Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Diky za navedeni na parabolu(nejak jsem pozapomnel tam chodit) -pekna recenze.... -autor se tam celkem nad zarizenim vcetne ovladace rozplyva , v podstate nevim proc je to takovej zaklad a sam jsem zde nejake srovnani dal. Chova se to uplne stejne a ovladac az takova vyhra neni chce to naparovat original od tv (nebo jeste lepe )


Je zde i takove male srovnani ostatnich provozovatelu 

Uvedené aplikace pracovaly s tímto zařízením zcela bez problémů.
• Skylink Live CZ
• Antik TV pro STB
• Lepší TV
• Sledování TV
• Prima+
• Telly TV
• HBO MAX
• FimBox+
• České Televize
• Zdarma TV

Dále by měly být funkční aplikace (tyto aplikace nebyly testovány, protože provozovatele neprojevili zájem představit své služby čtenářům webu parabola.cz):

• O2 TV (verze 2.0)
• MAGENTA TV (bývalý T-Mobile TV)
• Magio GO

• Disney+
• Prime Video
• Netflix
• SkyShowtime
• VOYO

A o VTV ticho po pesine uplne, autor nezahrnul ani do seznamu kdo neprojevil zajem.
Ze neprojevili zajem neni divu spis by se mela apka tajit at neni ostuda "globalne" ale jen u zakazniku.
Je tam i takove trochusrovnani jak k zakazu Primy a pristupu k nemu to maji ostatni...

Upraveno uživatelem pan Novak
...
  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víme, proto bylo doporučeno:

- nová TV

- např. Google Chromecast nebo Homatics Dongle G 4K

Obávám se, že se asi nepodaří získat aplikaci Vodafone TV a do Tizenu ji nějak natlačit. 

 

Ten příspěvěk výše není přímo pro @smoukey8, ale obecný odkaz, na který jsem včera narazil. Vodafone TV na Tizenu mám už 6 týdnů a článek to uvádí jako jakousi novinku 🤔 Ale asi tím zvýrazňují karlovarský filmový festival

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Samsung TV je urceno toto forum - https://forum.samygo.tv/index.php kde je roztrideni dle rady.
Beznemu uzivateli bude k nicemu a hrozi bricknuti.
Treba pred vice nez deseti rokmi uz umeli zprovoznit nahravani na NAS.
A bylo fajn odemykat f-ce vyssich rad, toto slo celkem jednoduse pres ser. menu.

Zkus se rozhlidnout dle tveho modelu zda to uz nebylo nekym reseno...

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě kvalita velmi dobrá - živé i zpětné přehrávání a s aplikací nemám sebemenší problém - mám ji v TV od vydání a používám denně.

 

Už někdy dřív tu jen padlo, že Vodafone/Samsung nenamapoval na tlačítko ovladače CH+/CH- resp program nahoru dolů funguje, ale na promáčknutí nevyskočí EPG, což při set top boxu s nastaveným ovládáním ovladače od TV Samsung fungovalo jako EPG. Nyní na promáčknutí tlačítka CH+/CH- se člověk dostane do DVB-T vysílání úplně mimo aplikaci Vodafone TV.

Do EPG se tak lze dostat nyní s Vodafone app přes více tlačítek, ne jedním stiskem. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Ivo2003 napsal:

V jakém bitrate je v app na Tizenu živé vysílání a zpětné shlédnutí? Nebo alespoň srovnání s dvb. Chodí ta app spolehlivě? 

Jenom stále nevyřešen problém se zvukovou stopou na Hbo.Pořád je na Hbo nastavena natvrdo originální zvuk. stopa a musíš dát info o programu a nastavit si manuálně češtinu.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...