Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/02/2022 in all areas

 1. @Josef Hezký večer, konkrétně tento box mezi podporovanými vypsaný nemáme. To neznamená, že nebude fungovat, ale nemáme to vyzkoušené. Jaké podmínky by měl box splňovat píšeme na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/aplikace-vodafonetv-chytre-tv/. Pokud má Android TV (verze 5 a vyšší) a je vyrobený po roce 2017, splňuje základní předpoklady, aby aplikace fungovala 🙂
  2 points
 2. Recenze na alze... Dle aktuální informace od Vodafone.cz by na Android boxech s Androidem TV už měla nově fungovat i aplikace Vodafone TV. Máte ověřeno, že na tomto konkrétním typu boxu již aplikace funguje? Dříve nefungovala, proto jsem zakoupený box vrátil. Proto si chci funkčnost přístroje s Vodafone TV ověřit. 1 odpověď Dobrý den, aplikaci Vodafone je v současné době možné stáhnout a nainstalovat z obchodu Google Play. Multimediální přehrávač TESLA MediaBox XA400 je vybaven certifikovaným operačním systémem Android TV™. Certifikace od Googlu zajišťuje bezproblémový chod a aktualizace aplikací z Google Play. Ze strany výrobce není možné garantovat funkčnost aplikací třetích stran a aplikací vyžadujících přihlášení, ani k nim poskytovat podporu. Tesla/Inter-sat, Tesla Expert, 13. 04. 2022 ...a na heurece: Jelikož mám i Vodafone TV placený v místě bydliště lze MediaBox XA400 použít k sledování Vodafone TV na chalupě. Proto taky koupeno.
  2 points
 3. https://www.vodafone.cz/tarify/kombi/?promo=cvm-wsc:cons:post-pega-MOBILE_X_SELL:kombi_voice_red6_cons
  2 points
 4. Ještěže neexistuje internetový protokol, který má nevyčerpatelný počet adres, nepotřebuje NAT, není za nesmyslný příplatek nebo jen pro firemní zákazníky, není téměř podporovaný Vodafonem, protože o něj “není” zájem.
  2 points
 5. Jen k oznamovani vypadku .....Jinak samozrejme rozumim, ze se veci kazi...
  2 points
 6. @PítrPěkné odpoledne, v mobilní síti mají zákazníci standardně dynamickou IP adresu a používáme NAT typ 3 a toto změnit nelze. Pokud by někdo pro specifické účely potřeboval NAT typ 2, tak je potřeba aktivovat pevnou IP adresu, kterou u mobilního připojení nabízíme firemním zákazníkům (viz https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/internet-v-pocitaci/pevna-ip-adresa/).
  2 points
 7. To se řešilo zde: https://www.techforum.cz/topic/60963-typ-nat-pro-hotspot/
  2 points
 8. Potvrzuji, že po změně tarifu z neomezený na aktuální neomezený se nabídka na zrychlení objevila.
  2 points
 9. Přidán seznam chyb, jejich popis a info k možnému řešení. Najdete v druhém příspěvku na první stránce. https://www.techforum.cz/topic/61197-chyby-vodafone-tv/?do=findComment&comment=451880 Hlášení dalších chyb, překlepů, hrubek, stylistických chyb atp. vítáno.
  1 point
 10. @Marek-26 Díky za tvoji diplomatickou reakci, já mu chtěl napsat včera, ale byl jsem už "unaven" pivem tak jsem se radši zastavil. Za moji reakci bych asi dostal BAN 🙂
  1 point
 11. Pomalou rychlost HE tunelu způsobuje pouze a jenom modem Compal. Nechte si vyměnit modem za Vodafone station.
  1 point
 12. Dík za rychlou odpověď.Tak to potom ano.Zmátlo mě že to bývalá cihla měla celé tmavé.
  1 point
 13. HE tunnel jede na Vodafone station bez omezení. Pomalé rychlosti jsou pouze chybou Compalu.
  1 point
 14. No, ale ten vepředu asi nebude Vodafone. Můžu poprosit do soukromé zprávy adresu? Nahlásím, aby s tím nápisem někdo něco provedl.
  1 point
 15. Zdravim @Martin - Vodafone, uz jsem pred par hodinami volal snad se to brzy nejak vyresi. Ale prijde me zvlastni ze by to mohl byt jen muj problem.
