Jump to content

beepee

User
 • Posts

  336
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

beepee last won the day on February 8

beepee had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  500 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Modem Compal (černý), CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Ústí nad Labem

Recent Profile Visitors

3,395 profile views

beepee's Achievements

Level 8

Level 8 (8/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

55

Reputation

 1. Ještě si pamatuju doby, kdy UPC oznamovalo celkem konkrétní termíny zavádění novinek. Když pak termín nedodrželo - což ne vždy musí být vina operátora - sneslo se na něj tady spousta nadávek. Pak se poučili a termíny oznamovat přestali - načež se na ně snášelo spousta nadávek, že nejsou schopni říct, kdy už to konečně slint slint bude!
 2. Rok 2000, vytáčené připojení, soubor 10MB stažený za hodinu... pokud nevypadlo spojení. 🙂 Jo a taky tu hodinu nešel telefon.
 3. @Adolf.Shitler Otázka je, kolik zákazníků bude mít dostupnou jinou DVB-C. Některým pravděpodobně nezbyde, než přejít na IPTV.
 4. 1) otevřu svůj mail 2) otevřu zaslanou fakturu 3) zaplatím pomocí QR kódu
 5. "Soukromé televizní stanice v Česku budou smět vysílat ještě delší reklamní šoty a teleshoppingové bloky než teď. Dosavadní limit byl 12 minut reklamy za hodinu (bez programových upoutávek a sponzoringu). Toto omezení chystaný zákon ruší. Nově by televize mohly vysílat až 144 minut reklamy a teleshoppingu v době mezi 6.00 a 18.00 hod., přičemž rozprostření reklam na této vysílací ploše bude na nich. V nejsledovanějším čase mezi 18.00 a půlnocí bude maximální množství reklam 72 minut, opět bez určení maximální délky reklamního bloku v rámci jedné hodiny. K tomu mohou přidat ještě sponzoring a upoutávky na další pořady nebo služby." https://www.lupa.cz/clanky/novy-zakon-dovoli-soukromym-televizim-vysilat-delsi-reklamy/ Podotýkám, že prvního dubna je až zítra.
 6. beepee

  Horizon GO

  @Technikus HorizonGO - HBO GO. Vidíš rozdíl?
 7. @marek-81 "Prima pouze deklarovala, že přichází o peníze navíc kvůli přetáčení reklam. Byl to i určitý tlak od reklamních zadavatelů kteří za své peníze chtějí maximum a to je naprosto v pořádku." Pokud by zpětné shlédnutí (spojené s přetočením reklamy) využívalo pouze nízké procento diváků, nikdo by to neřešil. Z toho, že k řešení dochází, vyplývá, že se takovým způsobem dívá na TV čím dál tím víc diváků. Přičemž možnost přetočení reklamy je jen bonus, hlavním důvodem je možnost sledovat pořad "Kdy chci co chci" a ne kdy chce někdo jiný. Takže je to v principu to samé, co nabízí ten Netflix. Ten navíc nemá to sedmidenní omezení. "Většinový divák chce sednout do křesla a bavit se. " A proč tedy v podstatě každá TV stanice má nějaký svůj archív? Pro tu - podle tebe - zanedbatelnou menšinu, které nestačí zapnout TV a čučet na to, co zrovna dávají? Proč by cpaly peníze do nějakého VOYO, iVysílání, Prima plus (nebo jak se to jmenuje) a podobně? Lineární vysílání má smysl u zpravodajství, sportu a dalších živých přenosů. Ne u filmů a seriálů. To, že v současnosti dává moje generace přednost "zadarmovému" sledování neznamená, že ty další v tom budou pokračovat. Vidím to na svých dětech. A moji vnuci myslím ještě nějakou Primu a Novu ještě nikdy neviděli. Pouštějí si pohádky z jiných zdrojů. BTW - Netflix sice neuvádí, kolik předplatitelů má v jednotlivých zemích, ale na internetu jsou odhady mez 350 - 500 000 domácností. Což není zase tak malé číslo.
 8. Mám dvě děti, kolem třicítky. Obě mají doma Tv přijímač - a ani jedno k němu nemá přivedený zdroj Tv vysílání. Netflix, YT, herní konzole. Budoucnost. Vlastně už současnost.
 9. Tím se netrap. Já měl taky v samoobsluze částku cca 2x vyšší, a pak mi přišla faktura na 73,- Kč. Na další období už mi svítí správná částka.
 10. beepee

  stížnost

  @Medvěd Při vší úctě - ty jsi evidentně nepochopil, co @marek-81 ve svém příspěvku píše. Protože tam nestojí nic o tom, že by platbu kontroloval dříve, než má odejít.
 11. Dobrý den, chci si navýšit rychlost z 300 na 500 Mbps. V současnosti mám modem Technicolor. Zůstane mi, nebo dostanu Compal? Jsem stále vedený pod UPC.
 12. No jo, spíkoval jsi jako indiskej heldesker 😁
×
×
 • Create New...