Jump to content

Medvěd

User
 • Posts

  361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Medvěd

 1. Takže ono to šlo. Ono to celou tu dobu šlo. Ó jak je vaše blahorodí laskavé...
 2. No tak pan Mašek už ví, co si nemá kupovat, pomýlený je to člověk, kdyby mu Vodafon tu slevu za věrnost dal, tak zle by s ní naložil... Aneb: začali jsme o voze a končíme o koze...
 3. 10GB dat za 7 stovek. No, nekupte to, za ty prachy. To bych se, milý Vodafone, radši viděl studenej!
 4. Pro zajímavost: zkoušeli jsme přes mobilní telefon (šlo nám o využití sim/wifi) posílat obraz z SDI z kamery pomocí spešl hw a sw, zajímalo nás, je-li to už použitelné na on-line příspěvky. No, bylo by, kdyby to po nějaké době neshodila ochrana proti přehřátí CPU v mt z HD jen na HD ready, potom to zase chvíli šlo, ale v tomhle rozlišení (720p) je nám to na prd. Vyzkoušeli jsme různé telefony (měli jsme k dispozici propojení USB-C i lightning, ale z androidních to prostě nešlo. Po chvíli teplota procesoru (píše to na screenu) vylezla na 95 stupňů a bylo po žížalách. Ajfouny vydržely o mnoho déle, to zase jo. Ovšem: nemyslím si, že by v telefonech byl procík rozhicovaný na skutečně takřka bod varu vody, spíš bude zádrhel v měření té teploty. A potom - je to hodně zjednodušené - ale jak ajfoun, tak android, byly "na omak" stejně vlažné. Když jsme zkusmo odpojili externí kameru a používali kameru ve founech, abychom odlehčili telefonu zpracovávat video po konektoru (ta možnost tam normálně je, jenom nám by byla na nic, taková ta představa redaktora s mobilem vysílajícího živě), tak to dopadlo po chvíli stejně... Takže ještě chvíli počkáme, co přinese technický pokrok. Dělám si srandu, ale pravda je, že to jde rychle. Tak to jenom pro zajímavost.
 5. 2 Technikus: Už jsem se tu rozepisoval, jak mi tebou popsaný postup nefunguje a zavádí mě jinam. Potom mě napadlo udělat postup přihlašování pomocí e-mailu znovu (protože na stránce mě to k tomu stále vyzývalo i když jsem to už jednou dělal) a během chvíle dorazil mail s dokončením akce. Tern jsem viděl poprvé (ale to může být moje chyba, mohl skončit ve spamu apod. a já si toho na mobilu nevšiml), nicméně po dokončení přesně funguje tvůj postup. Takže díky, jedno z mnoha nutných hesel mám při sobě a vím jak na něj 🙂
 6. Ty si pamatuješ všechna hesla a přístupy, které kde máš? To teda respekt. Já to nedávám...
 7. No tak to je ovšem paráda, jak nám vše s VF klape a můžeme se zaobírat jenom chybami konkurence. No hurá!
 8. Vodafone musí jásat nad tím, kam někteří diskutující téma odvedli (zmanipulovali)... Dříve se připomínal vtip ze socialismu s pointou: "vy zase bijete černochy" Dneska se tomu říká tuším "whataboutismus"
 9. Nějak se začíná smazávat ten "nebetyčný" rozdíl mezi kabelovkou a IPTV 🙂
 10. Medvěd

