je to pro spoustu treba starsich lidi dost dulezite,jelikoz si neradi zvykaji na nove veci,jako treba moje rodice,to evidentne Vodafone nezajima.K samotne Vodafone TV setoboxu premioveho mohu sdelit.Obraz je pocitove lepsi nez u byvaleho UPC Horizonu.Zrejme protoze ma i rozliseni 4 K a pokud mate pripojeno k tv 4K tak i horsi stanice dopocitava a provadi u nich upscaling.Zvuk samozrejme u stanic kde je podporovan,jako Netflix,Youtoube,Amazon prime video a v budoucnu u HBO MAX,ktery nejdele na zacatku roku 2022 prevezme HBO GO a HBO Ond Demand je mozne vyuzivat i Dolby Atmos,pokud na to mate Smart TV a pridavny soundbar.Zpetne shlednuti je rychle,nevypadavajici a Videoteka o dost lepsi nez u Horizon protoze k Videotece u Vodafone TV patri i docela dost filmu v 4K.A konecne diky tomu ze ovladac je u Vodafone TV premium pres Bluetooth,tak je mozne ovladat setobox i pres prekazky,jako tomu bylo u Horizin HD DVR mediaboxu,ktery mel ovladac radiovy.Ovsem klasicky ten obycejny setobox Vodafone TV to ovladani pres Bluetooth nema.Jen premiovy,hlasove ovladani je mi ukradene ale zase ho ma jen Vodavone setobox premiovy.Internetova rychlost mi vzdy bezi 940,nikdy ne presne 1 GB ale to me nevadi a povazuji tu rychlost za skvelou.Take se mi libi ze jsem sparoval ovladac od Vodafone TV premiovy setobox s TV a i se soundbarem a tudiz vse,prepinani,hlasitost,vypinani i dalsi veci ovladam jednoduse jednim ovladacem.Je dobre si u Vodafonu setoboxu premioveho zaskrtnout u napajeni REZIM NIZKE USPORY.Rychleji pak setobox nabiha a zapne se.A me i vyhovuje ze ho nemam na netu pres kabel ale Wifi a to 5 Ghz.Slape jak ma a pres wifi a 5Ghz mi jede i smart tv a pri kontrole rychlosti pres aplikaci Aidu mi ukazuje 500 Mbs,coz je na Wifi a tv slusne.Sit je stabilni a nevypadava.Komu Vadi ze sviti setobox moc jasne treba vecer,musi zaskrtnout v setoboxu v nastaveni JAS a dat si jaky chce jsou tam tri moznosti svitivosti NIZKY,STREDNI,VYSOKY.Pokud ma nekdo nejaky specialni dotaz,muze mi ho napsat do soukrome zpravy.Hezky vecer pratele 🙂
  0 points
 31. První kontakt s vodafonem a hned mě neskutečně vytočili. Z důvodu přechodu na vodafoneTv mi bylo oznámeno, že v souvislosti s výměnou STB dojde ke zdražení služeb o 56 Kč. Předchozí STB mám odkoupený a nově by se pronajímal. První hovor se zákaznickým centrem byl rychlý, prý nic nevidí v systému a zítra se ozve... Po týdnu, kdy se nikdo neozval jsem tedy zavolal já, po dlouhém vysvětlování problému se dozvím, že opět pán nic řešit nemůže, ale předá to na příslušné oddělení a do 3 dnů se ozvou. Překvapivě opět nikdo nezavolal. Tak po dnešní emailové urgenci se mi zavolala úžasná paní - výsledek, že mám teď nastavené služby nejlépe jak to jde a zlevnit nic nejde (mám 500 mbit + komplet za 1001 kč). Jakákoliv snaha o domluvu marná, poslán výpovědní formulář, který zítra podám. Takže pro mě velké zklamání, holt kolegové nademnou natrefili na někoho normálnějšího.
