Jump to content

mojmax

User
 • Posts

  128
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mojmax

 1. Případně na PC s Windows jsou vhodné programy Network nebo DU Meter.
 2. Tak přetáčet se nebude až od 1. června: https://www.lupa.cz/aktuality/prima-posunula-zakaz-pretaceni-reklam-az-na-cerven/
 3. RCS považuji za krajně nespolehlivé, takže tuto funkci doporučuji mít vypnutou, poté budete posílat SMS přes síť, kde máte i "doručenku". Víte tedy, že příjemce SMS dostal.
 4. To už neplatí, tento bug tam byl v minulosti, v současné době můžeš posílat prémiové SMSky či DMSky i když máš bonusový kredit - tyto SMSky se odečtou ze standardního kreditu.
 5. To ale stojí 10 Kč. Pokud se chceš poplatku vyhnout úplně, je nutné zasílat platební doklad na e-mail a mít nastavené inkaso z bankovního účtu.
 6. Slevy nelze kumulovat, můžeš ale dostat 7x slevu a za ty nakoupit 7x nový telefon. 😉
 7. Hm, to je fakt dobrá cena, asi taky vyhrabu nějakej starej Alcatel a půjdu na prodejnu. 😄
 8. Asi nezapočetl pronájem modemu...
 9. To už bych spíš doporučil Odorik, který je levnější a má moře různých nastavení a vychytávek.
 10. Pravda, Netbox trošku usnul na vavřínech, sám mám 100/100, upload je super, ale ten download už je na hraně, když potřebuju něco rychle stáhnout. Teď se ale rozhoupal a už síťuje brněnská sídliště FTTH optikou - např. Vinohrady už ji mají a Líšeň už bude během prvního pololetí. A 300/300 či 600/600 už je slušná rychlost.
 11. mojmax

  Upload

  Upload je stále tristní, ale bohužel technologie víc neumožňuje, respektive se nechce. Já třeba nerozumím situaci, kdy T-mobile nabízí optiku nesymetricky např. 500/50 , 250/25, 1000/100, kdy by to technologie umožňovala, ale je to uměle škrceno, nevím, z jakého důvodu.
 12. Proto je taky úroveň angličtiny ve skandinávských zemích na tak dobré úrovni - nemalou měrou za to může právě v podstatě totální absence dabingu u filmů/seriálů.
 13. Pokud chce někdo mermomocí Netflix a něco ušetřit, vždy se dají domluvit 4 lidi, kteří budou sdílet jeden UHD účet, takže místo 320 Kč to bude za 80 Kč, což už je rozumná cena.
 14. Přesně tak, s 5GHz wifi většinou není problém a vždycky se dá dát do USB portu redukce na LAN. Tento box má nejlepší poměr cena/výkon.
 15. To bude nějaký spam. Kdo by posílal SMSku na pevnou linku?
 16. Je zajímavé, že Wi-Free ještě stále funguje. 🙂
 17. Pořád ale ten tragický upload 50 Mbit... 😞
 18. Pokud ji využíváš, zavolej jim a sděl, že si ji chceš ponechat, ke zrušení nedojde.
 19. Škoda, Wi-Free jsem tu a tam použil někde na návštěvě, ale je fakt, že v současné době rychlého (a někdy i levného) LTE internetu, nemá moc opodstatnění.
 20. Neměj strach, žádné limity se neuplatňují - 100 GB je kapka v moři. Jsou jedinci, kteří "zálohují internet" a stahují desítky či stovky terabajtů měsíčně...
×
×
 • Create New...