Jump to content

Daviddvbc

User
 • Posts

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Daviddvbc

 1. Zyxel VMG4005-B50A Např. zde: https://www.czc.cz/zyxel-vmg4005-b50a/318042/produkt
 2. Pokud vím, tak Vodafone Terminator od Cetinu neumí. * Takže dočetl jsem se, že to umí pouze u OneNETu, takže záleží.
 3. Jaké jste nastavil rozpětí kmitoctů pro ladění ?
 4. Technika se vyvíjí, a staré věci jsou postupně překonávány. Místo drahého, nespolehlivého a pomalého vytáčeného připojení máme dnes DSL a Docsis. Místo zastaralého NMT máme GSM a nyní 4g, 5g... Vývoj nezastavíš, a je to jako rozčilovat se, ze např. Vodafone neposílá vyúčtování FAXem atd...
 5. No, nejlepší záloha je knížka 😄
 6. Ahoj, jde nějak reservovat ip v Lan u compalu, jak wifi tak ethernet. Síťová tiskárna mývá problémy při změně ip adresy. Díval jsem se, ale nic jsem nenašel. Děkuji za odpovědi.
 7. Blučina ??!! Divil jsem se, že v takové dědině je exUPC. Zjistil jsem, že je tu KTV Blučina která byla odkoupena UPC, a pak Vodafone. Zajímavé, o tomto jsem nevěděl.
 8. Je to matoucí, Vodafone by měl zapracovat na sdělování informací. Vlastní Docsis modem není možný.
 9. Jen se chci zeptat, včem jiném se TV start šířil ?
 10. Zkus zavolat do vodafonu, je potřeba to prošetřit. Řekni kdy přesně jsi volal, a oni to dohledají.
 11. Nechci nic říkat, ale 😆 Jestli zruší dvbc kvůli Docsisu 4, tak teda nevím, jak to bude v budoucnu s Vodafone TV vypadat. Vždyť to není tak dávno, co měla zase ott výpadek. No, a porovnejte si, jak často má výpadky dvb t2.
 12. Ahoj, zase pozoruji výpadek vodafone TV. U mě se to projevuje tak, že je kanál bez obrazu, a "žádné informace" (premium box ott) . Je tu někdo kdo výpadek nepozoruje ? Opět, jako minule nefunguje ani *77, ani 80777777. Ani aplikace Youtube na VTV se vůbec nespustí. Netflix funguje ok. update: Tak výpadek už je oficiální.
 13. Ahoj, fungovat dále ti rozhodně nebude. Po ukončení všech placených služeb se koax v rozvodnici vypojí (aspoň by to tak má být)
 14. https://www.idnes.cz/mobil/telefony/apple-watch-esim-o2-rijen-2022.A221014_120030_telefony_jm Tak o2 už bude eSIM pro Apple watch spouštět.
 15. Na tomto odkazu se mnohé píše. http://www.prikryl.cz/cze/htmlseminarka.php?id=kabel#sluzby
 16. Nechápu, proč v DVB C boxech rádia jsou, a v ott ne.
 17. https://www.youtube.com/watch?v=hK7-3jNUsms&t=22s&ab_channel=upcexpress Zde říkají Červenec 2000.
 18. @Tube Nechci zase začít rozsáhlý offtopic, ale Myslím si, že riziko poškození zdroje je asi celkem malé, jelikož např. mnozí každý den vypojují a zapojují nabíječky na mobil, a taky se nic ( z pravidla 😄 ) neděje. A jelikož PSU k routerům jsou asi v dnešní době spíš univerzální od 3. stran pro mnoho různých použití, tak lze vyloučit, že by nabíječka mobilu byla konstruována na vypojování a zapojování, a PSU routeru ne. Je ovšem otázka, jak je na tom HW v samotném routeru. Ale co já vím, jsem spíš silnoproudař. " Nevím jak současné modely, ale Cisco a UBEE to po čase odpálilo, minimálně zdroje. " ... Marek26 a nebo přímo vy "Akorat se tim odrovna zdroj a modemu to taky neprospeje" ... Tube
 19. No, vidím argumenty pro obě strany, ale myslím si, že nejlepší by bylo, kdyby už byl modem v ceně služby, a Vodafone nemusel vést hloupý poplatek za pronájem. Vždyť stejně nemáš jinou možnost, tak proč zvýrazňovat poplatek za modem.
 20. @ivan.p Noooo... Také jsem to tak chtěl jednu dobu řešit, ale bylo mi řečeno že mohu poškodit zdroj, tak nevím
 21. Nechapu příspěvek . Jedná se o stížnost, podmět k řešení, nebo jen povzlykání si ? Protože příspěvek mi nedává moc hlavu a patu. Asi to bude fixní LTE, jelikoz se píše Nechápu zmínění osoby p. Jinochová ... V příspěvku není žádná otázka, na kterou bychom měli odpovídat .... Takže si myslím, že je to zase nějaký bezvýznamný výkřik do tmy, od někoho, kdo nejspíše IT vůbec nerozumí, a akorát podezřívá Vodafone z nějakého spiklenectví.
 22. Daviddvbc

  Canal +

  Je to zajímavé, jelikož to byl jeden z jejich hlavních sellingpointů k o2tv. ehm... https://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/420640/rana-pro-divaky-fanousci-po-zruseni-premier-league-na-o2-tv-zuri-co-na-to-reditel.html
×
×
 • Create New...