Přejít na obsah

Modem Compal


Marek-26

Doporučené příspěvky

S tím jsem se snad u žádného routeru ještě nesetkal, podobné zvuky jsem slyšel jen z pc reproduktorů, které bylo blízko routeru.

Nejspíše kusová vada, která pravděpodobně nebude mít vliv na funkčnost - asi nějaká uvolněná součástka, podobně jako uvolněná cívka může pískat.

Wifi v klidovém stavu vysílá 10x  za sekundu info o síti, což je minimum dat, tak to brouká jen nepatrně.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, prosim o radu - kvuli mizernemu TV signalu kabelovky (Brno, ex-UPC) na nekterych kanalech (zejmena 770 MHz) jsem poridil zesilovac Alcad AI-223 zapojeny hned za vstup kabelu do bytu, misto puvodniho rozboceni TV a Dat do modemu. Problem vyresen, staci min. vykon a TV hlasi vsude kvalitu i silu 100%. Je tedy nejaka vyhoda v tom nastavit zesilovac na vyssi vykon, nebo je to uz zbytecne prip. dokonce kontraproduktivni? Jediny rozdil vidim v hodnotach downstream power na modemu, na minimu jsou kolem 7 dBmV, na maximu kolem 35. Jinak hodnoty SNR a RxMER jsou porad stejne, 36 resp. 37 dB, to same upstream vzdy cca 48 dBmV. Nevim jestli jeste nejake jine z tech hodnot by mohly byt relevantni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za reakce, muzete prosim rozvest to proc neni zpetny kanal pouze do 65 MHz vhodny pro kabelovku resp. internet VF? Zesilovac muzu u prodejce vymenit za jiny... 

Pripadne za rozboceni do TV mam zapojit tento nebo nejaky jiny typ?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...