Jump to content

Medvěd

User
 • Posts

  350
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Medvěd

 1. No, pokud existují "alarmy" bez simky a zálohy napájení, tak servus... Jedině snad nějaká kamera na wifině, ale to není alarm.
 2. Ano, zajisté, voják se snaží, voják má. Hurá, ty jsi nad tím zvítězil a ani ti nevadí, že si s ostatními vytírá VF pr*el. A teď do mě. Možná ještě příklad: jezdí se na zelenou, stojí na červenou. Protože občas někdo na červenou do křižovatky vjede a způsobí nehodu, je potřeba ne dodržovat zákon o provozu na pozemních komunikacích, ale napřed poslat do křižovatky zvěda a až potom bezpečně projet. To víš: voják se snaží, voják má.
 3. Já nevím, ale kombinace chytrý alarm a nechytrý telefon mně přijde... no, podivná. Jinak K9 mail, push, a vše chodí hned i bez Gmailu, ten na poštu vůbec nepoužívám. Nemáte pocit, že se s tím už točíme v kruhu a ti kdo nechtějí pochopit do něj stejně nikdy nevstoupí? 🙂
 4. 2 Adolf.Shitler: Souhlasím, píšu, že nechávat věci v DS bez povšimnutí může bolet. Ale že se to nebude některým adresátům líbit je zřejmé.🙂 2 Tube: za mě nejlepší notifikace přes Mobilní klíč eGovernmentu
 5. Tohle je a bude do budoucna drobný problém s DS. Firma má DS zařízenou ze zákona a platí pro ni všechna zákonná pravidla - doručení apod. Na druhou stranu se to firmám líbit nebude 🙂 Takže bude platit že je doručeno, ale nejspíš to zůstane bez odezvy, protože není asi nikde psáno, že na došlou zprávu skrze DS se odpovídat a reagovat musí. Nakonec ani na tu od státní organizace (Fú, OSSZ apod.), ale tam to může bolet.
 6. Jestli také ale třeba nehraje roli, že DS slouží pro firemní komunikaci a komunikaci s orgány státní správy. DS mám coby OSVČ, ale služby Vodafone jako soukromá osoba. Možná, kdyby služby Vodafone byly na mé IČO, potom by mohlo platit, co píše Asolf.Shitler výše. Takhle nevím. Ale to, že DS NENÍ zapsána jako kontakt na stránkách Vodafone pro komunikaci se zákazníkem mně přijde důležité a návodné.
 7. Takže datovou schránku 2XXXXr je možné využívat pro nahlašování problémů, komunikaci o cenách apod.? Kdyby ji Vodafon zřídil na takovouto komunikaci se zákazníky, jistě by ji zmínil v kontaktech. Zůstanu u toho jediného realtime média jak píše Marek-26. Nevím. To už by do datovky mohly chodit nabídky na hrnce. Kdoví, možná to jednou tak bude.
 8. Jé, to je dobrý. Fakt můžu s Vodafone oficiálně komunikovat pomocí datové schránky?
 9. Já jsem také v té části bubliny Windows/Android a pokud jde o telefon, tak to vidím stejně jako ty. Ale překvapilo mě, že píšeš "systém je málo rozšířený a používaný". To mě překvapilo.
 10. Jenom abych byl v obraze, tím MacOS myslíš ten OS co funguje na počítadlech a bookách od Applu? Asi žiju ve špatné sociální bublině, ale v mém okolí je to tak 50/50. Netušil jsem, že MacOS je takový looser.
 11. Nepozastavuji se nad tím, že existují zaměstnanecké benefity. Pozastavuji se nad názvem benefitu. Co mi to jenom připomíná... Aha, vojnu za socialismu - Vyšší kvalitou bonzování za vyšší kvantitu opušťáků! Šplhni si!
 12. To nezní zajímavě, to zní dost děsivě. No, zřejmě někteří si šplhnou...
 13. Jasně. Chtěli vozit cukrovou vatu po poutích a růst v tomto segmentu do tržeb, ale nedošlo jim, že ještě nevyvinuli automobil na vožení cukrové vaty. To přece každý musí pochopit.
 14. Nevím, co Tipsport chce nebo nechce, ale na rozdíl jiných televizních aplikací mně funguje Tipsport TV na krabce v HD full screenu a nic mi tam nebliká.
 15. Medvěd

  ČT Sport +

  2 tomus: ...znáš to: nestahujte nic mimo oficiální obchod Play. Protože když chytit malware, tak ten z originálního zdroje je nejlepší! 🙂
 16. Medvěd

  ČT Sport +

  Teda jsou věci, do kterých se zamotávám. Ano, Tesla 700 má nejspíš jen obyčejný mobilní android a proto tedy (viz výše) tam apka Vodafone TV nejede, důvodem je tedy absence Android TV systém. No jo, ale co mám tedy v mobilu, když tam apka funguje? Já myslel, že "obyč" android.
 17. Medvěd

  ČT Sport +

  Jednu krabku mám Tesla 700 a tam teda VF TV nejde ani náhodou... Naštěstí vše ostatní jo. Nejspíš záleží na tom kterém typu.
 18. ...a já nejsem uklízeč cizího bordelu. Na to máme úklidovou firmu. Ta vstupní dveře, dveře výtahu a chodby dvakrát do měsíce zbaví reklam prodavačů hrnců a do týdne je to tam znovu. Btw: neřešíš příčinu, ale důsledek...
 19. ...akorát že ten dotyčný, co za to nemůže, z toho bude mít spoustu starostí. Ale to je asi v pořídku z pohledu operátora. Mimochodem, proč by se zákazník ve vztahu ke službám, které mu operátor prodává, měl v případě problému dívat optikou operátora? Ta je mi celkem ukradená, stejně jako jsou operátorovi ukradené problémy zákazníka. Pokud někdo nezaplatí za služby, bude se operátor na něj snad dívat pohledem toho zákazníka, kterému třeba jen nepřišly nějaké platby? Operátora to nebude zajímat. Tak proč mě má zajímat pohled operátora? Ať si každý plní svůj díl. Zákazník ať platí bez chyb a operátor nechť poskytuje nasmlouvané služby také bez chyb, včetně vyúčtování za ně. Potom bude na světě ráj :-)
 20. Šmejd jako šmejd... Jednoho si najal VF, druhého podle diskuze zde TMobil. Jenom to, že někdo to dělá také - a ještě hůř - nikomu přece neomlouvá jeho prasácké chování. Obecně tady na diskuzi imo kvete nešvar whataboutismu. Jenom nevím, k čemu je komu dobrý...
 21. 2 Ondra-Vodafone: Kdyby jste mluvil za fanouškovskou komunitu, která si z nadšení něco kutí, tak by vaše odpověď pro mě byla akceptovatelná. Jako odpověď profesionálního zástupce nadnárodní firmy jste s těmi radami a informacemi k smíchu. Teda pro mě určitě. No, zase na druhou stranu - televizi neumíte, ale pobavíte.
 22. No jo, Adolfe, ale tu pochybnou firmičku si na zákazníky někdo (asi tedy také pochybný, protože nepochybný by přece pochybnou firmičku nenajímal) najal. To je věta, panečku! 😉
 23. Jako člověk netušící co to je Celeno driver budu doufat, že se ta informace týká mého problému a bude tedy opravena :-)
 24. Monetu mám od doby kdy se ještě jmenovala Agrobanka 😊 a na žádný takový problém jsem nenarazil.
×
×
 • Create New...