Jump to content

beepee

User
 • Posts

  327
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by beepee

 1. @Medvěd Při vší úctě - ty jsi evidentně nepochopil, co @marek-81 ve svém příspěvku píše. Protože tam nestojí nic o tom, že by platbu kontroloval dříve, než má odejít.
 2. Dobrý den, chci si navýšit rychlost z 300 na 500 Mbps. V současnosti mám modem Technicolor. Zůstane mi, nebo dostanu Compal? Jsem stále vedený pod UPC.
 3. Pláčeš hezky, ale na špatném hrobě... 🙃
 4. No jo, spíkoval jsi jako indiskej heldesker 😁
 5. No, tady žádnou pomoc nedostaneš, protože ta aplikace je určená pouze pro mobily. Dokud ji Vodafone neuparví, na boxu ani v TV nepůjde.
 6. ... aneb "Nechci slevu zadarmo," pravil vychytrale doktor Zelí, a položil na stůl stokorunu. 🙂
 7. Co na prodejně, mně před pár lety několikrát přímo volali zástupci konkurenčních operátorů, jaký že mám tarif a kolik platím, že mi určitě nabídnou lepší podmínky. Vždycky jsem je utnul s tím, že za telefon neplatím nic, protože mám služební 🙂
 8. Výborně. Dobře hodinu jsem strávil výměnou kabelů, novým zapojováním konektorů a nekonečným restartováním, protože na UPC/výpadky, kam se v takovém případě dívám jako první, není NIC. Na nějakej blbej fejkbůk fakt nechodím. Kurva fix.
 9. Vážený pane, za prvé si - jako Čech - vyprošuji to vaše plivání na nás. Já osobně jsem byl vždy příznivcem zemského uspořádání a podle mého názoru měla v roce 1969 vzniknout trojfederace, místo té duální. Takže si odpusťte to všeodsuzující "Vy Češi". Za druhé, ta vaše Země Moravskoslezská je stejně umělý konstrukt, jako jednotná Česká republika. Až do roku 1928 bylo Slezsko samosprávnou zemí, stejně jako Morava. Nedávno jsem na jednom serveru četl dva články od jedné paní (bohužel si už nepamatuji kde), která se v prvním - stejně, jako vy zde - tvrdě vymezovala vůči Čechocentrizmu a volala po obnovení Moravské samosprávy, a v tom druhém stejně plameně tvrdila, že žádný Slezský národ neexistuje, tudíž Slezsko je nedělitelnou částí Moravské země. To je zase - podle mě - ukázka Moravského nacionalizmu. Za třetí, Zemi Moravskoslezskou (a ostatní) nezrušili ti zlí Češi, ale v první řadě komunisti, protože jim vyhovovalo tvrdě centralizované řízení s minimální mocí samospráv. A jen tak mimochodem - vrchním komunistou tehdy byl - jak jistě dobře víte - Klement Gottwald. A hádejte, kde se narodil. Takže, když to vezmu kolem a kolem, o zrušení Země Moravskoslezské rozhodl váš rodák... 😉 A všem se omlouvám za rozsáhlé OT. 😐
 10. Kontrolní otázka: Kolik procent promile uživatelů si někdy někde přečetlo pravidla fóra?
 11. No co, alespoň trefili číslo epizody 😀
 12. @Marek-26 A umí ten VDTV box HDMI-CEC?
 13. Ber to pozitivně. Ta kola ti v tom Kaonu zase perfektně odstranila vodní kámen 😀
 14. Já bych přidal ještě jednu otázku... Kolik nadávek si za měsíc musí vyslechnout a naprosto klidně na ně reagovat?
 15. beepee

  4K UHD

  Omluva přijata 🙂
 16. beepee

  4K UHD

  Za prvé mě prosím neoslovuj kamaráde, podle způsobu tvého vyjadřování je mi jasné, že tvým kamarádem být nechci. Za druhé, buď jsi naprosto nepochopil smysl mého příspěvku, nebo ho překrucuješ úmyslně. Nemám vůbec v úmyslu komukoli, tedy ani tobě, bránit ve sledování TV v nejvyšší kvalitě, sám také mám 4k vybavení (a proto se na filmy a seriály z běžného Tv vysílání téměř nedívám). Pouze jsem protestoval proti názoru, že každý, kdo se dívá jen na DVB-T to dělá, aby ušetřil pár korun, které prochlastá a prokouří. A proti urážkám, které na ně Šitler směřoval. P.S. Pokud bys zase nemohl pochopit smysl mého textu, nestyď se a napiš mi SZ. Pokusím se ti to napsat v nějaké zjednodušené formě.
 17. beepee

  4K UHD

  Jasně, každý, kdo nesdílí nadšení pro hypermegasuper rozlišení na stovkách programů je lopata, socka, ožrala a kolenovrt. Moje pětasedmdesátiletá máma i o pár let starší tchýně nepotřebují nic víc, než to "odporné" DVB-T. Zrovna tak, jako já nepotřebuji mobil za 20k. A ne, není to o penězích. Prostě nám to stačí. Jenže to vy ve svém svatém nadšení nedokážete pochopit, a tak urážíte lidi, o kterých nic nevíte.
 18. Původně to byl tarif 200/20, pak ho UPC zvedlo na 300/20.
 19. @tramin - A proč si kupuješ tak debilní TV? Já mám 2 s CAM a žádné programy se mi nerozházely.
 20. Pán nejspíš nechce platit těch 70 Kč za pronájem nového CAM - když má vlastní.
×
×
 • Create New...