Jump to content

mojmax

User
 • Posts

  139
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mojmax

 1. Mně TV v prohlížeči funguje - Chrome verze 113.0.5672.127.
 2. Je tedy možné nyní vrátit STB, abych nemusel platit za pronájem?
 3. mojmax

  Digi mini

  Chtěl jsem se zeptat, zda je stále součástí internetových tarifů základní TV nabídka TV-mini (nebo se to možná jmenuje jinak) přes DVB-T. Hledal jsem, ale na stránkách VF jsem nic nenašel. Jednalo by se o novou instalaci. Díky.
 4. Nesouhlasím, Powerline mi funguje už skoro 10 let jako přípojka k televizi v druhém pokoji a nebyl žádný problém.
 5. Použijte doplněk "I don’t care about cookies" a budete mít klid.
 6. A úplně nejlepší je mít v telefonu aplikaci např. Můžu to zvednout, která tyto hovory úplně blokuje, případně oznámí (dle komunitní databáze), že se pravděpodobně jedná o nevyžádaný hovor.
 7. Ano, můžu potvrdit, že aplikace na TCL funguje (C815).
 8. Jo, taky jsem to tak dělal na dial-upu. Nasyslil stránky a diskuse do cache, odpojil a pak v klidu "zadarmo" četl. 😄
 9. No ale nemůžeš nahrávat desítky pořadů zároveň, že...
 10. Tu nabídku pro KC má Vodafone víc jak rok. Není to teda žádné terno.
 11. Případně na PC s Windows jsou vhodné programy Network nebo DU Meter.
 12. Tak přetáčet se nebude až od 1. června: https://www.lupa.cz/aktuality/prima-posunula-zakaz-pretaceni-reklam-az-na-cerven/
 13. RCS považuji za krajně nespolehlivé, takže tuto funkci doporučuji mít vypnutou, poté budete posílat SMS přes síť, kde máte i "doručenku". Víte tedy, že příjemce SMS dostal.
 14. To už neplatí, tento bug tam byl v minulosti, v současné době můžeš posílat prémiové SMSky či DMSky i když máš bonusový kredit - tyto SMSky se odečtou ze standardního kreditu.
 15. mojmax

  Inkaso

  To ale stojí 10 Kč. Pokud se chceš poplatku vyhnout úplně, je nutné zasílat platební doklad na e-mail a mít nastavené inkaso z bankovního účtu.
 16. Slevy nelze kumulovat, můžeš ale dostat 7x slevu a za ty nakoupit 7x nový telefon. 😉
 17. Hm, to je fakt dobrá cena, asi taky vyhrabu nějakej starej Alcatel a půjdu na prodejnu. 😄
 18. Asi nezapočetl pronájem modemu...
 19. To už bych spíš doporučil Odorik, který je levnější a má moře různých nastavení a vychytávek.
 20. Pravda, Netbox trošku usnul na vavřínech, sám mám 100/100, upload je super, ale ten download už je na hraně, když potřebuju něco rychle stáhnout. Teď se ale rozhoupal a už síťuje brněnská sídliště FTTH optikou - např. Vinohrady už ji mají a Líšeň už bude během prvního pololetí. A 300/300 či 600/600 už je slušná rychlost.
 21. mojmax

  Upload

  Upload je stále tristní, ale bohužel technologie víc neumožňuje, respektive se nechce. Já třeba nerozumím situaci, kdy T-mobile nabízí optiku nesymetricky např. 500/50 , 250/25, 1000/100, kdy by to technologie umožňovala, ale je to uměle škrceno, nevím, z jakého důvodu.
 22. Proto je taky úroveň angličtiny ve skandinávských zemích na tak dobré úrovni - nemalou měrou za to může právě v podstatě totální absence dabingu u filmů/seriálů.
 23. Pokud chce někdo mermomocí Netflix a něco ušetřit, vždy se dají domluvit 4 lidi, kteří budou sdílet jeden UHD účet, takže místo 320 Kč to bude za 80 Kč, což už je rozumná cena.
 24. Přesně tak, s 5GHz wifi většinou není problém a vždycky se dá dát do USB portu redukce na LAN. Tento box má nejlepší poměr cena/výkon.
×
×
 • Create New...