  0 points
 32. "@Pavel m A můžu se zeptat, co tě pudí k takovému spěchu opustit stávající služby exUPC, a hnát se k Vodafone TV? Já po reakcích zde i v mém okolí rozhodně se změnou spěchat nebudu, a čím déle bude u mě přechod trvat, tím budu radši." @ PetrM: Plný souhlas s tebou a ten Vodafone nám byl opravdu čert dlužen. Já jen když jsem se dozvěděl to že Vodafone má zájem o koupi UPC tak mě hrůzou stály všechny chlupy. Jediný důvod proč Vodafone koupil UC byl ten aby získal perfektní zakabelovanou síť internetu v ČR a o TV mu vůbec nešlo. Až opravdu Vodafone zruší DVB-C na úkor internetu tak mu okamžitě a definitivně z mé strany dávám SBOHEM. Internetovou TV atd. nikdy, pak jedině návrat k satelitu a nebo vůbec nic!!!
  0 points
 33. @quadra2030: v pořadí asi pátý hovor možná přinese své ovoce, musím uznat, že ve VF je prostě nepořádek - kulantně řečeno. Očekával jsem, že Bridge mod bude v DS-lite problém, děkuji Vám za potvrzení.
  0 points
 34. Odkoupené zařízení není zase takový výhra, jak se může zdát. Ale to už se tady (opakovaně) řešilo.
  0 points
 35. Renneská tr. Už má 2 roky pokrytí. Jinak u nás začali stavět tak 3 roky po souhlasu a další rok, než to zprovoznili 🙂
  0 points
 36. Po přechodu z Mediaboxu,naprosté zděšení!!Nemá audio výstup!!!Nelze si seřadit programy!!Z 95 radií má jen 27 českého rozhlasu!!Nahrávání hruuuza!!QUIDE VELMI NEPŘEHLEDNÉ a zasunuté přes 3 kliknutí!!JAKÝ JE ROZDÍL MEZI OBĚMA VTV boxy!?Poraďte kam přejít?!Zlatý MEDIABOX!!!!Přeju pevné nervy!!!!
  0 points
 37. Ked tu tak mnohí vypisujú, že chcú lepší upload.. to bez uvoľnenia spodného pásma (do 200 MHz) nepôjde.
  0 points
 38. @sodekcz No, ve Vodafone se to asi brzy dozví 😄 ale obávám se, že to bude takové číslo, že bychom ho nečekali. Osobně bych očekával pár desítek lidí, ale mám takové tušení, že jich bude mnohonásobně více. @Ivo Mašek A nebo tam bude muset přijít jiná TV či DVB-T box. @tomus Ukončena budou i analogová rádia.
  0 points
 39. Docela by mě zajímalo, kolik lidí na kabelu ještě analog používá.
  0 points
 40. Tak včera mě zmigrovali.V současné chvíli s VF řeším ten problém,že VF začal účtovat volání z pevné linky.Za UPC bylo volání v rámci sítě grátis,VF si volání naúčtuje.Ti,co mají nějaké volné minuty,tak až po provolání volných minut naběhne účtování.Takže bacha,aby jste se potom ti zvás ,co máte zřízenou pevnou linku a měli jste ji třeba jen kvůli volání v rámci rodiny a byli jste už převedeni pod VF,nedivili,kolik že platíte navíc.Ono to dělá nějakých 2,5 kč/min,po minutě je účtování po 30 sec.Mě budou ještě volat,abychom to nějakým rozumným způsobem vyřešily.Protože,kdybych teď pevnou linku zbalil a šel odevzdat na VF prodejnu,tak poběží 30 denní výpovědní lhůta.Hlavně že pořád posílaly e-maily o tom,že se pro nás,jako exUPC zákazníky nic nemění a cena zůstavá stejná.Asi jsem blbej,ale nevybavuji si,že by se ke mě donesla informace o zpoplatnění hovorů
  0 points
 41. Tak to je docela k nasrání, nemít možnost si změnit heslo na nějaké svoje vlastní a namísto toho mít nějakou změť špatně zapamatovatelných znaků, ,😠 Sněčím podobným jsem se snad ještě nesetkal A to těch hesel mám do nejrůznějších služeb opravdu několik desítek.
