Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/16/2024 in all areas

 1. @kautskymale jo jede to, teď jsem k tomu sedl ještě doma na svém Chromecastu a podařilo se mi to rozchodit pomocí sideloadingu, ale nechci tady dělat O2 TV nějakou reklamu, pro mě to byl jenom test, já na sport poslední dobou moc nemám čas koukat.
  1 point
 2. Moje dnešní zkušenost, chtěl jsem O2 TV nainstalovat u příbuzného na Google Chromecast HD s Google TV (nebylo to kvůli Nova Sportům) a oni nemají aplikaci pro Android TV ! Sice jsem se dočetl na internetových fórech že se tam dá nahrát pomocí APK souboru a tak nějak zhruba to funguje, ale to že O2 nemá oficiální aplikaci pro Android TV která by šla stáhnout z Google play je pro mě fakt nemilé překvapení.
  1 point
 3. @MSwampMarek si neaktualizoval profil, napravím 😄 minimálně od spuštění mám Arris s WiFi6. Ale já už v tomto za příklad být dáván nemůžu, mám opravdu jen BFU home tarif bez pevné IP (dokonce mám DS-Lite), tedy i modem je v režimu router a za 2 roky jsem nebyl schopen si do pracovny dotáhnout ethernet (stejně mě na pracovním stroji brzdí VPN, WiFi stačí). A co víc, už mám jen jedno připojení doma, zálohu mi dělá datová SIM ve Vodafone Mobile Wi-Fi, což využíváme i na cestách či to používá přítelkyně, když jí dojdou data.
  1 point
 4. No, nemělo by být nezbytně nutné měnit modem, ale doporučoval bych tu výměnu modemu 🙂 pak je samozřejmě otázkou, jak je na tom ED3.1 pásmo v domě, ale čím dříve se na případný problém přijde, tím dříve může být vyřešen.
  1 point
 5. Napřed bych zkusil připojení kabelem, aby bylo jasno ohledně té rychlosti. Co se týká zabezpečení, tak podobné hlášky se vyskytují v případě, kdy není použito min. WPA2, ale třeba už W11 berou za minimum až WPA3.
  1 point
 6. Dobrý den, pořád platí, že o programy Nova Sport 5 a 6 máme zájem a chtěli bychom je zákazníkům nabídnout, takže o tom jednáme. Víc informací pro vás v tuto chvíli ale ještě nemám...
  1 point
 7. Tato chyba se mi taky stala, resp. jedné kamarádce. Dioda Wifi se rozsvítí, chcíli funguje, a asi po 30s se vypne. Já jsem to vyřešil přepnutím do bridge a zpět do režimou router. Nyní funguje.
  1 point
 8. Zkus resetovat modem chvilkovým odpojením od elektrického napájení, Když to nepomůže tak modem resetuj do továrního nastavení pomocí resetovacího tlačítka zezadu modemu které je potřeba držet asi 10 vteřin a pak všechno nastav znovu, Když nepomůže ani to, tak zavolat na Vodafone a modem si nechat vyměnit.
  1 point
 9. Asi je to složité pro tebe si představit, že existují lidi, kteří v TV sledují buď pouze ten sport, nebo věci, které mohou mít kdekoliv jinde a nebo pro ně tak důležitá 🙂 Popravdě, ani ta nabídka O2 na dokumenty není příliš slavná. Vlastně se mi o něco málo líbí Skylink, ale tím bych zase přišel o NS 6 a Motosport a to se mi taky příliš nechce. Pokud už máte O2 TV, tak jak ji používáte? Hlavně by mě zajímala zkušenost s Android TV aplikací. A pokud náhodou netušíte, jak je na tom DD+, nebo zda je vše jenom stereo (spíše pro zajímavost, ono mě moc už netrápí - na VF jsem to stejně používal jen u HBO a za chvíli by se u nás měl objevit MAX, který sice bude mít dražší předplatné v 3 tarifech- podobně jako Netflix - ale v tom nejvyšším by měl nabídnout více titulů v 4K + Atmos - alespoň tak je to zatím v zahraničí, plus HBO má momentálně stejně snížený bitrate v DVB-C 😞 ) ?
