Jump to content

Medvěd

User
 • Posts

  251
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Medvěd

 1. Teda jablíčkář nejsem, ale v roce 2022 argumentovat malým rozšířením Applu - to bych čekal od Vodafone, ale ne od tebe, Marku. No nic, snad se ti menšinoví uživatelé brzy dočkají!
 2. Nejede vám auto? Choďte pěšky, že. Problém jsi nevyřešil. SMS těm které obtěžují chodí dál. Tak to prostě je.
 3. 2 Adolf.Shitler: Vím, že jsi věci znalý, chytrý účastník těchto diskuzí, který často a dobře poradí.. Tak se prostě v této věci musím smířit s tím, že nejspíš trucuješ. No, neva... :-)
 4. Klasický "whataboutismus". Nebavíme se o Kaktusu, diskuze zde probíhá o nevyžádaných sms od Vodafone zákazníkům Vodafone.
 5. Nevím, Grape SC neznám, ale když to, Adolfe, nazýváš parodií, jak bys potom nazval Vodafone s jeho službami a funkčností? Já jenom jako abych se orientoval v místním slovníku. A ještě se zeptám - Ivo Mašek podle tebe není při smyslech, když o přechodu na tuto službu uvažuje? (viz formulace tvé odpovědi výše). To je zase jenom lakmusový papírek pro admina abych věděl co se smí a kdo to smí.
 6. Jasně, když po mně někdo bude házet šutry, tak si vezmu blembák , tím to vyřeším a ať si šutry hází dál... Pro někoho by to zajisté bylo řešení. Pro mě třeba ne.
 7. 2 zofre: nemáš překlep ve druhém odstavci, druhém řádku v názvu prvního péčka?
 8. 2 Marek-26, Ave Censor! Jste výkonní! Ale zase musím spravedlivě přiznat, že když jste mně dnes smázli příspěvek ve vlákně o Vodafone TV na jabku, tak jste vzali jedním kérem i ten "velice přínosný, plný informací a lásky", z kterého jsem si dělal srandu. A toho si vážím! Tak, tak, pořádek musí být a já to tak beru se všema důsledkama:-)
 9. 2 Adolf.Shitler: Ve finále se paradoxně shodujeme. Tím, že to moc nesleduju, tak nevím jaké, jak staré a jak "kvalitní" hity třeba ta Prima dává. Pokud to jsou věci tak za zenitem jak naznačuješ, je fakt, že nikdo soudný na to už potom nekouká s tím, že hledá filmový zážitek a tvůrcům to vydělalo už dost. Pro mě další potvrzení, že tenhle formát vysílání filmů je mi k ničemu. Čas ukáže, jestli celá tahle akce bude pro Primu přínosná či nikoli. Dá se čekat, že se potom podle toho zařídí i ostatní.
 10. Pravda, zrovna nedávno mně kolega ukazoval, že za použití hudby za měsíc duben obdržel od ČT 5,23 Kč 😄 Nicméně autoráky jsou i u nearchivních pořadů - plus výroba. Plus práva a licence na převzaté pořady a tak dál...
 11. Možná máš pravdu, fakt nevím. Takže třeba Tarantino, Lucas, Scorsese, Allen, Zemeckis, Darabont, Forman, Besson a další a další to Primě povolili, to je možné. Ovšem Troška ne, to je jinej frajer :-) I když ono by to spíš bylo o producentovi a studiu, držiteli práv... A také bude záležet na stáří díla. Ale to je jedno, na mém odporu ke sledování filmu na těchto televizích to nic nemění.
