Jump to content

Medvěd

User
 • Posts

  259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Medvěd last won the day on May 26

Medvěd had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Polofunkční box, stálesvítící modem
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha Žižkov
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Medvěd's Achievements

Level 8

Level 8 (8/14)

 • Very Popular Rare
 • Reacting Well
 • Conversation Starter
 • Dedicated
 • First Post

Recent Badges

10

Reputation

 1. 2 contract: To jsem zvědav co se dočtu za reakce od tety z Vodafone...
 2. 2 tomus: Jasně, všech šest lidí má "něco" špatně. A mluvit o tom smysl má, jsem zákazník a služby si platím. Nemluvě o tom, že to není věc, která by se neopakovala. Evidentně Vodafone s tím bojuje bez většího úspěchu. Podle tvé logiky (a zřejmě pan kautskym to vidí podobně) nemá smysl řešit nic, co už vlastně funguje - takže hlavně operátora neobtěžovat? Tak to teda ne. A ostatně 1woko to ověřil za mě. Úžasné na tvé odpovědi ovšem je, že se netýká problému jako takového, ale bojuješ za operátora. Jen do toho!
 3. 2 Veronika - Vodafone: Skutečně nevím, jaké nové informace bych vám měl někam vypisovat. Myslím, že z mého předešlého příspěvku je vše jasné. Nemluvě o tom, že řešit to ke vztahu k mému konkrétnímu číslu by bylo pěkné, kdyby to postihlo pouze mne. Ale problém měli VŠICHNI uživatelé Vodafone, ne jen já. To jako mám vypisovat i jejich čísla? Proč, když potíže sami přiznáváte? Také nemáte pravdu, že v sobotu byl problém vyřešen. V neděli to bylo podobné. Uvítací zpráva o tom, že jsem v Německu mi přišla včera, tedy v neděli, ve 20:40, tedy po více než třech dnech. A ano, potom už cestou zpět data fungovala. Vaše omluva je mi houby platná, chci službu, která mně bude fungovat jako ostatním když ji potřebuju. Pokud si vzpomínám, tahle kauza s daty v Německu už nějaký čas trvá. Tak se neomlouvejte, ale něco s tím udělejte.
 4. Nechci zakládat nové vlákno, tak to postnu sem, kdyžtak admin ať se zařazením naloží dle své úvahy. Co se Vodafonu děje s roamingem - daty v Německu? Teď jsem byl od čtvrtka do včerejška v Německu a datové připojení naprostá katastrofa. Po přejezdu hranic naprosto nic, dokonce ani obligátní info vítejte... nepřišla. Síť v lepším případě E, ovšem nepoužitelná, většinou nic. Občas sice telefon vykázal i 4G, ovšem přes to už se vůbec nedalo nikam dostat. Online navigace nepoužitelné. A to je chuťovka, když jste někde, kde to moc neznáte a jezdíte mezi místem eventu a hotelem. Ačkoli jsme crew složená z kolegů napříč Evropou od GB po LV, tak je zajímavé, že tyhle problémy se týkaly jen uživatelů českého Vodafone. Telefony se lokovaly na Vodafone.de, kde právě nefungovaly, při pokusu o registraci do jiné sítě než Vodafone.de se telefon nezaregistroval. Všem ostatním vše fungovalo tak jak má. Je to normální? Postihla telefony nás pěti - šesti lidí nějaká společná pohroma, nebo jen nefunguje Vodafone jak má? Sakra, tohle už není o tom, jestli mi na kabelovce funguje nebo nefunguje jeden program. Tohle nám zkomplikovalo práci v celé skupině.
 5. 2 Ivo2003: a čemu si se tak divil když jsem to psal na minulé stránce?
 6. Nevím, jestli jsem to správně pobral - brumí ti audio připojené na nějaký nf výstup televize nebo boxu? Já bych začal oddělovat tam. A také bych se začal zajímat, kde k problému dochází a proč.
 7. Mea Culpa - jsem ty frekvence prohodil. Nejsem zvukař. Nepoužitelné jsou už pro zvukové porty pásma 694 - 822 Mhz a 833 až 862 Mhz (radši jsem se už teď podíval 😊). To "uvolňovat" tady konkrétně znamená, že se od stanoveného data tyhle mikroporty už nesmí používat, žádné sdílení nebylo možné. Jestli to tedy teď správně chápu, po kabelu se i tyto "uvolněné" frekvence používat komerčně dají s rizikem, že pokud k nějaké interferenci, zarušení dojde za účastnickou zásuvkou, není to věc poskytovatele. Pokud se tedy všechno "zlo" děje až za touto zásuvkou je poskytovatel z obliga. Dík za info.
 8. Jestli někdo víte - prostě mě to jenom zajímá. Před nějakou dobou se kvůli LTE museli uvolňovat pásma tuším okolo 580 MHz. Pro nás i spoustu dalších lidí z branže to znamenalo ze dne na den vyhodit i relativně nové zvukové porty - třeba. Dobrá, stalo se. Nyní tady čtu, že spouštění 5G způsobuje zarušení kabelové televize v určitých pásmech. Tak mě zajímá - ten souběh komerčního využití stejného pásma pro síť 5g a kabelovku nikdo dopředu netušil? Nebo ano a neřešilo se to? Vodafone jako provozovatel té kabelovky se dopředu nepřipravil na možné problémy? Informoval o nich své klienty dopředu - něco mi uniklo? Nebo žil v domnění, že stav zařízení pro distribuci signálu a kabelovky až do TV uživatele je tak perfektně ošetřený, že rušení nebude? Je vůbec možné provozovat jedno zařízení na frekvenci, kde se ruší s ostatními? To jsme také mohli říct, že naše porty jsou tak perfektní, že se s LTE prát nebudou a pár desítek tisíc zůstalo doma :-)
 9. Teda jablíčkář nejsem, ale v roce 2022 argumentovat malým rozšířením Applu - to bych čekal od Vodafone, ale ne od tebe, Marku. No nic, snad se ti menšinoví uživatelé brzy dočkají!
 10. Nejede vám auto? Choďte pěšky, že. Problém jsi nevyřešil. SMS těm které obtěžují chodí dál. Tak to prostě je.
 11. 2 Adolf.Shitler: Vím, že jsi věci znalý, chytrý účastník těchto diskuzí, který často a dobře poradí.. Tak se prostě v této věci musím smířit s tím, že nejspíš trucuješ. No, neva... :-)
 12. Klasický "whataboutismus". Nebavíme se o Kaktusu, diskuze zde probíhá o nevyžádaných sms od Vodafone zákazníkům Vodafone.
 13. Nevím, Grape SC neznám, ale když to, Adolfe, nazýváš parodií, jak bys potom nazval Vodafone s jeho službami a funkčností? Já jenom jako abych se orientoval v místním slovníku. A ještě se zeptám - Ivo Mašek podle tebe není při smyslech, když o přechodu na tuto službu uvažuje? (viz formulace tvé odpovědi výše). To je zase jenom lakmusový papírek pro admina abych věděl co se smí a kdo to smí.
 14. Jasně, když po mně někdo bude házet šutry, tak si vezmu blembák , tím to vyřeším a ať si šutry hází dál... Pro někoho by to zajisté bylo řešení. Pro mě třeba ne.
 15. 2 zofre: nemáš překlep ve druhém odstavci, druhém řádku v názvu prvního péčka?
×
×
 • Create New...