Jump to content

beepee

User
 • Posts

  352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by beepee

 1. Univerzální odpověď platící každý rok 😀
 2. @cvancaraTo bylo, ale nelokalizované.
 3. 90% uživatelů internetu ani netuší, co to veřejná adresa je.
 4. Proboha lidi, to vám opravdu chodí emaily, na které musíte okamžitě v řádu sekund reagovat? Pokud já od někoho požaduji okamžitou reakci, prostě mu zavolám. V případě jakéhokoliv jiného způsobu předání informace musím počítat s tím, že si ji příjemce nepřečte hned, jak ji odešlu.
 5. Jestli to nebude tím, že to není žádná nová streamovací služba a tu aplikaci pro Samsung už mají vyvinutou delší dobu.
 6. beepee

  ČT Sport +

  Protože Vodafone TV jede jen na Android TV systému, zatímco tvoje Tesla má obyčejný mobilní Android.
 7. Ach ty manželky... 😛
 8. Neboli česky: "It's Not a Bug, It's a Feature." 😁
 9. A jste si jistý, že uvedené číslo jste nikdy nikde neuváděl? Že jediný, kdo ho zná, jste vy a Vodafone?
 10. @Medvěd No vidíš to. Karel Havlíček se narodil v obci Borová, a současně je obec Havlíčkova Borová jeho rodištěm. Eto paradoxy 😁 P. S. Ale už dost OT, omlouvám se.
 11. Havlíčkova Borová je rodiště Karla Havlíčka, barbare 😛 I když ty ostatní neznám taky...
 12. No, a pak se majitelé autorských práv rozčilují nad nelegálními službami, ve kterých máte k dispozici nejen všechny filmy a seriály obsažené v těch legálních platformách, ale i stovky dalších pořadů, které ani nikde jinde legálně shlédnout nemůžete. A to všechno v aplikacích uživatelsky plně srovnatelných třeba s tím Netflixem, a za nějakých 60 Kč měsíčně. Jenže holt všechna velká studia po nárůstu úspěch Netfilxu (který původně měl našlápnuto být právě takovou univerzální, leč legální službou) zavětřila prachy a rozhodla se hrát si na vlastním písečku, svoje pořady nikomu nelicencovat a pokud možno konkurenci zlikvidovat. Konkurence je sice potřebná věc, ale ne taková, jaká vznikla mezi legálními streamovacími platformami. Omlouvám se za OT.
 13. Zvlášť účtovaná cena za pronájem zařízení vznikla v době, kdy UPC začalo tato zařízení prodávat. Do té doby byla pouze jednotná cena za službu a koncové zařízení bylo jakoby "zadarmo", respektive v ceně služby.
 14. Ten článek je spíše zajímavý tím, že nám ukazuje, jak málo důležitý trh pro korporát typu VF jsme. Z čehož vyplývá, jak moc vedení VF zajímají požadavky a kritika diskutérů zdejšího techfóra.
 15. @Neo_Moucha To má fakt natvrdo přidělaný HDMI kabel? To jsem ještě neviděl. A upřímně řečeno - takový box bych si nekoupil.
 16. Ještě si pamatuju doby, kdy UPC oznamovalo celkem konkrétní termíny zavádění novinek. Když pak termín nedodrželo - což ne vždy musí být vina operátora - sneslo se na něj tady spousta nadávek. Pak se poučili a termíny oznamovat přestali - načež se na ně snášelo spousta nadávek, že nejsou schopni říct, kdy už to konečně slint slint bude!
 17. Rok 2000, vytáčené připojení, soubor 10MB stažený za hodinu... pokud nevypadlo spojení. 🙂 Jo a taky tu hodinu nešel telefon.
 18. @Adolf.Shitler Otázka je, kolik zákazníků bude mít dostupnou jinou DVB-C. Některým pravděpodobně nezbyde, než přejít na IPTV.
 19. 1) otevřu svůj mail 2) otevřu zaslanou fakturu 3) zaplatím pomocí QR kódu
 20. "Soukromé televizní stanice v Česku budou smět vysílat ještě delší reklamní šoty a teleshoppingové bloky než teď. Dosavadní limit byl 12 minut reklamy za hodinu (bez programových upoutávek a sponzoringu). Toto omezení chystaný zákon ruší. Nově by televize mohly vysílat až 144 minut reklamy a teleshoppingu v době mezi 6.00 a 18.00 hod., přičemž rozprostření reklam na této vysílací ploše bude na nich. V nejsledovanějším čase mezi 18.00 a půlnocí bude maximální množství reklam 72 minut, opět bez určení maximální délky reklamního bloku v rámci jedné hodiny. K tomu mohou přidat ještě sponzoring a upoutávky na další pořady nebo služby." https://www.lupa.cz/clanky/novy-zakon-dovoli-soukromym-televizim-vysilat-delsi-reklamy/ Podotýkám, že prvního dubna je až zítra.
 21. beepee

  Horizon GO

  @Technikus HorizonGO - HBO GO. Vidíš rozdíl?
 22. @marek-81 "Prima pouze deklarovala, že přichází o peníze navíc kvůli přetáčení reklam. Byl to i určitý tlak od reklamních zadavatelů kteří za své peníze chtějí maximum a to je naprosto v pořádku." Pokud by zpětné shlédnutí (spojené s přetočením reklamy) využívalo pouze nízké procento diváků, nikdo by to neřešil. Z toho, že k řešení dochází, vyplývá, že se takovým způsobem dívá na TV čím dál tím víc diváků. Přičemž možnost přetočení reklamy je jen bonus, hlavním důvodem je možnost sledovat pořad "Kdy chci co chci" a ne kdy chce někdo jiný. Takže je to v principu to samé, co nabízí ten Netflix. Ten navíc nemá to sedmidenní omezení. "Většinový divák chce sednout do křesla a bavit se. " A proč tedy v podstatě každá TV stanice má nějaký svůj archív? Pro tu - podle tebe - zanedbatelnou menšinu, které nestačí zapnout TV a čučet na to, co zrovna dávají? Proč by cpaly peníze do nějakého VOYO, iVysílání, Prima plus (nebo jak se to jmenuje) a podobně? Lineární vysílání má smysl u zpravodajství, sportu a dalších živých přenosů. Ne u filmů a seriálů. To, že v současnosti dává moje generace přednost "zadarmovému" sledování neznamená, že ty další v tom budou pokračovat. Vidím to na svých dětech. A moji vnuci myslím ještě nějakou Primu a Novu ještě nikdy neviděli. Pouštějí si pohádky z jiných zdrojů. BTW - Netflix sice neuvádí, kolik předplatitelů má v jednotlivých zemích, ale na internetu jsou odhady mez 350 - 500 000 domácností. Což není zase tak malé číslo.
 23. Mám dvě děti, kolem třicítky. Obě mají doma Tv přijímač - a ani jedno k němu nemá přivedený zdroj Tv vysílání. Netflix, YT, herní konzole. Budoucnost. Vlastně už současnost.
 24. Tím se netrap. Já měl taky v samoobsluze částku cca 2x vyšší, a pak mi přišla faktura na 73,- Kč. Na další období už mi svítí správná částka.
×
×
 • Create New...