Jump to content

alberto04

User
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by alberto04

 1. Vodafone za to nemůže. Byl to celosvětový incident společnosti Discord https://discordstatus.com/incidents/fk1j1k37l9mt
 2. Ve skutečnosti podporuje až 24 downstream kanálů, takže by teoreticky mohl překročit rychlost 1 Gb/s.
 3. Může se přehřívat, má dostatek prostoru pro větrání?. V každém případě je s ním určitě něco v nepořádku.
 4. Co tedy nahradí společnost Compal? Nahradí je Arris nebo něco jiného?
 5. Takže další polovičatá aktualizace? Bude trvat dalších 9 měsíců, než bude opravena i tato drobná chyba 😄.
 6. Zobrazuje tato aktualizace také další 5Ghz kanály? Například kanál 140, bílý Compal je může používat také, ale nelze je vybrat v panelu správce.
 7. Pokud je to tak, je mi líto. Já jsem si to vyložil jako DS-Lite (který mimochodem nepodporuje režim Bridge, alespoň u Compalu).
 8. Ano, systém DS-Lite lze nasadit na infrastruktuře bývalé společnosti UPC. V režimu mostu jej máte pouze v případě, že používáte vlastní směrovač. Tyto migrace se provádějí tuším náhodně, ale pokud opravdu chcete IPv6, určitě stačí zavolat na zákaznickou podporu. Jakou IP máte, si můžete ověřit ve správcovském panelu routeru (192.168.0.1).
 9. Mohu potvrdit, že jsem to také slyšel po dlouhou dobu, zejména když je wifi pod velkým zatížením. Dokud jsem neviděl tvůj příspěvek, myslel jsem si, že je to jen moje představivost/únava 😅
 10. V poslední době jsem se také setkal s chybou. Bavil jsem se o tom s přáteli a překvapení! V posledních dvou týdnech se s ní setkali také. Nemyslím si, že by to byla náhoda.
 11. Včera večer mi vypadl internet a v protokolu se objevilo toto. Nevíte někdo, co to znamená? Vyhledávání na Googlu nevrátilo mnoho relevantních výsledků.
 12. Since we are on CGNAT and addresses change between clients, this page is not relevant. Yes, it's fun to check, but it's not reliable. I also looked up my own address "for science" and a linux distro jumped out at me (really, I'm downloading here) and many other... types of content I have no relation to
 13. Existují i jiní, kteří to udělali dříve, ale přesto je to pěkný doplněk. http://en.techinfodepot.shoutwiki.com/wiki/Compal_Broadband_Networks_CH7465LG-LC
 14. Ano, můj Compal se takto chová pouze v automatickém režimu. Kanál 14 však není k dispozici, fungují pouze kanály 1-13. To je způsobeno tím, že vysílání Wi-Fi na 14. kanálu je celosvětově kromě Japonska nelegální. Výše v předchozím příspěvku jsem přiložil screenshoty z mého notebooku jako důkaz kanálů, ale nahraji je sem znovu. Ačkoli, pokud ručně nastavím svůj Compal na jeden z běžných 5 Ghz kanálů, dostanu se na rychlost spojení 866 Mb/s, zatímco na skrytých kanálech se dostanu pouze na 173 Mb/s. Možná pracuje v nějakém úsporném režimu?
 15. Ano, je pravda, že žiji v jiné zemi, ale software je stejný, hardware je stejný a přidělování rádiových kanálů je stejné v celé EU, takže jsem si myslel, že situace musí být stejná. Pokračujte! 😅
 16. Mám bílou verzi (HW 5.01) A kompatibilitu s 13 kanály na 2,4 GHz. Je to chyba softwaru, lze vybrat pouze kanály 1-11, i když hardware podporuje 13 kanálů. To samé platí i pro 5 Ghz, v rozbalovací nabídce se zobrazuje 36-128, i když jich umí víc (mně se podařilo dostat kanál 140). Tyto skryté kanály může vybrat pouze modem sám, pokud je zaškrtnuta funkce auto.
 17. Vzhledem k malému procentuálnímu podílu se pravděpodobně nedočkáme žádné okamžité změny, ale oněch 5 % by mohlo být jen začátkem. Otevírá se tím cesta k novým možnostem, možná budou nakupovat více. Bylo by to jako komedie, kdyby se za pár let vrátila pod hlavičkou Liberty Global 😅.
 18. Ano, potvrzuji, že můj Compalul je stejný. Kanály 2,4 Ghz končí na 11 a 5 Ghz na 128, i když zařízení zvládne více. Software CH7465VF-NCIP-6.15.20.3-GA-NOSH
 19. Před několika dny jsem se na tuto stránku také nemohl dostat. Nebydlím však v České republice, ale v Rumunsku a na web jsem přistupoval ze sítě Vodafone Romania. Problém jsem vyřešil získáním jiné IP, přesněji řečeno odpojením routeru na chvíli. Pokud jsem udělal gramatické chyby, omlouvám se, stále se učím český jazyk.
×
×
 • Create New...