  0 points
 42. Tak na mé adrese se neeviduje žádný vypadek😂.Jako je pěkný,že do hlasového automatu nahráli zprávu o výpadku,ale volání na Kc volím až v tom posledním případě,kdy se snažím eliminovat chybu na své straně.Reset stb,zkontrolovani kabeláže.Ale jestli je nějaký větší(celoplošný)výpadek čehokoliv,tak by ty info mohli dávat. Kdyby rozeslali sms,mejli apod,ze je nějaký problém,tak lidi nemusí zatěžovat jejich linku.Navic info o problémech se ZZ se dá přebrat tak,že pořady nejdou zpětně přehrávat a ne že je nefunkční celej box.(nejdou přepínat stanice) A očividně je problém jenom u Hd dvr Mediaboxu.Což se v hlasovce neuvádí. Protože máti je už převedena na VF TV a tam problém s ZZ neni Edit: Tak po té,co byl box 5 hodin vyplej ze sítě,tak buď dostal rozum anebo to VF dal už do pořádku. Ale rozhodl se nastavit úplně od začátku. Takže spárovat ovladac,nastavit češtinu atd.Ale už funguje
  0 points
 43. Běžný divák bude asi sotva vědět, že si nějaká TV8 nebo ABC platí za to, že může být v kabelovce VF. Divák to spíš bere tak, že on platí mimo jiné za programovou nabídku. A absence veřejnoprávní RTVS 3 je prostě ostuda, to se nedá okecat. Navíc přidání tohoto jednoho jediného programu by VF nestálo prakticky nic v kontextu těch cca půl miliónu klientů (nebo kolik jich VF u TV služeb má).
  0 points
 44. @Libor, praveze ano, rad by som videl ten zoznam, kde sa uvadza, ze to bude NG a NG wild pre SK/CZ v tomto roku. Disney ma viac nez 800 kanalov po celom svete a planuju v tomto roku ukoncit 100, teda rad by som vedel na zaklade coho tvrdite, ze prave v tomto roku pride k ukonceniu NG a NG wild v SK/CZ - kedze sa to nikde neuvadza. Ak by ale aj chceli ukoncit vsetky (co vyplyva z vasho prispevku) - tak potom by tento rok podla vas mali vypnut aj Disney. Na SK/CZ trhu su dostupne kanaly NG HD, NG Wild HD, NG SD a Disney SD - a vy tvrdite, za prave 2 z tychto budu ukoncene, ale prave ste mi potvrdili, ze to je iba vasa dedukcia, bez akychkolvek faktov ktore by to potvrdzovali. Uvidime na konci roka, ci ste sa trafili, ale kedze sa aj nadalej predava reklamny priestor na vsetkych kanaloch aj v dalsom roku, tak si nemyslim, ze to tak bude...
  0 points
 45. Nechci zcela šířit mylné informace, nicméně podle informací kolegy z Prahy, kterého připojoval VF včera mu technik sdělil, že VF station bridge mod do srpna určitě umět nebude. Nemá někdo, prosím, relevantnější informace?
  0 points
 46. Taky bych bral čistý modem s jedním ethernetem, ať už je to 1Gbps nebo 2,5Gbps. Zde by se Vodafone mohl/měl inspirovat u CETINu, jehož terminátor je si myslím přesně ono - předávací rozhraní posunuto z DSL na Ethernet.
  0 points
 47. @Adolf.Shitler Jestli půjde Vodafone station provozovat "bez problémů", to se teprve uvidí. Zatím je těch problémů víc než dost. A rozhodně není zbytečnost nabídnout druhé, jednodušší a případně i levnější zařízení, když si zákazník jinak musí připlácet za nevyužitou funkcionalitu. Vodafonu se to samozřejmé hodí, ale proč by klient platil za nekvalitní Wifi router se zabugovaným firmwarem, když z něj chce reálně využít jen ten bridge?
  0 points
 48. 45 minut? To máte štěstí, mě to jejich automat pokládá po 30 minutách.
  0 points
 49. Z mých zkušeností tam nějaké časové omezení dřív opravdu bývalo, ale co jsem teď testoval tak to vypadá že už tam vážně žádné není a abych pravdu řekl tak tohle spojování příspěvku mě přináší spíš víc problémů než užitku, protože příspěvky se po pospojení stále jeví jako přečtené, což je na prd, protože nikdo nezjistí že tam něco přibylo. Pokud by tam šlo nastavit že se po spojení příspěvek bude jevit jako nepřečtený, tak by to bylo ideální, a nastavit tam časové omezení maximálně v řádu jednotek hodin.
  0 points
 50. Ne, já jsem se dočetl že Francie tvrdí, že může normálně v Evropě vysílat. Takže u nás cenzůra. Na tom trvám. Omezování svobody slova. Demokracie v prd....
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...