  1 point
 16. @Veronika - Vodafone: Děkuji za vyřízení.
  1 point
 17. rodiče media box používají, a jsou spokojeni a Vodafone TV, funguje podobně jak na boxu od Vodafone
  1 point
 18. Mělo by to jít nainstalovat z Google Play - Box má v sobě operační systém Android TV
  1 point
 19. Tak překvapivě s tím vodafone asi něco dokázal pořešit. V pondělí mi volala paní z Vodafonu že to opravili. A když jsem pak sledoval ve středu TV v 18h tak jsem zaznamenal jen velmi drobnou poruchu obrazu (které bych si normálně asi ani nešiml). K výpadku celého obrazu a zvuku nedošlo. (Zatím jsem to v uvedém čase kontroloval jen jednou).
  1 point
 20. Dobrý den @standaxoxoxo, nyní se v našich boxech aplikace Disney+ neobjeví, do budoucna ale její přidání nevylučujeme 🙂
  1 point
 21. Hezké ráno, v roce 2021 rozhodl Evropský soudní dvůr v konkrétním případě z Německa o tom, jak vykládat služby, které zahrnují tzv. zero-rating. Nebylo však zcela jasné, zda to znamená, že bychom vůbec zákazníkům nemohli nabízet Vodafone Pass (nebo jiní operátoři obdobnou službu). Proto se BEREC (sdružení evropských telekomunikačních regulátorů) začal zabývat tím, jak rozsudek soudu interpretovat a zahájil revizi pokynů, které se týkají síťové neutrality. V březnu 2022 pak BEREC vydal stanovisko, ze kterého vyplývá, že podle upraveného výkladu už není možné nabízet Vodafone Pass (nebo obdobné služby) tak, jak to bylo doposud. Z toho důvodu jsme museli reagovat a nové aktivace služby Vodafone Pass jsme ukončili. Pokud vás k tomu zajímají veřejné zdroje, doporučuji například https://berec.europa.eu/eng/document_register/subject_matter/berec/press_releases/10214-press-release-berec-publishes-updated-open-internet-guidelines-for-public-consultation nebo https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX%3A02015R2120-20201221.
  1 point
 22. Zdravím všechny tak jsem po delší době spustil apku Vodafonu kvůli 24hodinovce lemans na tv Philips a všiml jsem si že když necham kanál cca 1minutu běžet tak cukání které jsem popisoval i dřív ustane. Nevím jestli se něco změnilo nebo upravilo při samotnych streamech ale po té jedné minutě je to i koukatelne. Update na tv žádný nebyl od té doby. Teď už jenom přidat řazení kanálu a bude to už použitelné v pohodě.
  1 point
 23. @RichardTS kolegy již vše řeším, o úmyslné zatajení výpadků nejde.
  1 point
 24. Běžný mobilní internet není na to, aby na něm běžely servery.
  1 point
 25. nebo zavolat na infolinku můžete pro změnu 🙂 @Aiden Corso @Adolf.ShitlerJestli využíváte tarif Vodafone Neomezený (aktivovaný před 16. listopadem 2021), je potřeba přejít na tarif z aktuální nabídky. Změnu zařídíte přes naše stránky (v nákupním košíku na začátku vyberete, že změnu chcete provést u stávajícího čísla), telefonicky na *77 nebo osobně v našich prodejnách.
  1 point
 26. @Aiden Corso musíte mít oficiálně nastaven tarif viz screen
  1 point
 27. @Adolf.Shitler @Aiden Corso musíte se přepnout na dané číslo a tam poté uvidíte zrychlit data, tady máte odkaz na návod https://www.vodafone.cz/pece/tarify-sluzby/red-tarify/zrychleni-na-maximum/ @Aiden Corso nevidíte zrychlení protože nemáte oficiální tarif Neomezený Super ale Vodafone Neomezený, u něj to není, musíte zavolat na linku či zajít na prodejnu aby Vám změnili tarif na Daný tarif Neomezený Super
  1 point
 28. Dnes došlo ke zpomalení rychlosti (přehrávat videa nebylo možné). Po odpojení a zapojení koaxiálního kabelu se rychlost internetu vrátila zpět.
