Jump to content

Medvěd

User
 • Posts

  96
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  Kaon, modem takovej bílej, nastojato
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha Žižkov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Medvěd's Achievements

Level 6

Level 6 (6/14)

 • Conversation Starter
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done

Recent Badges

6

Reputation

 1. 2 slamb: Když to bereš takhle, tak stačilo napsat "VF je na..." btw: zkušenost s retenčním oddělením tam je (O2) a zřejmě zlá nebyla.
 2. Jako ale bída je to veliká. Ta podivnost Horizon go fungoval všude. Teď: počítač nic, tablet nic. Aplikace na telefonu se neuvěřitelně seká. A my pátráme co znamená ta která hláška. Co u jednoho funguje, jinde ani náhodou. Prostě když něco alespoň nějak funguje, tak se to musí prostě zmršit. No díky, vodafone. Ještě že nejsem slávista a večer už budu u televize...😊
 3. 2 Marek26: Každopádně dík, každé info je zajímavé.
 4. Tak jsem zkusil možnosti výše popsané. S jediným výsledkem: Video nelze přehrát - WT1807
 5. Pokusím se to rozklíčovat - hlavně pro sebe: můžu tedy mít internet od Vodafone a tv od O2? Pokud ano, potom můžu k tomu mít i tv od VF? Můj laický pohled: dva kabely (F) ze zdi - jeden CATV do krabičky Vodafone, druhý do modemu/routeru a z něj síťový kabel do zařízení stávajících a další do zařízení O2. Je to tak, nebo fantazíruju? :-)
 6. 2 kenny: Díky, mám ten samý. Tak asi problém bude jinde. Těžko říct...
 7. 2 tomus: Jiný prohlížeč jsem nezkoušel, v počítadle mám jen Chrome a popravdě instalovat další jenom pro pokus se mi nechce. Spíš bych ještě poprosil kennyho, jestli by nenapsal na jaké verzi chromu mu to běhá.
 8. 2 kenny: Tak to ti závidím, já to mám takhle a nemožnost použití W7 mně potvrdili i na technické podpoře VF, resp. označili to za důvod nefunkčnosti...
 9. U mě byl a je (a asi nějakou dobu ještě bude) problém ve W7. Podporováno až 8.1 a výše... škoda, Horizontu to nevadilo.
 10. Potřebuji poradit: vždy po vypnutí Compalu (ať už z důvodů načítání placených programů na Kaonu, nebo prostě po výpadku napájení) a znovuzapnutí se mimo bílé kontrolky na předním panelu dole rozsvítily různobarevně i kontrolky telefonu, wifiny a sítě. Po nějaké době zezelenaly a po další chvíli zhasly úplně, zůstala jen bílá dole. Po posledním odpojení zůstanou trvale zeleně svítit kontrolní ledky wifiny a sítě (telefon UPC nepoužívám), vše jinak funguje OK. Vyzkoušeno několikrát. Nevíte někdo - svědčí to o něčem co mám začít řešit, nebo o nic nejde a mám předstírat "jakoženic"? Děkan
 11. Je to přesně jak píše Marek-26. ČT jako veřejnoprávní televize to musí vykrýt z peněz od státu, to jest dotace (ze státního, z peněz nás všech) a z koncesionářských poplatků (ovšem ty jsou určeny na něco jiného). Vzhledem k tomu, že státní rozpočet připomíná Titanic a spousta lidí má problém s výší koncesionářského poplatku už nyní a veřejnoprávní televizi by nejraději zrušili, tak nevím, no.. Soukromé subjekty to mají jinak - vlastně trochu jinak. Kde a od koho asi generují via reklamy peníze pro výrobu a zisk? Btw: snad poprvé v dějinách zažíváme, že (možný) televizně vyráběný obsah (právě teď) srovnává technickou kvalitou film. Tedy na úrovni diváka, pokud se dostane ke skutečně kvalitně šířenému 4K a porovnává s BlueRay v UHD... To je jenom kuriozita, ovšem.
 12. Tak do této legrační diskuse o honění kvality a tipťop zobrazení přispěju také jednou legrační, ale snad faktickou poznámkou. Už s nástupem FullHD se ustupovalo od používání kompozice "velký detail" a vypadá to, že 4K tuto kompozici úplně zabije. No, chtěli byste se dívat třeba na 65" ve 4k třeba na... (doplň si každý dle svého gusta) 😊 A jinak, třeba i když olympiáda měla být vyráběna ve 4K, tak ano, vyráběna byla, ale velké procento kamer bylo přepočítáváno, neb byly nativně pouze HD... Pokrok nezastavíš, ale ani neuspěcháš... JInak, není problém mít v telefonu 4K video, problém (a to hlavně v ceně a v kapacitách) je ve 4K mít broadcastový řetězec.
 13. Hele, oni už to psali kolegové někde ve vedlejším vlákně - kdo chce sport, tak to O2TV už stejně nejspíš má, tak co. Jedna věc je Nova 3 a Nova 4, ale druhá věc je česká první fotbalová a hokejová extraliga, které jsou jen tam. A kdo má O2TV, tak vlastně bude mít i tu Nova 3 a Nova 4... Možná Vodafone pro velký zájem zařadí Nova Lady :-)
 14. Mám cosi jako "Komort" nebo jak se to jmenuje, ale protože mě baví sport, tak k tomu mám legálně i O2TV a leccos má i Tipsport TV, který je také snadno zaplatitelný a dosažitelný. Vzhledem k tomu, že jakékoli zpětné sledování na Horizonu je i přes 300Mb download mimo HD kvalitu a portfoliem programů mě UPC/Vodafone baví nejméně, tak počítám, že z těch tří "dodavatelů" se zbavím televize od UPC/Vodafonu. Nijak mě to netlačí, finančně je mi to fuk, ale na co bych se tady asi koukal co mně ti ostatní nenabídnou? A už se těším na kecy kabelovka versus IPTV. Hmm: radši IPTV než nic.
 15. Ovšem potom je komický název stránky "UPCZONE"
×
×
 • Create New...