April 29, 20215 yr Před pár dny došlo u firmware Compalu k nahrazení UPC verze firmwaru na nějakou původní. Od té doby mi na modemu neustále svítí ikona uplinku a wifi. UPC verze to měla lépe vyřešené, kdy se po restartu a určité době obě ikony vypnuly. Nevíte někdo, zda-li jde v FW tuto fci opět zapnout (nedohledl jsem) a/nebo o ní Vodafone alespoň uvažuje?
April 29, 20215 yr Zkus restart, třeba si to znovu natáhne tu správnou verzi. Premium - Základní Vodafone Station KrPole
April 29, 20215 yr Ze ty ikony po upgradu sviti - nebude to tim, ze se modem nastavil do zakladniho nastaveni a tedy wifi neni vypnute? Super BezLimitu M Family Vodafone Station WiFi 5 Praha
April 29, 20215 yr @homberg Wifi byla vždy zapnutá a ikony nikdy nesvítily @sodekcz Nevím jaká je správná verze. Restartoval jsem několikrát a mám tuto Edited April 29, 20215 yr by silebiscz
April 29, 20215 yr @silebiscz zkus se poptat na zákaznické lince, nebo možná napíše někdo tady z fóra, jak je na tom s bílým Compalem při stejné verzi HW. (Teď nevím, jestli se u tebe bavíme o bílé krabici, nebo té novější, černé). Rád bych pomohl, ale mám černou krabici. Jediné co můžu zkusit, zeptat se za pár dnů u tatíka. Tam jsme dnes zprovozňovali novou černou krabici včetně WiFi. Jestli mu svítí trvale, nebo nějakou dobu a pak se dioda vypne zatím nemáme odsledované. Na černé krabici v bridgi (můj modem) svítí trvale "ta zelená zeměkoule" Internet online. WiFi jsem před přepnutím pro jistotu vypnul ručně. FW vypadá takto (řekl bych, že verzi FW máme stejnou) : Edited April 29, 20215 yr by sodekcz Premium - Základní Vodafone Station KrPole
April 29, 20215 yr @sodekcz díky ale reálně není nutné. Mám bílý compa. Důvod svícení je jasný. Upravená verze firmwaru od UPC měla diody ošetřené tak, že se po určité době vyply a zbytečně nesvítily. Vodafone originální firmware vrátil aby zrušil UPC layout a tím i fci ikon. Jestli se dočkáme upravené verze Vodafone firmware je ve hvězdách.
April 29, 20215 yr U mě tady zatím vypada Compal stále jako dříve 1000 Mb/s - - Vodafone StationDOCSIS 3.1 Severočech
April 29, 20215 yr @ritchy - už jsi zmigrovaný pod vodafone? Nový firmware se mi projevil po týdnu od migrace.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.