Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Aplikace Pro Tizen.App.mám nastavenou na jazyk čeština.Ale když přepnu na HBO,tak pořady jedou v originál zvuk,stopě.Musím pokaždé dát info o pořadu a nastavit češtinu.Při přepnutí programu na jinou tv stanici a následném vrácení na HBO opět originál zvuk .Na telefonu ani android tv tento problém není.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,

zda to souvisí s dnešním výpadkem DNS, nicméně po zapnutí TV Tizen a spuštění aplikace Vodafone TV byl přístup odhlášen a já se musel znova přihlašovat. Uživatelské jméno si to pomatovalo, šílené heslo jsem musel zadávat. Je v aplikaci nějaký timeout, kdy se jednou za nějakou dobu aplikace odhlásí, nebo to souviselo s tím výpadkem?

Ocenil bych, kdyby tam byl nějaký kód, který bych zadal např. ve Vodafone samoobsluze a účet se spároval a přihlásil, případně to šlo rovnou po naskenování QR 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 5. 2023 v 20:29, cvancara napsal:

Prima, vaše údaje se nepodařilo verifikovat. Zůstane pouze červená obrazovka a nic víc. Není kde zadat jméno ani heslo, nejde ani ukončit, nepomohla ani odinstalace, vymazání dat, úložiště... Konečná. Android TV.

edit: problém vyřešen - pokud je aplikace nově nainstalovaná a NEzobrazí se na úvodní obrazovce přihlašovací dialog (není kam zadat jméno a heslo), je třeba zkontrolovat, zda není na Android TV povolen Režim vývojáře. Stačí jej vypnout a při následném spuštění aplikace se již zobrazí vše, tak jak má být. Po přihlášení se Vývojář může zase případně zapnout.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4.5.2023 jsem psal na Vodafone, že po vrácení set top boxu nevidím v Samoobsluže žádné zařízení (0/10) přitom mám Vodafone TV na několika zařízeních.

Včera jsem dotaz urgoval a dnes mi přišla tato informace. 

Tak se zřejmě pracuje na aktualizaci Samoobsluhy, aby mohli fungovat i zákazníci s TV bez set top boxu. 

Tak nezbývá než čekat

image.png.c43614bf88a610e18d8f0fe2d12f4dcb.png

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...