Jump to content

mojmax

User
 • Posts

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by mojmax

 1. Jak již bylo řečeno - nastavte si DNS např. 8.8.8.8 či 1.1.1.1 a máte po blokaci.
 2. Zdražení bylo jenom 30 Kč někdy v dubnu, předtím se cena několik let držela stejná.
 3. Není to workground ale workAround = obejití problému / alternativní řešení.
 4. Ty ceny jsou trošku mimo, ne?
 5. Jojo, podej reklamaci - mně taky naúčtovali po přenesení čísla jinam v polovině zúčtovacího období plnou částku za paušál - příslušnou částku dobropisovali do dalšího zúčtování. V tvém případě ti asi pošlou peníze na účet.
 6. Ten router má jenom 100Mbit porty, proto nenaměříš přes tento router víc jak 100mbit download. Modem to sám pozná, že je připojen k 100Mbit portu a bliká oranžově. Wifi bych vůbec neřešil, je to 2,4 GHz single band, takže těch deklarovaných 300Mbit nedosáhneš ani omylem, reálně bych rychlost přes wifi viděl kolem 50 Mbit, pokud to nebudeš mít zarušené.
 7. Převážet SIM kartu nikam nemusíš, pokud ale myslíš převéSt, tak to jde udělat kdykoliv, nemusíš čekat na konec zúčtovacího období.
 8. homberg: Vždyť ten odkaz je hned v prvním příspěvku, nevím, proč ho sem dáváš znovu...
 9. Ano, stejné zklamání měli majitelé Samsungů s rokem výroby 2017 a staršími, které taktéž Vodafone zařízl. Já bych byl asi také naštvaný, kdyby mě podpora minula o rok. Můžeme nadávat, polemizovat, nesouhlasit ale to je asi to jediné, co nám zbývá - rozhodnutí Vodafonu o (ne)podpoře nezvrátíme. Řešení tedy jsou: 1) koupě nové televize 2) připojení Android boxu (nebo sticku), na kterém Vodafone TV pofrčí
 10. 65SM8500PLA je modelový rok 2019, takže bohužel.
 11. B9 je modelová řada 2019, takže bohužel opravdu smůla. Dá se řešit externí krabičkou (či stickem) s Google TV, kde lze Vodafone TV provozovat. Modelový rok 2020 (webOS 5 a novější) by ale měl být podporován, dle vyjádření Ondry: Aplikace je dostupná pro televize vyrobené v roce 2020 a později (modelová řada 2020 a novější) s webOS ve verzi 5.x a novější.
 12. Tak právě odzkoušeno na LG OLED65B13 (Model z roku 2021), WebOS verze 6.4.0. Instalace bez problémů, pocitově má aplikace trochu pomalejší odezvy než např. Kuki či LepšíTV. Funkční ale je a to je hlavní. Za mě palec nahoru.
 13. To jsou hodně tristní ceny.
 14. Já používám DDNS od no-ip už několik let a zatím vše bez problémů, při změně IP se vždy automaticky aktualizuje.
 15. Ten odkaz už nefunguje, asi to radši stáhli.
 16. Díky za informaci, vznesu tedy dotaz na uvedeném odkazu. Tak vše dobře dopadlo, Vodafone udělal chybu, poměrná část mi bude dobropisována do aktuálního vyúčtování.
 17. Zdravím, mám u Vodafone 2x pevný internet a 1x Red Basic (za 326 Kč měsíčně), vyúčtování mám vždy od 4. do 3. v měsíci. S telefonním tarifem jsem od 20. 10. přešel k O2 Family. Měl jsem za to, že se bude účtovat pouze poměrná část tarifu, kdy jsem ho využíval, ve vyúčtování mám ale za telefonní tarif plnou palbu (čili 326 Kč). Je toto standardní chování u Vodafonu nebo to je na reklamaci? Díky.
 18. Plánuje, nikdo ale zatím neví, kdy bude.
 19. Jo, bylo to myslím u Slyším vás nebo Odepiš.
 20. V diskusi pod níže uvedeným článkem je další zajímavé info ohledně AW LTE: https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-pokryl-novou-siti-pro-internet-veci-cat-m-asi-93-procent-populace-ceska/
 21. Tyto levné tarify jsou v ceníku už delší dobu, nikoliv od 1. června. Zařizoval jsem tento tarif matce pro nové odběrné místo. Obchodní zástupce nejdřív ani netušil, že takový tarif existuje, nicméně ho zřídil, musel jsem ale lehce upozornit, že v lokalitě je ještě konkurenční Netbox. Rychlost je opravdu 100/20. Platím 199 Kč + 70 Kč modem. Takže za mě spokojenost. Lokalita - Brno - Černá pole.
×
×
 • Create New...