Jump to content

Špatný čas na DVB-C

ludekUPC

Recommended Posts

Taky mám stále o hodinu zpět. LG TV + CAM.  Mám zaškrtlé "automatický čas", který se získává z digitálního vysílání. Časová osa EPG je správně, ale čas ukazuje o hodinu méně. Pokud odškrtnu "automatický čas", nastaví se čas správně, ale časová osa EPG je posunutá o hodinu dopředu.

Všude jinde je čas v pořádku, v app atd.

• 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín

před 38 minutami, mrzic napsal:

Taky mám stále o hodinu zpět. LG TV + CAM.  Mám zaškrtlé "automatický čas", který se získává z digitálního vysílání. Časová osa EPG je správně, ale čas ukazuje o hodinu méně. Pokud odškrtnu "automatický čas", nastaví se čas správně, ale časová osa EPG je posunutá o hodinu dopředu.

Všude jinde je čas v pořádku, v app atd.

Takto to mám také.

• Super
  • -
  • -
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Praha 10

Na Samsungu mám čas EPG v pořádku, na LG je čas o hodinu zpět. Vypadá to, že si Vodafone přestal rozumět s LG, v minulosti jsem tyto problémy na LG televizi nezaznamenal.

• Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest

U pevné linky Vodafone s tím byl vždy po změně času problém. Takže se nedivím problémům u TV.

Za dob UPC to u pevné linky bylo třeba týden, Vodafone přešel na vyšší level a špatný čas byl skoro půlroku.

Pro ty co neví o co jde vysvětlím: šlo o CLIP informaci - po prvním zvonění se přenáší data o volajícím čísle včetně aktuálního času, který nastaví telefon. Takže i když jste si na ručce nastavili manuálně správný čas, tak vydržel do příštího příchozího hovoru.

Tak snad oprava u dvbc bude jen v řádu dní.

• -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava