Jump to content

Zlaťák

User
 • Posts

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Zlaťák

 1. Zlaťák

  EPG

  Proč se názvy pořadů przní přidáváním sériií a dílů!? Nemělo by toto být až v podrobnějších informacích po rozkliknutí? (série, díl, rok natočení, herci, obsah,...) Takto v názvu je to dost otravné.
 2. @Veronika - Vodafone Dobré odpoledne, popsané to tam hezky je. Ale jde o to, že když jsem přesně toto provedl, tak závěr byl "špatná kombinace jména a hesla, účet zablokován". Pak jsem to musel řešit po telefonu. Resetovali mi heslo (= nastavili opět přihlašování číslem plátce). Podruhé už to nemám odvahu zkoušet. Raději se budu přihlašovat číslem plátce než vůbec.
 3. Dnes jsem si nechal navýšit tarif na 300M. Změna ještě neproběhla. Jen si teď říkám, jestli to tento modem (v režimu router) vůbec zvládne. Do teď jsem jel na 150M. Máte někdo zkušenost s touto rychlostí na tomto modemu?
 4. @Veronika - Vodafone Už jsem se dovolal. Operátor mi resetoval a znovu poslal heslo přes sms. Jen teda nefunguje s přihlášením přes mail, ale zase jen s číslem plátce. No předělat to na přihlašování přes mail už se raději pokoušet nebudu.
 5. Tak u druhé smlouvy jsem se dostal do stavu, kdy po převodu je účet na jméno a adresu mojí matky, moje rodné číslo, můj telefon,... Když jsem se pokusil změnit přihlašování na přihlašování mailem, tak jsem se dostal do stavu, kdy jsem potvrdil potvrzovací email, který mě hodil na přihlašovací stránku. Tam jsem opakovaně zadal správný email i heslo a výsledek byl, že "špatná kombinace, účet byl zablokován". Už to zkouším několik hodin a pořád se nemůžu přihlásit. Dal jsem obnovit zapomenuté heslo, dozvěděl jsem se několikrát, že mi "na email přišel odkaz pro ověření", ale v emailu je pořád prázdno. To je fakt za trest.
 6. No já u toho "zrušeného" pořád vidím "příští měsíc budete platit". To by asi už být nemělo, ne? Ani mi nepřišla žádná potvrzující sms o vyřízení požadavku (co obvykle chodí).
 7. Tak jedna smlouva byla převedena za necelou půlhodinu. Plátce vidím v samoobsluze pořád dva, i když v samoobsluze v mých požadavcích vidím, že už je vyřešeno. Na druhé smlouvě přišla sms o zahájení převodu dnes ráno v 9:30 a pořád se asi převádí, protože jiná sms už nedorazila. Trvalo to někomu taky tak dlouho?
 8. Já vím, právě tady dole jsem si o změnu požádal. Ale pak tu najednou píše zaměstnanec Vodafonu, že takhle to nejde.
 9. @Veronika - Vodafone Dobrý den, tak teď jsem z toho jelen. Všechno je to na mě (stejné přihlašovací údaje, kontakty, rodné číslo,... Služby vidím všechny najednou (všechny mají stejné číslo zákaznického účtu). Jen v záložce vyúčtování vidím telefony pod jedním číslem plátce (?) a internet a kabelovku pod jiným (číslo smlouvy je ještě jiné, než tato čísla, která vidím u vyúčtování). Mám dvě vyúčtování, každé s jiným zúčtovacím obdobím. Včera jsem vyplnil právě ten formulář "žádost o změnu plátce". Normálně jsem si v roletce vybral to druhé číslo. Rozhodně nechci převádět svoje práva a závazky na jiného uživatele. Všechno je to psané na mě. Takže teď se stane teda co? Na infolinku bych zavolal, ale dovolat se je nadlidský úkol. Nerad bych přišel o individuální nastavení služeb. Nerad bych, aby mi někdo omylem odstranil vlastní modem, ca moduly,.... a pak tvrdil, že si je musím jen pronajmout, že už vrátit zpátky nejdou.
 10. Tak už to proběhlo. Teď ještě najít v samoobsluze, kde sloučím dva zákaznický účty (jsou pod jedním přihlašovacím jménem a heslem, jen to musím pořád přepínat), aby mi chodilo jedno vyúčtování.