  0 points
 10. @tomus tak jasně, že Vodafone tuhle situaci nezpůsobil, dokonce si myslím, že Nova tímhle tahem, může dost lidí naštvat a ti místo k o2 přejdou na F1 TV Pro, protože Nova trochu přeceňuje význam česko-slovenského komentáře, já osobně to bez těch blábolů Eiseleho a Fabryho vydržím, snad Král tam byl taková přidaná hodnota, ale ne nepostradatelná.
  0 points
 11. No, jako velký fanoušek F1 budu bohužel nucen skutečně odejít s TV jinam. S internetem nemohu, a upřímně, ani nechci, protože VF kabel je u nás nejlepší a nejspolehlivější nabídka. Přiznávám, že jinak mne sport moc nezajímá. Občas se podívám na hokej, hlavně NHL, a americký fotbal a ani o jedno přechodem ke Skylinku (k O2 fakt nechci), nepřijdu. Proč mám hlavně kabelovku, jsou ale dokumenty a tam budu u Skylinku opravdu velmi trpět, protože nemají kanály od Discovery a celkově je tam nabídka dokumentů hodně mizerná. A pak taky kvůli dětským kanálům pro děti, ale kvůli dětem už platím Disney+ a SkyShowtime (které platém ale i pro sebe, kvůli Star Treku LOL), takže ty nakonec v podstatě o nic nepřijdou. Ale pro F1 jsem, bohužel, ochoten obětovat i dokumenty. Nicméně, na rovinu říkám, že pokud se F1 k Vodafonu vrátí, rád dám Skylinku košem a k VF se s televizí vrátím. Ale absence F1 je pro mně momentálně nepřekonatelnou překážkou k tomu, abych u VF s TV zůstal. Jakkoliv mne to, jako dlouholetého zákazníka UPC a následně Vodafone mrzí.
  0 points
 12. Dobrý den, @Pavel71, kolegové to prověřovali - během noci dochází opravdu restartu boxu v rámci jeho údržby a aktualizace. Nicméně ve chvíli, kdy ho používáte, měla by se vám zobrazit možnost pro odložení.
  0 points
 13. Moderátor to sleduje a doufám že tady nedojde zase k nějakým zbytečným hádkám o tom který televizní operátor je lepší, už tak toho bylo dost, já myslím že každý si najde toho svého operátora který mu bude nejlépe vyhovovat, samozřejmě by jsme byli rádi kdyby Vodafone nové kanály Nova Sport zařadil do své nabídky, ale je nutné počítat i s tím že se jim nemusí podařit dojednat na nějakou rozumnou cenu, protože je potřeba myslet na to že tuhle situaci nezpůsobil Vodafone, ale provozovatel kanálů Nova Sport, který si vymyslel dva nové kanály a na ně přesunul atraktivní sporty a teď chce z toho vytřískat co nejvíc peněz, za rok se klidně taková situace může opakovat kdy přidá další dva Nova Sport 7 nebo 8 a jsme zase na začátku 🙂
  0 points
 14. Pro pány Shitlera (který ví vše nejlépe) a pana kautskym (který pracoval úplně všude a tak ví také nejlépe): Když se chci podívat na fotbal nebo na hokej, tak si zapínám O2 TV a nic tak strašného, jak zde stále podsouváte se neděje. Prostě zapnu a koukám. Jestli mám s nějakou televizí pořád nějaký problém, tak je to kupodivu ta Vodafonská. O2 vám zabilo babičku? Zapálilo stodolu? Snědlo čokládu? Jinak si ty vaše opakující se reakce (často mimo téma, ale to je věc administrátorů) neumím moc vysvětlit.
  0 points
 15. Vodafone ať se nezabývá čím chce, já se určitě nebudu zabývat operátorem, který nemá obsah, který chci sledovat. Mám to v plánu podobně - jen místo F1 TV Pro (mimochodem, není to špatná služba kvůli telemetrii a dalším kamerám) si na měsíc dám O2 a VFTV ukončím. Vlastně jediný důvod, proč to neudělám rovnou je to, že se mi nechce řešit vracení STB 🙂 A samozřejmě, kdyby F1 zůstala na VF, tak je pro mě určitě plus DVB-C. Ale pokud to tam nebude, tak je mi to stejně k ničemu ten lepší bitrate, když se nebude na co koukat (a těch několik málo věcí, které v TV sleduji, můžu stejně tak sledovat u konkurence)🙂
  0 points
 16. @thornung Já to samozřejmě na každém nechám, ale je dobré si uvědomit, že kvůli nějaké zcela bezvýznamné skupině diváků si žádný operátor nebude trhat žíly a zabývat se NS neboli fňukání někde na webu, proč VF nemá tyto sporty, je o ničem.
