Jump to content

Platba v aplikaci

Guest machanJ

Recommended Posts

Guest machanJ

Dobrý den, pokud zaplatím v aplikaci možnosti přidat vyúčtování Vodafone jsou za tuto možnost platby nějaké poplatky navíc?

Pokud myslite to, ze to za vas zaplati Vodafone a spocita vam to na pristim vyuctovani, tak VF za to nic neuctuje a zatim jsem nevidel, ze by to obchodnici nejak zpoplatnovali (bezne takhle platim u Applu a Microsoftu predplatna).

• 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK

• 7 months later...

Jak mám zaplatit v aplikaci Můj Vodafone vyúčtování online kartou? V UPC to byla otázka pár kliknutí v samoobsluze...

Když kliknu zaplatit, tak mi to zobrazí instrukce pro převod (vážně v roce 2022 zadávat někde 3 čísla?)

Když dám dole zaplatit kartou, tak to prozměnu chce telefonní číslo, zkoušel jsem číslo plátce, číslo služby... z toho to nic nebere.

Díky

• Kabel 300 Mb/s
  • -
  • -
  • TC7200
  • Ostrava

Zvětšit si na displeji telefonu fakturu tak,aby si měl QR kod dostatečně velký,udělat screenshot displeje,a pak postupovat,jak popsal Adolf.Neboli v fonu otevřít bankovnictví,vybrat QR paltbu,možnost zvolit výběr QR kodu z galerie a zaplatit.Trvá to asi o 30 sec dýl,než jak popsal Adolf

• Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice

@Krevety Doručuji platit inkasem, jednou to nastavíte a pak už se o to nemusíte starat.

Jinak nevím jestli to ještě platí, ale Ondra tady v lednu psal že:

v tuto chvíli je možné platit kartou jen v případě, že ve Vyúčtování je alespoň jedno mobilní číslo. Na změně pracujeme, takže to není trvalý stav a platba kartou bude možná i za ostatní služby. Aktuální možnosti placení kartou najdete vždy v Centru péče. 

• Agree 2
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest

před 29 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Jo tak, pán Krevety ještě nezjistil, že existuje PC nebo NB. No to je pak samozřejmě jiná 😄

Neboj mám, ale tak nějak první vždy narazím na mail v telefonu, a to je takový reminder, že mám zaplatit tak nejlépe to hned vyřídit.

@tomus

Díky za info, takže je to prostě jedna z dalších chyb Vodafonu. Vzhledem k ostatním záležitostem, co se zde řeší, to bude tipuju setrvalý stav.

• Kabel 300 Mb/s
  • -
  • -
  • TC7200
  • Ostrava

Je to prosté:

1)  otevřu  Můj Vodafone

2) zase po měsíci zapřemýšlím, kde že jsou v aplikaci skrytá vyúčtování - přívětivá cesta k nim imho teda zrovna není

3) když objevím, stáhnu do mobilu

4) přesunu z úložiště mobilu do Google disku

5) otevřu Google disk na PC

6) otevřu vyúčtování v pdf

7) na QR kód (ke kterému jsem se konečně dostal a o to celou dobu šlo) použiji možnost platba QR v mobilní bance

a - voilá - je zaplaceno.
Jak jsem psal zkraje - brnkačka.

Pokud znáte šikovnější, praktičtější postup platby, poraďte. Inkasem platit nechci a papírová vyúčtování poštou dostávat také ne.

• Haha 2
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov