Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

7 hours ago, Standa said:

Včera jsem koukal na cely zápas našich a tento problém jsem vůbec nezaznamenal.

Takže to může být problém s konektivitou.

Určitě může, to vypadá opravdu hodně tragicky. Ale na druhou stranu kvalita VTV přes prohlížeč nebyla nic moc když jsem ji zkoušel - např. O2TV mě přijde lepší, DVB-C byl ale nejlepší. U VF jsem měl pocit, že se tam musí dít nějaká dvojitá komprese už jednou komprimovaného streamu podle těch artefaktů.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám žádné super nadupané PC, ani ten nejrychlejší internet. Ale s těmi  300 Mb/s nemám problém bez cukání přehrát prakticky cokoliv a kdykoliv, i videa ve 4K. Teda kromě VTV, kde se to neustále zasekává, točí se kolečko a kvalita se (zřejmě při extrémním vytížení) někdy zhorší natolik, že je to prakticky nekoukatelné (viz. snímek obrazovky v mém předešlém příspěvku). Proč jsou problémy jenom u VTV a nikdy jinde?  Škoda, že se tady k tomu nevyjádří někdo opravdu kompetentní. Nic proti Ondrovi, ale ten umí poradit akorát  "když máš problém, tak vyplň formulář....." případně "předal jsem to technikům...". A u toho to vždycky skončí bez toho, aniž by se někdy něco doopravdy vyřešilo.😏

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RichardHorcicJako že by sem chodili vývojáři, kteří ani nemluví česky? 🙂 Mám pocit, že občas VTV nestihne načíst do zásoby dostatek obsahu a poté, než dojde k načtení dostatečného času, sníží se kvalita jako u pomalého připojení. Včera jsem na finále koukal na konektivitě od Cetinu a o první komerční přestávku jsem připojil box raději na hotspot na mobilu. Také se chvílemi snížila kvalita, jedenkrát se to seklo na 1-2s, pak se to rozjelo a za chvíli to o ty 2s poskočilo. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Moje osobní zkušenost z víkendu s Vodafone TV je také dobrá. Byl jsem na Slovensku připojený přes Wi-Fi na bezdrátové konektivitě místního poskytovatele. Obraz se ve webovém přehrávači několikrát mírně zhoršil při slabším připojení a celkově asi tak 3x na pár vteřin zasekl. Jiné potíže jsem nezaznamenal... @RichardHorcic- jak už odpovídal @Marek-26, Vodafone TV vyvíjíme globálně pro celý trh, ne jen pro Českou republiku. Všechny podněty, případně chyby, které se nám podaří "nasimulovat", hned kolegům předáváme. Technikům a vývojářům vždy k dohledání problému a nalezení jeho řešení nejlépe pomohou konkrétní příklady (kromě data, času, chybové hlášky apod., jsou to pak i informace ke konkrétnímu zákaznickému účtu a zařízení...), proto se často s daným zákazníkem potřebujeme spojit telefonicky nebo přes formulář. 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého je Vodafone možná dobrý mobilní operátor, ale naprosto mizerný poskytovatel televize. Kdyby například taková těžařská společnost koupila pekárnu a ti horníci začali péct chleba nebo koláče, asi by to s tou kvalitou dopadlo podobně... 

@Marek-26Mimochodem, moc se mi líbí slovo vývojáři. To jsou ti, co u Vodafone "vyvíjí" něco, co už je dávno někým vyvinuté a všude jinde to funguje? 😏

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@pan NovakNefunkční obnovení programové nabídky přes Můj Vodafone už máme nahlášené a opravu řešíme. Mezitím s tím můžou pomoct kolegové z technické podpory na 800770077 (volba pro technické potíže).

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Poslední dobou Vodafone TV app pro Android blbne - posun o 10s zpět posune na jiné místo cca o 8 minut zpět a nejde posouvat jinam.  To se stává nepravidelně.

Ke konci filmu často vyskakuje překryv s nabídkou podobných filmů  a nejde to dát pryč. Pomůže většinou restart aplikace.

Android 14. Mám 14ku už od listopadu, ale blbne až poslední dobou,  tak tím to nejspíše nebude.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...