Jump to content

mojmax

User
 • Posts

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by mojmax

 1. homberg: Vždyť ten odkaz je hned v prvním příspěvku, nevím, proč ho sem dáváš znovu...
 2. Ano, stejné zklamání měli majitelé Samsungů s rokem výroby 2017 a staršími, které taktéž Vodafone zařízl. Já bych byl asi také naštvaný, kdyby mě podpora minula o rok. Můžeme nadávat, polemizovat, nesouhlasit ale to je asi to jediné, co nám zbývá - rozhodnutí Vodafonu o (ne)podpoře nezvrátíme. Řešení tedy jsou: 1) koupě nové televize 2) připojení Android boxu (nebo sticku), na kterém Vodafone TV pofrčí
 3. 65SM8500PLA je modelový rok 2019, takže bohužel.
 4. B9 je modelová řada 2019, takže bohužel opravdu smůla. Dá se řešit externí krabičkou (či stickem) s Google TV, kde lze Vodafone TV provozovat. Modelový rok 2020 (webOS 5 a novější) by ale měl být podporován, dle vyjádření Ondry: Aplikace je dostupná pro televize vyrobené v roce 2020 a později (modelová řada 2020 a novější) s webOS ve verzi 5.x a novější.
 5. Tak právě odzkoušeno na LG OLED65B13 (Model z roku 2021), WebOS verze 6.4.0. Instalace bez problémů, pocitově má aplikace trochu pomalejší odezvy než např. Kuki či LepšíTV. Funkční ale je a to je hlavní. Za mě palec nahoru.
 6. Já používám DDNS od no-ip už několik let a zatím vše bez problémů, při změně IP se vždy automaticky aktualizuje.
 7. Ten odkaz už nefunguje, asi to radši stáhli.
 8. Díky za informaci, vznesu tedy dotaz na uvedeném odkazu. Tak vše dobře dopadlo, Vodafone udělal chybu, poměrná část mi bude dobropisována do aktuálního vyúčtování.
 9. Zdravím, mám u Vodafone 2x pevný internet a 1x Red Basic (za 326 Kč měsíčně), vyúčtování mám vždy od 4. do 3. v měsíci. S telefonním tarifem jsem od 20. 10. přešel k O2 Family. Měl jsem za to, že se bude účtovat pouze poměrná část tarifu, kdy jsem ho využíval, ve vyúčtování mám ale za telefonní tarif plnou palbu (čili 326 Kč). Je toto standardní chování u Vodafonu nebo to je na reklamaci? Díky.
 10. Plánuje, nikdo ale zatím neví, kdy bude.
 11. Jo, bylo to myslím u Slyším vás nebo Odepiš.
 12. V diskusi pod níže uvedeným článkem je další zajímavé info ohledně AW LTE: https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-pokryl-novou-siti-pro-internet-veci-cat-m-asi-93-procent-populace-ceska/
 13. Tyto levné tarify jsou v ceníku už delší dobu, nikoliv od 1. června. Zařizoval jsem tento tarif matce pro nové odběrné místo. Obchodní zástupce nejdřív ani netušil, že takový tarif existuje, nicméně ho zřídil, musel jsem ale lehce upozornit, že v lokalitě je ještě konkurenční Netbox. Rychlost je opravdu 100/20. Platím 199 Kč + 70 Kč modem. Takže za mě spokojenost. Lokalita - Brno - Černá pole.
 14. Tak u mě už taky vyřešeno, bylo to puštěným blokátorem reklam Adguard, po dání aplikace do výjimek už vše funguje.
 15. Mně se zase aplikace po poslední aktualizaci nespustí vůbec, vidím jenom logo Vodafone TV a dál nic...Data aplikace jsem vymazal a nepomohlo. Android 13 - Poco F5 Pro.
 16. Mně TV v prohlížeči funguje - Chrome verze 113.0.5672.127.
 17. Je tedy možné nyní vrátit STB, abych nemusel platit za pronájem?
 18. mojmax

  Digi mini

  Chtěl jsem se zeptat, zda je stále součástí internetových tarifů základní TV nabídka TV-mini (nebo se to možná jmenuje jinak) přes DVB-T. Hledal jsem, ale na stránkách VF jsem nic nenašel. Jednalo by se o novou instalaci. Díky.
 19. Nesouhlasím, Powerline mi funguje už skoro 10 let jako přípojka k televizi v druhém pokoji a nebyl žádný problém.
 20. Použijte doplněk "I don’t care about cookies" a budete mít klid.
 21. A úplně nejlepší je mít v telefonu aplikaci např. Můžu to zvednout, která tyto hovory úplně blokuje, případně oznámí (dle komunitní databáze), že se pravděpodobně jedná o nevyžádaný hovor.
 22. Ano, můžu potvrdit, že aplikace na TCL funguje (C815).
×
×
 • Create New...