Jump to content

Medvěd

User
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  Kaon, modem takovej bílej, nastojato
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha Žižkov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Medvěd's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

6

Reputation

 1. Ovšem potom je komický název stránky "UPCZONE"
 2. Kde? Na VKV. Jak? FM. Tak třeba takhle? 😊 Hezké Velikonoce přeju.
 3. 2 sodekcz: Ha! Že by na tom něco bylo? Když jsem si dovolil jednou se "dotknout" veličenstva Adolfa, tak mi to tomus promptně smazal a jeho vysvětlení události bylo, řekněme, úsměvné. Ale co, každý má své koníčky :-)
 4. Ještě k formátům. Je rozdíl ve formátu záznamu a formátu přehrání. Jestli si na ten pravěk ještě dobře vzpomínám, tak výsledkem 1440x1080 je formát 16:9, což čistě z pixelů ten poměr není. Myslím, že tam nebyl při záznamu ve hře čtvercový bod (jakoby komprese na šířku), ale byl použit takový poměr, aby při přehrávání po roztažení na formát 16:9 se z toho staly body čtvercové a normami daný poměr pro full HD 16:9 byl zachován - šlo tedy o úsporu datového toku vzhledem k rychlosti posunu pásku. HDCam fungoval stejně. Ale existuje ještě HDCam SR, to už je plnoformátová záležitost, to bylo (je) broadcastové médium, ale poměrně brzy ho ale začaly vytlačovat levnější a třeba pro zpravodajství výborné XDCamy. (Naposledy jsem ten televizní HDCam viděl někdy před pěti roky, když ho kamerový technik omylem nabalil místo jednoho XDCamu a přivezl na plac a tak "vyhrál" jízdu na otočku z Německa do Prahy a zpět. Stane se 😊). S příchodem a rozšířením bezpáskových záznamů se vše změnilo a mění.
 5. 2 Adolf.Shitler: Aha, pán je znalec. Tak to pardón. Uff....
 6. 2 tomus: no tak když se někdo zavázal k omezením a stálo mu to za to, tak se nemůže divit, že někdo jiný, kdo může, ten segment prostě využívá 2 Adolf.Shitler: jo, tu odvahu mám. Zatraceně dobře to dělá jak O2TV tak ČTSport. Všimni si - já O2TV s ničím neporovnával, to si sem vnesl ty. Sporty dělají obě TV skvěle. Nevím, co se tobě subjektivně nelíbilo, nevím, který přenos "se přepíná" z jednoho vysilatele na druhého, nevím co myslíš. A je mi to jedno - už proto, že komentuješ pouze moji poznámku v závorce a se zdůrazněním, že k tématu není podstatná a je má čistě subjektivní...
 7. 2 tomus: k tvé první větě: oni nic nevykrádají, oni nakupují (a také vyrábí a imo zatraceně dobře, ale to je věc jiná). Asi mají dost platících diváků, příjmy z reklamy a tak expandují. Vždyť Vodafone může také expandovat, ne? Jen do toho! A tvá rada je dobrá, to myslím vážně - zákazník jde tam, kde mu to víc vyhovuje. Jo, zatím mám Komfort, nebo jak se to jmenuje. Ale protože mě z živého vysílání zajímá víceméně jenom ten sport a ČT24, tak až mi to VF zkrouhne (mám to bonusově, zatím), tak si nechám existující internetové připojení a za sportem půjdu tam, kde se dostanu k tomu, který mi zajímá. A který už ostatně souběžně stejně mám. A ta čtyřiadvacítka je tam ostatně také.
 8. Tak já vám také něčím k těm Mb/s a MB/s přispěji. Je to Google speed test. Btw, takovéhle hodnoty Mb i MB za sec naměřím pravidelně už od dob, co mám tarif 300/20. Jo Oukla na poslední majli je jiný kafe.
 9. Myslím, že porovnáváš jablka a hrušky. Ty dvě co jsi postnul, jsou standardní reklamy se standardní délkou určené do bloku reklam. Ta "úplně první" oskarová byla zamýšlena jinak, odvysílána byla také jinak, vždy mimo reklamní blok. A dál už je to subjektivní, souhlasím. Mně se třeba ta parodie sitcomu hodně líbila a líbí. Vůbec mám rád příběhové reklamy - filmík na krátké časové ploše. Tím je skvělá třeba ta "Já jsem Robert, ale říkej mi Bob a budeme si tykat". Zatímco ta současná vánoční je imo jen sbírka obecných výkřiků. Ale věřím, že svoji roli plní, jenom zkrátka není pro mě. Já ostatně od Vodafonu nic nechci, já od něj všechno mám 😂
 10. 2 Evzen: teď jsem z tebe zmatený. Postnul si sem dva odkazy na reklamy, které ti přišly jako vtipné a potom si tu úplně první označil za nechutně stupidní? Zvláštní, já v nich vidím hodně společného (teď nemyslím Sklepáky), ale můžu se mýlit. 2 Marek-26: Přesně, když jsem psal názor na "letošní vánoční", tak tyhle doby a tenhle "sitcom" mě napadl a přemýšlel jsem, jestli to mám sem nalinkovat nebo jo 😊 Tak jsi to připomněl za mě, díky. 2 Vodafone: vy zaprděný čecháčci, zařaďte už do základu ty italský televize v super HD 32K s holografickou projekcí, ať má už konečně ten italofil pokoj a my všichni se posuneme na novou, lepší úroveň! 😂
 11. 2 Marek-26: Pokud jde o tu reklamu - imo: (napůl) indonéská rodina mně rozhodně neva, proč taky. Ale přijde mi to dlouhé, laciné a bez nápadu. Skoro jako by hlavním reklamním špílcem byl právě výběr té rodiny, na kterou se lidi nachytají (ať už jakkoli) a přitom (mainstreamově) zkonzumují obsah: Vodafone, Vodafone, Vodafone 😊 Přeju klidný Advent
 12. No, já nevím, ale asi nebude bitrate vyšší než maximální, který vysilatel pouští. A jenom pro zajímavost, stále profesionálně asi nejrozšířenejší XDCam v HD teče maximálně 50Mb/sec. Tedy při záznamu. Do vysílání jde v menším.
 13. A až akce v lednu skončí, tak stejně restartnou modem všem, neb bude zase zapotřebí načíst "pomalejší" konfigurační informace. Je to tak? (Leda že by šťastní uživatelé radostně restartovali modem pro zpomalení sami?) Jinak souhlas s tomusem, u tarifů nad 200 se to stejně neprojeví, myslím si.
 14. Tak dobrá, věřím ti. Ale že to jsou dobrodinci lidstva! Od huby si utrhují! Já nechám být už proto, že i rychlost, kterou teď disponuji je akorát na hezké pokoukání při testu "na poslední míli". Pokud jde o realitu, tak jsem rád za třetinovou rychlost downloadu. Stejně jako nejsem sběratel počtu televizních kanálů, na které stejně nemám ani zájem ani čas se koukat, tak nejsem honič Mb. Naproti tomu, pokud má někdo 50Mb, tak se mu to třeba hodit bude, to jo. A i tato "charita" by měla mít nějakou úroveň a ne sms s odkazem na stránky připomínající leccos, jenom ne Vodafone a žádost o odpověď typu ANO. Aby potom nepřišly s fakturou ty hrnce 😂 Píšu drobně sarkasticky, ale není to nic proti tobě, velice si tvého času a ochoty pomoci tady vážím!
×
×
 • Create New...