Přejít na obsah

Nová podoba nabídky Vodafone TV


kautskym
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Sorry, nějakej sport je mi naprosto ukradenej, ale není mi jedno, že jednou jsem vzal nejdražší balíček Komplet právě kvůli tomu, abych nemuset řešit, kde ve kterém balíku je co a co se přidá (stejně, jako se i odebírá).. Že z Kompletu třeba ve skutečnosti používám jenom nějakých 10? kanálů, je problém můj, a ne nějakého VF.

Už to jednou zkoušeli, snažili udělat extra balíček ruských kanálu a vyjmout je z Kompletu. Moc dobře pamatuji, hádal jsem se s nimi, nakonec v Kompletu zůstaly (než je zrušili).

Když si zaplatím all inclusive, taky si budu muset ještě přikupovat oběd, snídani? Co není VF jasné na slově a balíčku Komplet?

  • Souhlasím 11
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální je asi jak to má poda, 60 stanic základní nabídky a k tomu třeba 20 stanic dle vlastního výběru, balíčky mají nevýhodu, že stejně nikoho nezajímá celý balíček. A platit si úplně komplet, to je celkem zbytečné, spíše jen pro ty co se s tím potom chlubí v hospodě. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cvancara napsal:

Sorry, nějakej sport je mi naprosto ukradenej, ale není mi jedno, že jednou jsem vzal nejdražší balíček Komplet právě kvůli tomu, abych nemuset řešit, kde ve kterém balíku je co a co se přidá (stejně, jako se i odebírá).. Že z Kompletu třeba ve skutečnosti používám jenom nějakých 10? kanálů, je problém můj, a ne nějakého VF.

Už to jednou zkoušeli, snažili udělat extra balíček ruských kanálu a vyjmout je z Kompletu. Moc dobře pamatuji, hádal jsem se s nimi, nakonec v Kompletu zůstaly (než je zrušili).

Když si zaplatím all inclusive, taky si budu muset ještě přikupovat oběd, snídani? Co není VF jasné na slově a balíčku Komplet?

Ano, přesně tak. Na některé kanály se dívám jenom někdy, na některé so koukám častěji, a tak podobně. Proto jsem si kdysi pořizoval Supreme a později Komplet. Je to logický a nevím, co k tomu není k pochopení.

Rozhodně jsem si je nepořizoval z důvodu chlubení se v putice, jak tu uvádí "ivo2003". Ten by asi nejraději každému nařídil, co si kdo má a nemá pořídit, aby nějak nevybočoval z davu. Tyhle lidi miluju.

  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Ivo Mašek napsal:

Ano, přesně tak. Na některé kanály se dívám jenom někdy, na některé so koukám častěji, a tak podobně. Proto jsem si kdysi pořizoval Supreme a později Komplet. Je to logický a nevím, co k tomu není k pochopení.

Přesně tak. Měl jsem Supreme, protože jsem nechtěl nic řešit. Pak byl určen k vyhynutí, tak jsem časem přešel na Komplet. Je to takový zvláštní způsob vztahu k zákazníkům, ale aspoň je vidět, že Vodafone drží tradici UPC a že ty zlé jazyky, co je obviňují ze zničení UPC TV, nemají pravdu. Je to prostě pořád stejné 🙂

 

Měl jsem takové lehké nutkání ocenit zahrnutí Voyo do Kompletu. No tak už mě to přešlo 🤣

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...