Jump to content

Zlaťák

User
 • Posts

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Zlaťák last won the day on July 8

Zlaťák had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Kabel 300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Klasik
 • Vodafone devices
  Technicolor, 4x CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zlaťák's Achievements

Level 7

Level 7 (7/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

29

Reputation

 1. Zlaťák

  EPG

  Proč se názvy pořadů przní přidáváním sériií a dílů!? Nemělo by toto být až v podrobnějších informacích po rozkliknutí? (série, díl, rok natočení, herci, obsah,...) Takto v názvu je to dost otravné.
 2. @Veronika - Vodafone Dobré odpoledne, popsané to tam hezky je. Ale jde o to, že když jsem přesně toto provedl, tak závěr byl "špatná kombinace jména a hesla, účet zablokován". Pak jsem to musel řešit po telefonu. Resetovali mi heslo (= nastavili opět přihlašování číslem plátce). Podruhé už to nemám odvahu zkoušet. Raději se budu přihlašovat číslem plátce než vůbec.
 3. Dnes jsem si nechal navýšit tarif na 300M. Změna ještě neproběhla. Jen si teď říkám, jestli to tento modem (v režimu router) vůbec zvládne. Do teď jsem jel na 150M. Máte někdo zkušenost s touto rychlostí na tomto modemu?
 4. @Veronika - Vodafone Už jsem se dovolal. Operátor mi resetoval a znovu poslal heslo přes sms. Jen teda nefunguje s přihlášením přes mail, ale zase jen s číslem plátce. No předělat to na přihlašování přes mail už se raději pokoušet nebudu.
 5. Tak u druhé smlouvy jsem se dostal do stavu, kdy po převodu je účet na jméno a adresu mojí matky, moje rodné číslo, můj telefon,... Když jsem se pokusil změnit přihlašování na přihlašování mailem, tak jsem se dostal do stavu, kdy jsem potvrdil potvrzovací email, který mě hodil na přihlašovací stránku. Tam jsem opakovaně zadal správný email i heslo a výsledek byl, že "špatná kombinace, účet byl zablokován". Už to zkouším několik hodin a pořád se nemůžu přihlásit. Dal jsem obnovit zapomenuté heslo, dozvěděl jsem se několikrát, že mi "na email přišel odkaz pro ověření", ale v emailu je pořád prázdno. To je fakt za trest.
 6. No já u toho "zrušeného" pořád vidím "příští měsíc budete platit". To by asi už být nemělo, ne? Ani mi nepřišla žádná potvrzující sms o vyřízení požadavku (co obvykle chodí).
 7. Tak jedna smlouva byla převedena za necelou půlhodinu. Plátce vidím v samoobsluze pořád dva, i když v samoobsluze v mých požadavcích vidím, že už je vyřešeno. Na druhé smlouvě přišla sms o zahájení převodu dnes ráno v 9:30 a pořád se asi převádí, protože jiná sms už nedorazila. Trvalo to někomu taky tak dlouho?
 8. Já vím, právě tady dole jsem si o změnu požádal. Ale pak tu najednou píše zaměstnanec Vodafonu, že takhle to nejde.
 9. @Veronika - Vodafone Dobrý den, tak teď jsem z toho jelen. Všechno je to na mě (stejné přihlašovací údaje, kontakty, rodné číslo,... Služby vidím všechny najednou (všechny mají stejné číslo zákaznického účtu). Jen v záložce vyúčtování vidím telefony pod jedním číslem plátce (?) a internet a kabelovku pod jiným (číslo smlouvy je ještě jiné, než tato čísla, která vidím u vyúčtování). Mám dvě vyúčtování, každé s jiným zúčtovacím obdobím. Včera jsem vyplnil právě ten formulář "žádost o změnu plátce". Normálně jsem si v roletce vybral to druhé číslo. Rozhodně nechci převádět svoje práva a závazky na jiného uživatele. Všechno je to psané na mě. Takže teď se stane teda co? Na infolinku bych zavolal, ale dovolat se je nadlidský úkol. Nerad bych přišel o individuální nastavení služeb. Nerad bych, aby mi někdo omylem odstranil vlastní modem, ca moduly,.... a pak tvrdil, že si je musím jen pronajmout, že už vrátit zpátky nejdou.
 10. Tak už to proběhlo. Teď ještě najít v samoobsluze, kde sloučím dva zákaznický účty (jsou pod jedním přihlašovacím jménem a heslem, jen to musím pořád přepínat), aby mi chodilo jedno vyúčtování.
 11. Asi dva měsíce dozadu mi už poněkolikáté přišel email, ze mě budou převádět (předtím pak přišel email, že se akce odkládá). Podle posledního emailu má k převodu dojít v týdnu od 12. do 18. 5. A o konkrétním dnu mě budou informovat sms. Už to klidně může být třeba dnes, ale žádná sms nedorazila. To to zase odložili nebo má opět Vodafone informovanost na nule? Nerad bych byl bez internetu zrovna během rozdělané práce. Nejednou jsem zažil, že přišlo info (například že bude plánovaný výpadek) až několik týdnů po akci.
 12. Tak existují i Ca moduly s tímto kódováním. Takže by jen stačilo chtít.
 13. Tak já po zadání emailu a hesla (u dvou různých smluv) dostanu tuto odpověď: Ještě mě napadá, jestli to nesouvisí s původně naplánovaným převodem. Napřed mi napsali, že mě mají v termínu 15.03.2022 - 21.03.2022 převádět. Následně mi naspali (na obouch smlouvách), že se to ruší a odkládá na neurčito, že mě pak budou o novém termínu informovat. A tím to skončilo. Tady: https://www.vodafone.cz/prevedeni-sluzeb/ taky zatím termín převodu naplánovaný není.
 14. Fuguje vám přihlášení? https://myexupc.vodafone.cz/ Celý den mi to píše "omlouváme se, ale došlo k chybě." Chci změnit platby ze SIPO na běžné inkaso z účtu, ale.... Pořád mi to psalo, že to lze provést až po připsání poslední platby. Jenže ta se připisuje až někdy po 20. v měsíci (z účtu SIPO odešlo už 10. 3.). a několik dní před koncem měsíce už zase vidím vystavené další vyučtování na další měsíc. Tak marně přemýšlím, kdy to vlastně mám stihnout zadat.
 15. Tak třeba ve sklepních restauracích, klubech,...?
×
×
 • Create New...