Jump to content

Pepe

User
 • Posts

  614
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pepe last won the day on April 26 2018

Pepe had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  3x CA modul, 1x Xiaomi, 1x Technicolor
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

2,436 profile views

Pepe's Achievements

Level 10

Level 10 (10/14)

 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter

Recent Badges

5

Reputation

 1. Já bych rád Vodafone znovu kontaktoval, tak jak v pátek. Ale doopravdy se mi nechce čekat na lince déle než je nutné. Dnes třeba už 15 min čekám na operátora, ale nejsem jediný a například na Facebooku jsou případy, kdy se čeká i hodinu. Řekl bych, že nejprve by to chtělo posílit lidské zdroje na klientském centru.
 2. Podle mých informací z pátku by se mělo jednat o výpadek služby Můj Vodafone a pracuje se na opravě.
 3. Budu asi hnidopich, ale ocenil bych, když by tam bylo raději slovíčko "Pronajmout" místo "Koupit".
 4. Je potřeba zmínit, že Xiaomi Mi Box S jako jeden z mála chytrých TV krabiček má podporu certifikace Widevine L1 (tedy Netflix, Amazon Prime až do rozlišení 4K) narozdíl od spousty jiných zařízení.
 5. To ano. Když vidím příspěvky zde na fóru ohledně přechodu na Vodafone appku, tak je většina negativních, ale žádný software není dokonalý a snad doufejme, že to brzo bude lepší. Ono zase moc pozitivních příspěvků na sociálních sitích ani na diskusních fórech moc nenajdete. Z mého pohledu jsem spíš převod chtěl urychlit a to se vlastně možná díky mému příspěvku stalo. Naplánovanou výměnu mam na čtvrtek. Co mě překvapilo je, že mi operátorka řekla, že když vlastním baby Kaon, tak cena za službu zůstává stejná a že tedy e-mail, který se zmíňoval o navýšení ceny za pronájem zařízení se mě netýká. Vyměnit pomalý Kaon za novější Vodafone u televize, která nemá CI slot, vnímám jako velkou výhodu zejména kvůli dodatečným aplikacím jako je HBO MAX, Netflix a certifikaci DRM.
 6. Tak převod u mě opět odložen. Na webových stránkách vidím 1.5., předtím 1.4.
 7. Tak snad budou myslet i na zákazníky, co mají zakoupený Horizon set-top-box a nabídnout jim k odkupu také Vodafone TV Box na místo pronájmu jak je to uvedené v ceníku.
 8. Když koukám do menu Správci, tak je tam řada nových lidí. Uvidíme, co z toho vyleze. 🙂
 9. Oficiální spuštění a zatím jsou k dispozici pouze aplikace YouTube a YouTube Kids na set-top-boxu. Snad časem přibyde Netflix a další aplikace, které jsou v ostatních zemí, kde působí Vodafone. Taky je tam možné zařízení odkoupit do svého vlastnictví. Uvidíme, zda se časem něco změní.
 10. Osobně bych nic nemazal. 😉 Stačí vlákno jenom zamknout, aby nebylo možné v diskusi pokračovat.
 11. OT: @Jirka007 teď by mě vážně zajímalo, proč jste vyjádřil nesouhlas s uživatelem @cvancara. Nemá pravdu? Jako angličtina vykání má, ale v dnešní době se moc často nevyskytuje, ne-li vůbec. Existují však způsoby jak rozlišit pozdravy mezi přáteli či nadřízenými. Já jen, aby to nezapadlo. 😉 To reagování se dá velmi snadno vrátit.
 12. Na diskusních fórech v anglickém jazyce se tyká a musím souhlasit s tím, že ve 21. století je na Internetu týkání běžná věc (přeci jen, když je to napsané na Wikipedii, tak to určitě musí platit, né? 😄 Jokes asides.). Nemohu se stotožnit s tím názorem, když se někdo na sociálních sitích ohrádí většinou s názorem: "Co mi tykáš? Husy jsme spolu nepásli.".
 13. Uvidíme, co to přinese. Myslím si, že uvést HD DVR Mediabox na trh byla chyba. Jakmile set-top-box nenaběhl z důvodu jakékoliv chyby, tak v tom případě se nešlo dívat na televizi, ale nešel ani internet. Ačkoliv myšlenka 2v1 byla zajímavá, tak nebyla dotažena ani ze softwarového hlediska.
 14. Pepe

  Změna DNS

  Neblbněte. 🙂 DNS servery UPC stále nepodporují DNSSEC natož jejich doména, ale Vodafone má jejich doménu zabezpečenou pomocí DNSSEC. Možná se to s Vodafonem změní, kdo ví. Já jsem se na to UPC naposledy ptal před rokem: Nedalo mi to a vyptával jsem se na to víc i na podporu DNS over TLS až mi po dvou týdnech zavolal jeden pán z technické podpory, který se mi to snažil vysvětlil akorát škoda, že né po e-mailu. Vysvětloval jak tu síť mají zabezpečenou, apod.
 15. Mam ten stejný problém a neděje se to pouze na jednom kanalu. Navíc zkoušeno na různých zařízení (Android 7 - Horizon GO, Ubuntu 19.10 - Chrome)
×
×
 • Create New...