Přejít na obsah

Modem Compal


Marek-26

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Asi mi odchází Compal.

Několikrát denně se stává,  že wifi funguje velmi pomalu nebo vůbec.

Ping na 192.168.0.1 je přes 300 ms nebo N/A a vždy to trvá okolo pár minut.

Dělá  to jen na wifi.  Používám  jen 5 GHz a zarušením to nebude - je sice na stejném kanálu více sítí, ale moje druhá síť na stejném kanálu funguje OK.

Má někdo podobné zkušenosti?  A jak to reklamovat když to 99 procent času funguje správně?

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je v pronájmu ten Compal a nepomohlo továrko, tak jednoduše 🙂 stačí zavolat a objednat si servis, při kterém dojde k výměně za Arris s WiFi5. Jestli je Compal koupený či byste chtěl raději Arris s WiFi6, tak si objednat změnu přes komerční výměnu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby nebyla diagnóza "závada se na místě neprojevila".

Ale vzhledem k tomu že se stejně  compaly budou měnit tak snad ne.

A může mi technik rovnou přemístit zásuvku o 2 metry jinde když ji taky bude měnit?

K zásuvce vede z chodby kabel sponkovačkou chycen k rohu podlahy.  Chci ji posunout tak,  že bude stačit koax cvaknout a dát ji 2 metry blíže k chodbě (nové umístění by bylo na trase kabelu).  Je to možné?

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna modemu bude určitě v pohodě, já jsem takto taky s VF řešil výmenu modemu (kus za kus) při nějakém divném chování modemu (taky se projevovalo jednou za pár dní, na diagnostice to neviděli) a nebyl s tím problém (a pomohlo to).

Zásuvku bych čekal, že posunou taky při objednání, ale že to bude placená služba 🙂 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úprava stávajícího rozvodu je věc, co přímo Vodafone nenabízí. Takže technik to může udělat dle Ceník prací a materiálu partnerských servisních firem, což se platí přímo technikovi na PPD. Záleží tedy na posouzení technika a dohody napřímo. Když to vezmu realisticky, co je třeba, tak by to vypadalo následovně:

 

  • Konzultace, kalkulace nákladů (za každou započatou hodinu) - 217
  • Přivrtání zásuvky nebo zesilovače na zeď - 85,22
  • Montáž F konektoru - 10,43
  • Konektor F - 9,57

Celkem 322,22 Kč bez DPH

 

Nic víc a nic míň. Samozřejmě, kdyby chtěl méně (a žádné bez dokladu), tak bych se nebránil. Umím si představit, že nenaúčtuje tu první položku. Ale jakmile by chtěl více, určitě bych se ozval, že pošlu na Vodafone, ať přezkoumá. 

 

Je třeba to nahlásit při objednávání výměny, jinak by technik nemusel mít s sebou potřebné vybavení.

 

PS: Ceník obsahuje ceny (zvláště materiál), které dlouho nebyly aktualizovány. Jestli tedy uvažujete o objednání úpravy rozvodů, je ideální čas, než bude ceník aktualizován.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...