  1 point
 29. Tak pro úplnost: Brno - vypnuto loni v srpnu (týden před Olympiádou) Ostrava - kolem 10.12.2021 Plzeň - kolem 10.12.2021 Praha - 24.2:2022 Meziboří - 8.3.2022 Na ostatních lokalitách vypnuto v průběhu 2020 TAkže nevím kdo kde mohl před měsícem vidět za analog ...
  1 point
 30. Já za sebe můžu říct, že mám asi štěstí na firemního obchodníka nebo nevím. Jsem u VF 10 11 let nebo tak a tentokrát jsem si říkal, že to půjdu zkusit jinam. U 02 jsem nikdy nebyl, T MOBILE jsem měl na začátku a po tom, co mi lhali do oči jsem odešel k VF. Ceny jsem 2 roky nezkoumal, Tak jsem byl vlastně překvapený, že mám o dost lepší ceny než jsou teď. Udělal jsem kolečko u O2 i TMO. 02 má dost agresivní obchodáky, co až moc tlačí na podpis sml a nechápou že gigabit nevyměním a ADSL. TMO mi ani při 3 komplet neomezených čislech, tv a pevným netu nebyl schopný dát jinou jak ceníkovou nabídku, takže jsem vlastně obchodníkovy poděkoval, zachoval mi ceny a dal budged na HW 25 tis, což mi ostatní nenabídli ani omylem. VF má svoje mouchy, tech podpora neexistuje, dovolat se na linku ne problém, ale když člověk nic nechce, ceny jako stávající zákazník mám super a telefony si vyberu zdarma jak potřebuji. A HBO zdarma jako bonus, co víc bych chtěl. Takže dík Vodafone,
  1 point
 31. @sodekcz Zkusím zítra zjistit, jak na tom jsou instalace a portace telefonních linek. Kdybych se odpoledne neozval, ťukni do mě třeba přes SZ 🙂 Tak zatím je odložena možnost pořízení pevné linky u Vodafone. Důvod netuším (a nechci spekulovat).
  1 point
 32. Dnes jsou tomu presne 4 roky od doby kdy vzniklo toto forum ! Za tu dobu zde pribylo temer 20.000 prispevku a okolo 600 registrovanych uzivatelu (mrtve duse jsou prubezne odmazavany). K temto cislum nepochybne prispelo spojeni spolecnosti Karneval s UPC, ktere melo za logicky nasledek prejmenovani a zmeny CZ domeny fora a take mirne zmeny vzhledu z oranzove na modrou. Kdyz me v roce 2003 technik Karnevalu prisel konecne pripojit poradny internet, zminil se o jakemsi prazskem foru uzivatelu, zadne jsem vsak na netu nenasel a take jsem se nakonec rozhodl zalozit vlastni, ktere od sameho zacatku bezi na stale stejne platforme PHPBB 2. Puvodne forum bezelo na free serveru Webzdarma, ale pomerne zahy se databaze rozrostla tak, ze bylo nutne forum prestehovat jinam. Nastesti jsem se tenkrat seznamil s kolegou DMNC, se kterym jsem zacal spolupracovat a kery nebidl svuj vlastni server s temer neomezenou kapacitou, jenz musim rict za tu dobu bezi velice spolehlive a rychle, diky tomu take vznikla i vlastni CZ domena. Mezi tim jsme spolupracovali i s dalsimy kolegy jako Bobr, Gum, ci Luccas. Samotne forum vsak po urcite dobe prestane dostacovat a tak je idealni prejit na nejaky portal, ktery nabizi jiz vic nez pouhe "kecani", jako napr. download, galerii, clanky, novinky, odkazy atd. Za tu dobu ctyr let sme mely rozpracovanych hned nekolik verzi portalu, ale bohuzel zatim to vzdy zkrachovalo predevsim na nedostatku casu a drobnych neshodach v nazorech. Momentalne forum jiz pomalu doziva na dnes jiz trochu zastarale platforme PHPBB 2 , ktera jiz byla i nedavno hacknuta jakimsi hackerem z italie. A proto se pomalu chystame prejit na vyzsi verzi PHPBB 3, ale jiz ne jen fora, ale konecne i portalu, takze nyni snazim najit nejlepsi moznou verzi portalu a tu poupravit podle svych predstav. Jednu takovou testovaci verzi si muzete prohlednout zde: http://portal.upczone.cz Bohuzel na tom delame jen ve volnem case, takze vyvoj do finalni podoby jeste nejakou dobu potrva. Proto pokud by se nasel nekdo kdo by chtel s vyvojem a popr. s naslednym provozem nove verze fora pomoci, tak to uvitame. Takze na zaver diky vsem co sem zavitali, snad jsete zde nasli co jste hledali a kdyz ne, tak jste si zde aspon zanadavali. A diky take nekterym zamestancum Karnevalu a UPC ze nezustavaji pouze u slov diku za toto forum, ale take u cinu. Snad doba kabelova bude jeste nejaky ten patek vzkvetat.
