Přejít na obsah

CA moduly


Návštěvník Michal MX

Doporučené příspěvky

Simtě pokud si měl CA modul odkoupený, tak nějaká karta nikoho nezajímá, administrace by je stála víc než karta, kterou by museli akorát "ekologicky" zlikvidovat.

A jinak si teda udělal pěknou blbost, CA modul je to poslední co, je na Vodafone zajímavé.

Ale k věci: informace se od adminů zde a na infolince ohledně vracení zařízení liší. Tady tvrdí, že se to má už jedině posílat, na lince mi řekli ať to vrátím na pobočce, kod na PPL jsem z nich musel vypáčit.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám fakt pochybnosti jestli Vodafone o ty přístupové karty ještě vůbec stojí, protože například když probíhala hromadná výměna set-top boxů UPC za set-top boxy od Vodafone, tak technik který mě doma vyměňoval dva boxy je mě mojí žádost nechal i s kartami, protože jinak by šly stejně do šrotu.

Dneska už jsou ty karty potřeba jenom do CA modulů a pochybuji že by je Vodafone půjčoval se starými kartami s logem UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Dubnu jsem si pronajal nový CA Modul od Vodafone, a ten je vybaven kartou s logem UPC. Takže Vodafone stále dává karty UPC.

 

Dokonce i karty Karneval.

Jednou jsem pomáhal někomu na dálku zajistit si CA Modul (Květen 2023) v Ostravě, a Vodafone mu poslal CAM s kartou Karnevalu.

Screenshot_20231229-130953.png

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/8/2023 at 9:32 AM, randomofamber said:

Nevím zda to bylo dříve běžně možné, ale vím o případech, kdy UPC/Vodafone po domluvě umožnil převedení/registraci čipové karty (a protože je spárována s modulem tak v podstatě i modulu) na jiného uživatele.

Za cias UPC to mozne bolo aj oficialne.. a neoficialne dokonca vedeli sparovat kartu so zariadenim, ktore malo certifikovanu Conax citacku (napr. Technisat DVB-C ISIO), takze nebolo treba CA moduly, jedna karta zvladala dekodovat viac streamov (presne tak ako to vedel dvojtunerovy Kaon s HDD) a a ako bonus nebezal ventilator v Technisate.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...