 11. Asi dva měsíce dozadu mi už poněkolikáté přišel email, ze mě budou převádět (předtím pak přišel email, že se akce odkládá). Podle posledního emailu má k převodu dojít v týdnu od 12. do 18. 5. A o konkrétním dnu mě budou informovat sms. Už to klidně může být třeba dnes, ale žádná sms nedorazila. To to zase odložili nebo má opět Vodafone informovanost na nule? Nerad bych byl bez internetu zrovna během rozdělané práce. Nejednou jsem zažil, že přišlo info (například že bude plánovaný výpadek) až několik týdnů po akci.
 12. Tak existují i Ca moduly s tímto kódováním. Takže by jen stačilo chtít.
 13. Tak já po zadání emailu a hesla (u dvou různých smluv) dostanu tuto odpověď: Ještě mě napadá, jestli to nesouvisí s původně naplánovaným převodem. Napřed mi napsali, že mě mají v termínu 15.03.2022 - 21.03.2022 převádět. Následně mi naspali (na obouch smlouvách), že se to ruší a odkládá na neurčito, že mě pak budou o novém termínu informovat. A tím to skončilo. Tady: https://www.vodafone.cz/prevedeni-sluzeb/ taky zatím termín převodu naplánovaný není.
 14. Fuguje vám přihlášení? https://myexupc.vodafone.cz/ Celý den mi to píše "omlouváme se, ale došlo k chybě." Chci změnit platby ze SIPO na běžné inkaso z účtu, ale.... Pořád mi to psalo, že to lze provést až po připsání poslední platby. Jenže ta se připisuje až někdy po 20. v měsíci (z účtu SIPO odešlo už 10. 3.). a několik dní před koncem měsíce už zase vidím vystavené další vyučtování na další měsíc. Tak marně přemýšlím, kdy to vlastně mám stihnout zadat.
 15. Tak třeba ve sklepních restauracích, klubech,...?
 16. To teď budeme v Brně sledovat regionální ČT z Prahy? A navíc s popiskem v EPG, že se jedná o zprávy z regionů z roku 2020? To to zase někdo pěkně "pohnědil". Nebo kde najdu ČT JM, když na jejím místě je Praha?
 17. Otázkou je, co nestíhají (v Brně a jinde jo). Fyzicky za mnou nikdo nemusí, hw nemění. Dle mého je to jen administrativní úkon. A ten snad nebude o nic náročnější v Brně než třeba v Praze.
 18. Mně dnes na dvou smlouvách přišla sms, že termín převodu ruší a nový zatím neznají. Pochopil bych to, kdyby došel hw na skladě, ale mám vlastní modemy a CA moduly.
 19. Souhlasím, mně to dělá pravidelně to stejné. Přepínám si telefonní čísla, která spravuji, ale služby vidím pořád od toho prvního čísla. Já používám Firefox v aktuální verzi.
 20. A nezměnilo se něco ohledně (ne)možnosti vyměnit starší Cisco za novější Technicolor? Jeden mi tu leží zbytečně ve skříni a u rodičů jedu na Ciscu.
 21. Zkoušel jsem se dnes podívat na termín převodu asi kolem 15. hod a šlo to.
 22. No ano. Jenže ve starém bytě, kam jsme se nastěhovali, máme asi 5 let starou novou elektroinstalaci. Takže další sekání do zdí není na pořadu dne. Bohužel internet je rozveden dost nešikovně. V každé mistnosti je rozveden koaxiál a zásuvka upc tv. Internetové zásuvky jsou jen u jedné TV, v další mistnosti na protější stěně u počítače a pak v pracovně (bohužel ještě jen po jedné zásuvce, která už je obsazená). A moc se mi nelíbí představa všude tahat "venkem" kabely od settoboxů k modemu do komory. No momentálně to vypadá tak, že pokud jednou zruší ca moduly, já zruším kabelovku. Zpětné zhlédnutí využívám pouze na hlavní televizi přes hbbtv ČT. Občas na hlavní tv Netflix.
 23. A co mám udělat, pokud mám ve třech místnostech zásuvku TV (namontovanou upc), ale ve dvou místnostech u ní nemám ethernet? Momentálně mám modem v komoře. Jde set-top boxy (DVB-C) připojit k modemu přes wifi? Zatím mám CA moduly, ale jak slyším, že jejich budoucnost je nejistá.
 24. Zlaťák

  stížnost

  Jojo. A když jsem vlezl do samoobsluhy, tak se mi včera 13. 1. 2022 objevila nová zpráva, že 26.-28.11. 2021 bude probíhat údržba sítě. Když se chci podívat na nastavení služeb u jiných čísel, skáčou mi tam služby z prvního čísla. Případně se mi objevuje hláška, že se vyskytla chyba a stránku nelze zobrazit.
×
×
 • Create New...