  1 point
 33. Pokud mi zdejší hlídači korektnosti a dobrých mravů milostivě pustí tenhle příspěvek, rád bych se zeptal, z jakého důvodu najednou zmizela možnost z tv vysílání pořídit snímek obrazovky. Ještě před pár dny to normálně fungovalo, teď se objeví jen černá plocha.... 😕 Je to další z nápadů Vodafonu, jak funkci webového vysílání zákazníkům znepříjemnit? Asi to musí to dát hodně přemýšlení vymyslet něco, co by se na téhle polofunkční aplikaci dalo ještě zablokovat. Máte-li nějaký nápad, dejte jim vědět. Jistě budou rádi!
  0 points
 34. Ono mnohdy nejvíce pomůže umístit vhodně modem. Ideálně někam do poloviny bytu do výšky cca 1m a rozhodně ne za něco 🙂
  0 points
 35. V platném ceníku stále je, takže bych ho vyžadoval. https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/2/1429/cenik_ex_upc.pdf Nicméně asi bych spíše využil "Promo Rychlejší Napořád od 4.6.2021 do 16.8.2021" je to dole v ceníku. Internet 50+ bude stát 439 Kč (včetně pronájmu modemu. Dle té akce bude stát INTERNET 300+ s TV START K INTERNETU 462 Kč, po 30% slevě.
  0 points
 36. Uzivatel si to moze urobit aj opacne.. mat DS-Lite s IPv6 a vytvorit si vlastny tunel IPv4, nie cez CGNAT operatora.. ale to je asi este menej realne (a hlavne drahsie) ako IPv6 tunel na verejnej IPv4. Je to pozoruhodne, lebo VF DE (ktory kopirujete v ramci skupiny) ma uz nejaky rok dualstack (aj ked v poslednej dobe uz s tym robia velmi drahoty, v podstate novy zakaznik nema sancu ziskat dualstack, iba DS-Lite).. v oboch castiach siete. Ked uz ste sa dopracovali k bridge mode na VS..
  0 points
 37. Takže napřed podpora Vodafone psala, že určitě nic takového neposílají, poté napíšou že posílají jen nabídky na míru a teprve pak napíšou, že skutečně tyto sms posílají, ale přesto chtějí screen... Kde je doba, kdy UPC mělo celkem solidní podporu, jak zde na fóru, tak na infolince byli znalí lidé. Od dob migrace do Vodafone se na telefonní lince při sdělení problémů dozvím, že jsem snad jediný komu to blbne, i když to jsou známé chyby co se tu píšou celkem často a jediný úkon k nápravě je restart zařízení, případně se dozvím, že 50 Mbps je na TV asi málo.... Při každém přihlášení to standardní je, pokud mažete pravidelně cookie, proč se tyto volby musí potvrzovat stále znova a znova a nejsou uloženy v uživatelském účtu?
  0 points
 38. Ten limit 100/100 není ani tak kvůli kabelu (ten by šel klidně vyměnit, resp. zrušit dělení na 2x 4), ale právě kvůli těm 100 Mbps switchům.
  0 points
 39. No, jelikož asi budou dělat optiku až do bytu, tak budou muset dole udělat další rozvaděč a do každého bytu natáhnout trubičku s optickým kabelem. Rozhodně to netahají po UTP.
  0 points
 40. @Pavel Salava Hezký večer, je to tak, jak píše @kautskym. Vodafone Pass už nově nemůžeme nabízet, proto nepředpokládám, že by se obsah zařazených aplikací ještě rozšiřoval.