  WV1863

  Trhlý je to všechno, řekl bych 🙂
 11. No, souhlasím s tím, že zakladatel vlána své vlákno zabil hned montováním vlády do problému s operátorem lajny Vodafonu¨. Zase na druhou stranu je skvělé, kam se vlákno pár příspěvky podařilo zmanipulovat - k ubohé babičce oloupené konkurencí. Tam ještě chybí " zďylejte neš to zmažou"
 12. No, pokud existují "alarmy" bez simky a zálohy napájení, tak servus... Jedině snad nějaká kamera na wifině, ale to není alarm.
 13. Ano, zajisté, voják se snaží, voják má. Hurá, ty jsi nad tím zvítězil a ani ti nevadí, že si s ostatními vytírá VF pr*el. A teď do mě. Možná ještě příklad: jezdí se na zelenou, stojí na červenou. Protože občas někdo na červenou do křižovatky vjede a způsobí nehodu, je potřeba ne dodržovat zákon o provozu na pozemních komunikacích, ale napřed poslat do křižovatky zvěda a až potom bezpečně projet. To víš: voják se snaží, voják má.
 14. Já nevím, ale kombinace chytrý alarm a nechytrý telefon mně přijde... no, podivná. Jinak K9 mail, push, a vše chodí hned i bez Gmailu, ten na poštu vůbec nepoužívám. Nemáte pocit, že se s tím už točíme v kruhu a ti kdo nechtějí pochopit do něj stejně nikdy nevstoupí? 🙂
 15. 2 Adolf.Shitler: Souhlasím, píšu, že nechávat věci v DS bez povšimnutí může bolet. Ale že se to nebude některým adresátům líbit je zřejmé.🙂 2 Tube: za mě nejlepší notifikace přes Mobilní klíč eGovernmentu
 16. Tohle je a bude do budoucna drobný problém s DS. Firma má DS zařízenou ze zákona a platí pro ni všechna zákonná pravidla - doručení apod. Na druhou stranu se to firmám líbit nebude 🙂 Takže bude platit že je doručeno, ale nejspíš to zůstane bez odezvy, protože není asi nikde psáno, že na došlou zprávu skrze DS se odpovídat a reagovat musí. Nakonec ani na tu od státní organizace (Fú, OSSZ apod.), ale tam to může bolet.
 17. Jestli také ale třeba nehraje roli, že DS slouží pro firemní komunikaci a komunikaci s orgány státní správy. DS mám coby OSVČ, ale služby Vodafone jako soukromá osoba. Možná, kdyby služby Vodafone byly na mé IČO, potom by mohlo platit, co píše Asolf.Shitler výše. Takhle nevím. Ale to, že DS NENÍ zapsána jako kontakt na stránkách Vodafone pro komunikaci se zákazníkem mně přijde důležité a návodné.
 18. Takže datovou schránku 2XXXXr je možné využívat pro nahlašování problémů, komunikaci o cenách apod.? Kdyby ji Vodafon zřídil na takovouto komunikaci se zákazníky, jistě by ji zmínil v kontaktech. Zůstanu u toho jediného realtime média jak píše Marek-26. Nevím. To už by do datovky mohly chodit nabídky na hrnce. Kdoví, možná to jednou tak bude.
 19. Jé, to je dobrý. Fakt můžu s Vodafone oficiálně komunikovat pomocí datové schránky?
 20. Já jsem také v té části bubliny Windows/Android a pokud jde o telefon, tak to vidím stejně jako ty. Ale překvapilo mě, že píšeš "systém je málo rozšířený a používaný". To mě překvapilo.
 21. Jenom abych byl v obraze, tím MacOS myslíš ten OS co funguje na počítadlech a bookách od Applu? Asi žiju ve špatné sociální bublině, ale v mém okolí je to tak 50/50. Netušil jsem, že MacOS je takový looser.
 22. Nepozastavuji se nad tím, že existují zaměstnanecké benefity. Pozastavuji se nad názvem benefitu. Co mi to jenom připomíná... Aha, vojnu za socialismu - Vyšší kvalitou bonzování za vyšší kvantitu opušťáků! Šplhni si!
 23. To nezní zajímavě, to zní dost děsivě. No, zřejmě někteří si šplhnou...
 24. Jasně. Chtěli vozit cukrovou vatu po poutích a růst v tomto segmentu do tržeb, ale nedošlo jim, že ještě nevyvinuli automobil na vožení cukrové vaty. To přece každý musí pochopit.
 25. Nevím, co Tipsport chce nebo nechce, ale na rozdíl jiných televizních aplikací mně funguje Tipsport TV na krabce v HD full screenu a nic mi tam nebliká.
×
×
 • Create New...