Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, martau napsal:

Hmm, takže my, kteří máme TV z roku 2017 a starší budeme mít i nadále smůlu .....😟

S tou podporou Samsung Tizen až od roku 2018 mě taky překvapilo. Čekal jsem podporu od roku 2017. Aspoň podle dostupných informací z netu, které vypadaly nadějně.

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Marek-26 napsal:

To je nevýhoda chytrých televizí. Mnohem raději bych měl jen monitor s bohatou výbavou, co se týká vstupů a vše řešil nějakou krabičkou "za pár šupů", kterou bych za pár let vyměnil. Je k naštvání, když si člověk koupí drahou Smart TV a po pár letech přestávají fungovat aplikace.

Se divím, že jsem ještě neviděl někde koncept takové TV, jako jsem viděl u telefonů, kdy si člověk koupí displej a k tomu je modulární HW. Nebylo by to tak super ultra tenké, jak TV dnes bývají, ale bylo by to fajn.

A právě proto stále otravuji s aplikací pro Apple TV. Jde o výkonu krabičku a pro Apple píše aplikace přece každý vývojář... připojenou k mé plazmě z roku 2011. Televize je původní chytrá krabička již druhá, modernější a plná spokojenost. Tedy až na absenci některých aplikací. 

Jednu dobu Samsung u televizí experimentoval se slotem pro "přídavný procesor". Myšlenka byla taková, že až přestane stačit výkon, tak se do slotu vrazí karta s výkonnějším HW a vše pojede dál. Bratr takovou TV má, ale že by se karta se silnějším HW prodávala nebo ji snad někdo měl to nevím. Myšlenka zajímavá, ale cena by to určitě zabila v našich podmínkách.  

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád vychází nejlevněji nějaký Android Box/Chromecast s Android TV.

Ale ve srovnání reakcí, ovládání apod. je to na Tizenu úplně jinej level. 

Skoro bych řekl, že i ten pomalej set top box je rychlejší, jak reakce na Chromecast 4 (i když mám teda jen HD s menší RAM než je 4K).

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To možná vychází levněji. Ale já mám zařízení Apple a nechce se mi pořizovat další zařízení, aby se na stole povaloval další ovládač. V budoucnu bych rád LG TV, tak Sand tam bude aplikace  stejně rychlá jako na Samsungu. Rodiče LG TV mají a na aplikaci se také těší, zatím využívají jen CI modul pro živé vysílání.  

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V T-Mobile také aplikaci TV Go nemají na Apple TV a ani mít nebudou kvůli par procentům klientům 

protože ty licence povolení atd jsou tak drahé, že se to kvůli pár procentům lidí nevyplatí

 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím o tom, že z aplikace (pro Apple TV) se platí licence. Měl jsem za to, že jen provize z předplatného či prodeje aplikací. Myslel jsem, že veškeré nálady jsou za vývoj aplikace. Z aplikací pro mobilní telefony a tablety se taky platí Applu poplatky? 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...