Přejít na obsah

Cisco DOCSIS modem


Přejít na řešení Vyřešil Veronika - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Ahoj,

už pár dní mi leží v hlavě otázky:

Pokud ho ještě máte, tak proč? Co brání výměně za jiný typ? Co uděláte, když přestane fungovat?

 

Ale klidně to berte jako volnou diskusi, zajímá mě i názor lidí, kteří ho měli a vyměnili ho. 

Předem díky sdílení zkušeností, názorů a diskusi, která nebude porušovat pravidla fóra. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tchýně má Ubee. Už jí dvakrát přišla SMS že se chystají vyměnit modem, bez určení termínu. Od té doby nic a to trvá minimálně rok . Možná dýl. Nikam nepospícháme, má tarif s nějakou nižší rychlostí a pevnou tel. linku od VF.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modem Ubee EVM3230, tedy ta základní verze bez integrovaného wi-fi routeru se hromadně vyměňovala už před čtyřmi lety a byl jsem tehdy rád že jsem se ho zbavil, zpočátku fungoval dobře ale ke konci už s ním byli problémy s výpadky a padající rychlostí a musel jsem velmi často restartovat, taky nemožnost dostat se do webového rozhraní modemu když byl přihlášený do sítě mě dost vytáčela,

naopak černý Compal, který jsem místo něj dostal a mám ho do dneška funguje naprosto bez problémů a v podstatě o něm ani nevím a toho používám v router režimu.

Jestli se nepletu tak na síti by měly být už pouze modemy Ubee EVW, tedy verze s Wi-Fi routerem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...