Jump to content

sodekcz

User
 • Posts

  1,088
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

sodekcz last won the day on July 27

sodekcz had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Premium
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Základní
 • Vodafone devices
  Vodafone Station
 • Place of subscription of Vodafone services
  KrPole
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sodekcz's Achievements

 1. @Technikuspsal jsem na základě vlastní zkušenosti. Porucha prostě nahlásit nešla. Ostatní rady jak a kam poukládat hesla jsou v tomto případě irelevantní. Tak jako tak došlo k situaci, kdy se na to které místo zkrátka nedostaneš, prostě nemáš heslo z nějakého důvodu u sebe a přes všechna další ověření na lince projdeš, přesto nefunkčnost nenahlásíš.
 2. Jen není povinnost, nosit ssebou neustále všechna hesla. Takže když ti z domu zavolají "nejde internet" a ty bez správcovského hesla nemůžeš nahlásit pitomou poruchu na lince (i když tě ověří jiným způsobem), to je teda na vohrabky. A nechávat si kvůli tomu posílat SMS a měnit hesla jen kvůli jednomu hlášení je taky na palici.
 3. sodekcz

  EPG

  @kraftwerk007oběsí, to ani ne, ani posunout začátek/konec není problém. Jen je problém, že VF EPG, i pokud nějak funguje a informace jsou naplněny, tak poměrně často ukazuje u pořadů nesmyslné názvy, které tam importují kdovíjakým způsobem. Není to otisk EPG vysílaného u stejných pořadů ze vzduchu.
 4. @CableGzkus mezi ta dvě zařízení vložit obyčejný switch. Možná je to podobný problém, jako řeším s jedním Mikrotikem.
 5. Tak zkusit na tiskárně nastavit IP adresu ručně. Ze stejného rozsahu ale mimo rozsah adres poskytovaných z DHCP. Případně zkusit jiný kabel a jiný port v modemu. Svítí ledky na LAN portu na tiskárně? Potom podle možností překontrolovat nastaví tisků a ovladačů v počítači a nasměrovat to na tu ručně nastavenou adresu.
 6. sodekcz

  EPG

  Dnes jsem přeladil ze "vdušné" externí antény na zdroj VF, - Informace brzy k dispozici. To je neskutečnej bordel. @namecasi to nebude jen v CA modulu - žádný nemám. Mám koax přímo do anténního vstupu. SONY, TV Google.
 7. Myslel jsem ten vlastní, když jedeš v bridgi.
 8. @CableGjaký přesně máš svůj router?
 9. sodekcz

  Wifi 6

  Kromě rychlosti to nic pořádného neumí, pronájem je dvakrát dražší, označení Premium je více, než troufalé.
 10. K ránu jsem měl několikahodinový výpadek, modem jsem musel ručně VYP/ZAP. Po startu jsem dostal jinou veřejnou IP z naprosto odlišného rozshahu. (Delší dobu jsem měl 78.45.x.x, teď to ukazuje 213.220.x.x.) Nevím co se dělo. Můžete mi prosím někdo napsat, zda jsou v pořádku parametry na lince? Díky
 11. Nedokážu si představit, že bych v současné situaci problémy se svým internetem začal řešit mezi VF a třetí stranou (výrobcem modemu). To by se bezinternetové období mohlo nečekaně prodloužit.
 12. sodekcz

  Wifi 6

  Jisté zkušenosti s kvalitou a podporou VF zařízení zde už nějakou dobu jsou. Pokud bude VF stejný přístup aplikovat i na zařízení nové, pak bude lepší se soustředit na nákup zařízení vlastního. Nebo že by se VF chytnul za nos a pro uživatele chystal nějakou pecku?
 13. @Slambjestli máš aspoň trochu technické cítění, tak vlákno vyměň. Nejde o to, že ti to nějakou dobu funguje, možná zatím i bez poškození, to je irelevantní. Jde o to, že přizpůsobené konektory na sebe líp sednou, snížíš riziko budoucího problému, případně mírně vylepšíš přenosové parametry.
×
×
 • Create New...