  0 points
 41. Tak mě už taky, asi jen nějaká chybka. Horší je že to neplatí pro klienty Vodafone. @kautskym@Slamb Proč máte výhrady k mému příspěvku? V podmínkách je napsáno: "Stávající zákazník může nabídku využít pouze v případě, že u Vodafonu dosud nemá žádné mobilní telefonní číslo hrazené formou Vyúčtování." No a já tam mám hned 2 čísla, navíc na úplně stejný tarif, akorát za 397 Kč (ex UPC).
  0 points
 42. Vážený pane (a jemu podobným), pokud jste sobec a vidíte jenom sebe., tak je to samozřejmě váš problém a má to také vypovídající hodnotu (o vás). Ta ukrajinská televize nevysílá žádné filmy, je to čistě zpravodajství o místech zasažených válkou (kterou opravdu nezačali ukrajinci) a je to určeno pro lidi té země, i ty, kteří museli utéci a zanechat vybombardované domy, mnohdy i svůj osobní majetek, a také část své rodiny, která v těch místech zůstala a ta místa brání, atd. Ten kanál vysílá i v jiných zemí. S nějakou sledovaností toto nemá nic společného. Jestli vás to přesto irituje, je mě vás svým způsobem líto, a jenom si tak říkám, co jste v životě musel špatného zažít, že jste takovým sobcem. Každopádně to ale nebylo nic moc, protože bomby a rakety na vás nepadaly a o žádného z blízkých jste v této situaci nepřišel. A že bych měl být chudák, protože nemám možnost sledovat onen slovenský kanál ? Ne, opravdu se necítím jako chudák.
  0 points
 43. Takže další "vychytávka" Vodafone appky, nejenže neumí Airplay/Chromecast, ale pokud mate na iPhone hw přepnuto na vibrace tak vám nejde ani zvuk. Musíte přepnout na zvonění, ovládání hlasitosti v appce na to nemá vliv. Žádná jiná aplikace se tímto neřídí, to je zase specialitka Vodafonu. Přišel jsem na to náhodou jako poslední věc před reinstalací, letošní Le Mans jsem tak měl bez komentáře 🙉
  0 points
 44. To je přesně čas, kdy začnou Události v regionech (ono 10s zpoždění je kvůli příjmu a převodu primárního SAT signálu do DVB-C). Sobota a neděle ovšem v 18.00 hod. regiony nejsou, takže zkusit dnes a zítra.
  0 points
 45. Vodafone Station Firefox 101.0.1 (64 bitů) aktuální Modem hlásí: Zásadní problém to sice není. Ale když už implementujete takovéto "chytré" funkce co kontrolují aktualizace, tak by mohli aspoň fungovat. Tipuji problém s číslem verze 100+ 🤣
  0 points
 46. Dokážete si představit, že by na YT nešly přetáčet sponzorované segmenty ve videích ?
  0 points
 47. Malokdy jsem tak nastvany jako ted. Prezil bych reklamy, ale to, ze se chci podivat na porad, kde u zpetneho pretaceni musim pretrpet jeste 8-10 minut predesleho, protoze jsou vzdy v presahu to ne. U me Prima totalne skoncila.....
  0 points
 48. Vodafone se vydalo tou nejhorší cestou. Místo znemožnění přetáčení jen samotných reklam zakázalo přetáčení celého obsahu. V kombinaci s nepřesným nastavením začátků a konců pořadů je zpětné přehrávání nepoužitelné.
  0 points
 49. No jo, ale když si někdo, třeba O2, nakoupí exkluzivní práva pro svůj kanál, tak ten kanál nechce sdílet s největším konkurentem, protože si je pořídil proto, aby co nejvíce zákazníků konkurencím přebral, jelikož ten obsah jinde nebude. Jo a navýšit cenu balíčku sport je jedna věc, ale zároveň by se musela zvýšit cena střední a nejvyšší nabídky. A proč by měl někdo platit víc, když tam přidají kanál, na který nebude koukat a nestojí o něj?
  0 points
 50. Dobré odpoledne, @enzienzo, kromě toho, co píše @Adolf.Shitler bych ještě doplnil, že je mnohem lepší dlužnou částku zaplatit co nejdříve, než ji nechat zbytečně narůst o náklady na vymáhání dluhu...
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...