 12. Pokud jde o mě, tak pokud existuje možnost vlastního řazení programů, tak pokud tam budou vůbec, tak až za péčkem. Tam patří 😄 Ovšem je tedy logicky jen otázka času, kdy v rámci trendu "povinného obsahu" dojde ke znemožnění odsouvat komerční televize dozadu. Proboha - já jim ještě radím 😂
 13. Také si myslím, zrovna ČT3 má takřka nulové výrobní náklady. A teď budu kontroverzní: Šetřit by se dalo třeba na ČT Sport - imo komerční sport nemá na veřejnoprávní televizi co pohledávat - a nemusí být ani ČT1 tak jak je dnes. Zbylé programy naprosto stačí k naplnění "veřejnoprávnosti" i zajištění obsahu. Více prostředků by i po úspoře zbylo na ČT24 a ČT2. Hele, Marek-26 píše rychleji než já :-)
 14. 2 Ivo Mašek: Nebudu vás citovat, byla by to citace celého příspěvku :-) Subjektivně: Film je moje celoživotní hobby, jsem drobně z branže.. Takže pro mě rozdělovat film, který byl koncipován jako jedno dílo vcelku, s dramaturgií, stupňovaným příběhem začátku vyprávění po katarzi, s atmosférou, s hudbou, která je součástí díla atd., atd. na x částí s naprosto indiferentním programem je naprostá neúcta k tvůrcům. Stejně jako celovečerní, nebo i dokumentární film podle mě není "kulisa" k žehlení nebo k obědu, tak není ani určen jako nosič něčeho, co na popularitě filmu parazituje a navíc ho ničí. No u děl typu Babovřesky nebo... to asi zas tak nevadí. V podstatě filmy už na online vysílání na tzv. komerčních televizích vůbec doma nesledujeme, nestojí nám to za to utrpení, stejně bych z toho nic neměl. 2 Jardabr: Dobré řešení!
 15. 2 Pavel M: Hned úvodní fotografie "Otec s dcerou sledují Vodafone TV" mě rozebrala... Zřejmě ve VF hulí dobrej matroš a podle toho to vypadá.
 16. 2 Martin - Vodafone: To je nespravedlivé. Chci se na Primě dívat jenom na reklamy a vy mě nutíte sledovat i tu výplň mezi nima. Hanba!
 17. No, když tu předřečník zmiňuje box: Včera jsem si chtěl pustit opožděně hokej (ČT 4). A hádejte jak jsem dopadl? Jistě, jak sedlák u Waterloo, vlastně jako zákazník Vodafonu v ČR. Live to fungovalo, pokus spustit to od začátku pořadu způsobil pouze černou obrazovku. Jednou se dokonce objevila v pravém horním rohu pro mě úplně nová hláška, která mě překvapila tak, že jsem si ji ani nezapamatoval - něco snad o nějaké vrstvě nebo co. Trápil jsem se s tím asi pět minut, včetně takového toho "nerestartu" vyškubnutím napájení - a nic. Někteří to tady neradi uslyší, ale vzdal jsem to a zapnul druhou krabku (O2TV). Bez problémů jsem to zkouknul. Ještě že si platím oboje. I když si nad tím začínám dávat otazník proč... Nebo jinak: Proč jsem za svoje peníze betatester nefunkčních produktů?
 18. A ještě jedno doplnění - dnes ráno jako reakce na můj mailový požadavek se mi Vodafone ozval a VoLTE a VoWifi mně na vyžádání spustili u všech simek, které mám v účtu. Takže teď by to už mělo fungovat - kvalita hovoru je skvělá - ale to byla i před tím a všiml jsem si takřka bleskového spojování hovorů. Data při hovoru (o to mi původně šlo) jsem ještě neměl šanci vyzkoušet, ale předpokládám, že i to už bude OK. Tedy ke zprovoznění byly potřeba dvě věci: funkci najít, odemknout a povolit v telefonu a Vodafon ji musel aktivovat na SIM. A jak jsem s tím vždy trochu bojoval, tak dnes všechna čest operátorce infolajny, která se mnou vše vyřizovala - profesionální přístup a velice milá.
