Přejít na obsah

Cisco DOCSIS modem


Přejít na řešení Vyřešil Veronika - Vodafone,

Doporučené příspěvky

@kautskymVšak se zajímám, ale z principu to je chyba Vodafonu, když tvrdí, že komunikuje, ale skutečnost tomu neodpovídá. Teď jsem se šel teda podívat a mám tam vyplněný jak kontaktní email (ověřený), tak kontaktní telefon. Vodafone zkrátka soustavně zanedbává komunikaci s určitou částí zákazníků. Dušovat se může jak chce, ale něco v tom systému nefunguje správně.

Prozákaznický přístup by byl to prověřit a ne popřít.

Upraveno uživatelem janmichaelvincent
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě tedy chodí vše, jak má, pokud je podle Vás chyba u Vodafone, určitě musí mít v systémech na požádání info a výpis emailu

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem teds uz modem CISCO z jineho duvodu vymenil. Presto me od roku 2018 do 04/2023 nikdo nijak neinformoval, ani emailem, ani SMS a ani informace ve vyuctovani. 

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ani ne, protože kdy něco VF potřeboval, skrz mobilní část, tak si zavolal. Navíc to číslo je od nich 😄

A už Mám Compal černou verzi (bridge mode) teď byla asi nějaká lepší aktualizace a nemám mikro lagy a dokonce i na stránku modemu se dá dostat na phodu a né na 20x. Jinak jsem po třech měsících nebyl schopen jít do nastaven ía udělat SW restart aby se mikrolagy vytratily. Spíš bych to nazval mikro Jitter.

Jen mi trvalo asi rok, než pochopili, že chci jen jeden kontaktní údaj. Na VF byl jiné, než u ex UPC. A tak mi vyúčtování za net chodilo na jiný email, než vyúčtování za mobilní služby. Po roce to nějaký šikula na VF našel, kde ten email visí, protože já ho neviděl a dal tam správný a vyúčtování mi chodí na správný email.

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba v mém případě Vodafone nabízí na mé adrese i optické připojení, tedy jakmile by přestal podporovat Technicolor, tak přejdu hned u nich na optiku. Možná to bude řešení u vás. I kdyby, tak se vždy s Vodafonem dá dohodnout na lepší ceně. 

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže pak se budeš muset smířit s příjímem televize pouze přes IPTV, protože pochybuji o tom že by šlo mít u Vodafone dvě přípojky zaráz , jednu přes koax pro tv a druhou přes optiku pro internet.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...