  0 points
 17. Tak jestli to bude jak s aplikací Vodafone TV pro Samsung, tak tleskám, takhle se k zákazníkovi nechová opravdu nikdo. Prvně pár let slibů a pak polofunkčí shit, za který by se nemusela stydět severokorejská rozvědka. F1 TV sice nenabídne český komentář, ale zase nabídne live timing a dalsi funkce pro fanatiky. Za zlomek ceny. Nejsem sám pro koho tímto krokem přichází kabelovka o podstatnou část významu. Ty dva nebo tři seriály si klidně pustím na netu. S telefonem mě se-a-re-a-te už pěkně dlouho, teď kabel, dejte vědět, jak se chystáte doprasit internet ať se můžu připravit. Díky.
  0 points
 18. @Adolf.ShitlerNechte na kazdem, z jakych duvodu si kde plati jakou TV... 😉 Ja mam plan nasledujici: v pripade, ze se Vodafone s Novou nedohodne jiz pred prvnim zavodem, kupuji na mesic F1 TV Pro za 190,- Kc, je to presne na 3 zavody, a jeste k tomu se spoustou dat navic, ale pravda bez cesko-slovenskeho komentare. No a jelikoz se obcas rad kouknu i na cesky fotbal ci hokej a to je stejne poradne jenom na O2, tak uz se tak nejak chystam na presun k O2. Bude to drazsi, ale nabidka rozhodne blize mim preferencim. Ted mam sice pres sto programu, ale koukam tak na 5.... P.s.: Vubec bych se nedivil, kdyby Nova jednani prodluzovala schvalne az za prvni zavod, prece jenom O2 bude rado, ze bude mit vic nedockavych zakazniku.
  0 points
 19. No ale to můžu rovnou celý kabel odstřihnout, protože kvůli F1 a MotoGP si kabelovku platím, zbytek klidně chytnu na nasliněný prst anebo mohu streamovat.
  0 points
 20. Pokud se do 27.2 nic nevyřeší odcházím ke konkurenci protože mě F1 opravdu zajímá.
  0 points
 21. Stejny problem, ziji v Anglii a nutne potrebuji aktivovat SIM kartu kvuli bankovnictvi. Cislo zpravy: 1866928
  0 points
 22. Ano, stačí zavolat a objednat si výměnu.
  0 points
 23. Ta výměna Compalu za Arris jde i jen tak zavoláním na linku, nebo musí s Compalem něco být? Je jedno zda je to bílý Compal nebo tmavý?
  0 points
 24. @MSwampMám dva Arrisy v bridge od začátku roku 2022 a kromě toho, že jeden z nich byl loni na podzim potřeba vyměnit, tak vlastně o nich vůbec nevím.
  0 points
 25. 0 points
 26. Na druhou stranu na jednom domácím stroji s W11 mám připojení s WPA2 a nikdy jsem tuto hlášku neviděl. Jen mám vlastní Ubiquiti AP. Ani na jiných sítích s tímto strojem (třeba na dovolých a tam).
  0 points
 27. Už to jede. Netuším proč, ale v seznamu kanálu je to 2 x. Jedny jedou a ty druhé ne.
  0 points
 28. Tohle už je tady tuším řešilo minulý rok, nějaký automat od Vodafonu občas blokuje některé IP adresy přes Tor a VPN, admin fóra kvůli tomu psal někam na podporu, ale nevím jestli se to nakonec nějak vyřešilo. Doplněno: Konkrétně se to řešilo zde, ale byla stížností i na připojení přes běžné VPN https://www.techforum.cz/topic/60947-nedostupnost-fóra-po-nějaké-době/ Pokud s tím ještě někdo budete mít problém tak sem dejte vědět, jinak já s Operou na mobilu ani na počítači problém nemám, ale nepoužívám u ní VPN.
  0 points
 29. Co by se mohlo pokazit? Treba zdroj, jako me kdysi.
  0 points
 30. veřejné iPV4 zatím u TMCZ nejsou a bridge mode (režim zatím také nefunguje
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...