 19. Ano, práci s tím mít budu, ale bude to od základu funkční. Tady ne a too je ten problém tady, že.
 20. 2 Yarda.cz: Jo, to jsem popisoval když jsem psal, proč Vodafone TV na androidním emulátoru ve Windows je pouze pro otrlé povahy 😊 Stačilo tam vždy v aplikaci vymazat všechna data, po spuštění se znovu přihlásit a fungovalo to. Problém byl, že na tom NoXu to bylo pravidlem, tak snad v mobilní apce je to náhoda. Je to tady někde ve vláknu, ale spíše v tom o Vodafone TV na PC...
 21. Koupili (pronajali, přibližně za 1/12 ceny měsíčně na nekonečné splácení) byste si někdo třeba telefon, který by občas přestával fungovat a postup resetování by ho odstavil úplně? Že ne? No vidíte, u settopboxu Vodafone není jiná možnost.... Pokud byste se ovšem nesmířili s tím, že správný postup opravy je natvrdo vyškubnout ze sítě "na pár desítek sekund" (?), v mém příkladu na pinktlich stejně dlouhou dobu vyrvat baterii 😊 Co chci říci - settopbox Vodafone je moje první zařízení, kde se nedoporučuje použít reset. Protože je nás takových asi většina, tak si myslím, že dost lidí to při problémech jako první udělá. Asi by stálo zato, kdyby tlačítko reset Vodafone na nových boxech přelepil samolepkou s upozorněním.
 22. Tak jsem ještě přes poledne zapátral po webu a v mém konkrétním případě je to takhle: Moje nejistota okolo VoLTE byla způsobena nepřítomností přepínače této funkce v menu telefonu. Přitom všechny popisy i test tvrdily, že VoLTE přítomné je. Nakonec jsem našel stránku, kde se to řeší a přepínač VoLTE se musí, pokud ho chce uživatel používat, aktivovat kódem z klávesnice telefonu. Taková ta věc kombinace hvězdiček, mříží a čísel. A ejhle: přepínač se objevil a dá se aktivovat. Proč to tak je, ví asi jen číňan sám... Btw, stejně jde zobrazit i přepínač VoWifi. Do tohoto dobrodružství jsem se nepouštěl... Nicméně, pokud někdo řeší stejný problém jako já, tak to stejně funguje i na Xiaomi a Readme. Takže přepínač mám, na SIM2 se dá aktivovat a teď to ještě musím vyzkoušet :-)
 23. Já ti dám stejného člověka! Shitler není Hitler a Medvěd není Meda!😄 A jestli teda otázka po telefonu byla na mě, tak POCO X3 NFC a upřímně řečeno i když testovací sw z Google Play potvrdil funkčnost VoLTE na tomto typu, tak si tím nejsem moc jist. Podle výzvy výše ještě zkontrolujeme nastavení SIM a uvidím.
 24. 2 adolf.shitler: Dík za info. Já jsem si kvůli tomu stáhnul a na chvíli nainstaloval nějaký testovací nástroj z Google Play a ten mi potvrdil, že telefon VoLTE umí. Nicméně v kombinaci SIM a SD karta při hovoru jdou data k čertu. To je jediné, co mi na tom mrzí (kombinace navigace + hovor je otrava a vždy to nastane tam, kde to člověk nejméně potřebuje), ale žít se s tím dá, nějakého pomalého spojování hovorů ani méně kvalitního přenosu hovoru jsem si nevšiml. Tudíž to asi nechám plavat.
 25. 2 tomus: Hele! To jsem zanedbal. Mrknu na to a dám vědět. Dík. 2 tomus: No, tak pokud je k VoLTE nutná simka v prvním šuplíku, tak mám smolíka. Telefon má hybridní šuplík a pozice SIM1 je sdílena s pamětovkou, SIM2 potom zbývá jako jediná možná pokud je paměťová karta vložena. Kouknu co mám na kartě a jestli ji vůbec potřebuji, nebo jestli se bez ní obejdu - alespoň na vyzkoušení VoLTE ve slotu SIM1.
×
×
 • Create New...