Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, CableG napsal:

Kvůli absenci podpory Apple TV si platím Telly - čas od času nějaký drobný problém je, ale proti VTV je to stabilní systém v rutinním provozu s násobně lepší uživatelskou zkušeností.

Telly má teď akci na tři měsíce zdarma když si objednáte a zaplatíte iDNES premium na jeden rok za 490 Kč, nebo pokud už ho máte předplacené, tak si můžete Telly rovnou vyzkoušet, já ho mám a chystám se na to, už jsem těch různých IPTV televizi na zkoušku zdarma vyzkoušel docela dost a každá má nějaké pro a proti.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 9. 2023 v 18:12, tomus napsal:

Telly má teď akci na tři měsíce zdarma když si objednáte a zaplatíte iDNES premium na jeden rok za 490 Kč, nebo pokud už ho máte předplacené, tak si můžete Telly rovnou vyzkoušet, já ho mám a chystám se na to, už jsem těch různých IPTV televizi na zkoušku zdarma vyzkoušel docela dost a každá má nějaké pro a proti.

Jen je potřeba počítat s tím, že Telly jsou tak trochu podvodníci. Ještě v květnu u nich byly v ceně čtyři souběžné streamy, v červnu se začali tvářit, že jako něco opravují a že jsou dočasně možné pouze dva a v červenci najednou začali tvrdit, že vždycky měli jen dva souběžné streamy a pokud jich někomu šlo víc, tak to byla chyba. Sice to na svém webu všude upravili, ale zapomněli, že paměť internetu je věčná 🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomusZkoušel jsi Sweet TV? Teď to na mě vykouklo, tak jsem se zaregistroval na trial a nainstaloval na AppleTV - pro člověka, který je zvyklý na odezvu VTV (včetně boxů), to bude asi trochu šok, že není potřeba na všechno pořád čekat. Akorát teda se zákazem přetáčení u Primy se to moc nepáře, prostě je to zakázaný - v tomhle je Telly o něco vstřícnější.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...