Jump to content

Pavel m

User
 • Posts

  1,544
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Everything posted by Pavel m

 1. Cartoonito přichází, nahrazuje kanál Boomerang https://www.parabola.cz/clanky/7459/cartoonito-prichazi-nahrazuje-kanal-boomerang/ a kde je česká stopa mluví pouze anglicky?
 2. koukám zase odloženo 10.3 zatím nic .
 3. Tak Vodafone dává ted TV zásuvku: https://shop.brauntelecom.de/Koaxialtechnik/Antennensteckdosen/1-und-2-Port/Breitband-Antennensteckdosen/btv-04-A.html?listtype=search&searchparam=btv-04-A Breitbandstichdose 5 – 2.000 MHz 2 Anschlüsse (2 x F-Buchse) Anschlussdämpfungen typ. 2 x 4,0 dB Intermodulationsfest nach DIN EN 60728-4 Schirmung Klasse A +10 dB Ohne Abdeckung SAD 03 Klemmtechnik für Innenleiter mit Durchmesser 0,4 – 1,2 mm Oberfläche mit CuSn-Weißbronze beschichtet, dadurch korrosionsfest Geeignet für Koaxialkabel mit Durchmesser 4,1 – 7,2 mm
 4. mám taky výměnou zásuvku za tu novou .Taky vám technik dál nějaké filtry (jsou to válčky jeden modrý a jeden červený).Ví někdo k čenu jsou ??Proč tam jsou?
 5. tak nevím co mám dělat s Vodafone.Nepravidelné výpadky internetu stráta paketu podle technika.Technik výměnil zásuvku za novou ,ještě podle něho horší internet ale televize lepší obraz.V rozvodné stkříni ve sklepě 1 hodinu něco nastavoval.Pak se vrátil do bytu ,a usoudil že tam vrátí starou zásuku podle něho je lepší než nová.Nechápu jak může být lepší .Ted zase nejde pořádně televize dost rozmazaný obraz a internet uvidíme. Podle technika výměna za Compal .To by byl blázen platit více za něco menšího.
 6. kam všichni chodíte na ty hodnoty já mam 48dBn a SNR 40 dB.
 7. mě to nějak neschází .Ale koukám ,zatím nic .
 8. Marek-26: když mě někoho seženete co to takhle zapojí rád zaplatím.Zkoušel jsem ty nahoře Lidická 82 co to dělali dříve pro UPC ty neměli zájem.Objednat si to od Vodafonu to nějak nejde ten operátor to nezná.Kdyžtak to hodtě do zprávy.
 9. Marek-26 : ptal jsem technika žádná změna na síti není v plánu v Mostě. Chtěl jsem si zaplatit výměnu TV zásuvky neměl zájem .Když mě seženete jinou rád zaplatím Vodafon nemá zájem . PS:ještě mám dotaz technik tady nechal krabici od Modemu můžu jí vyhodit?A nechal mě i trafo 2 krát dobrý ne.
 10. tomus :ostatní mutliplexi jsou bez problému .Ten 462 pořád problémy už za dob UPC. když Vodafon nechce dát zásuvku tak jsem uvažoval na APM 081 Teleste. https://eshop.inkat.cz/koupit/apm-081-teleste ještě doplním ted mám TV zásuvku WISI DB 85 F .Když jí dávali říkali že jinou nemají.
 11. Animal Planet zlobí celý mux rozkostičkovano a rozhostření obraz a zlobí zvuk.Občasné nepravidelné výpadky na 10 sekud počas celého dne.Modem nevypadne.Podle technika kabely v bytě jsou OK.Zásuvku neměnil i když jsem nabízel že jí zaplatím .Odpověd ,že by to přineslo jenom problémy.
 12. technici od Infotelu nic moc.Krátké vypadky internetu .Mrknul do mobilu a ukazal mě graf ,podle něho žádný problém.Výměna modemu .Modem provozovaný rok.Prý jestli to bude zlobit ,tak mám zkusit vzít měnší rychlost aby měl ten černý modem . Zrovna ,taky když tady byl zlobil program Animal Planet tak mu říkám že mě taky zlobí .Odpověd tak zkuste změnit setbox. A nakonec ,z něho vypadlo vy máte ještě pěkný signál u vás ve vchodě máte zapojený další 5 bytu a ty mají všechno v červeném.A říkám nemůžeto rušení pocházet od nich prý ne??Já si myslím že jo .Tak jak to je? technik přišel ,po kontaktovaní Vodafonu se zpožděním 2 hodiny prý měli poruchu v Litvínově. no jestli to pujde takhle dál ,tak jak doporučuje technik vyměním poskytovatele internetu a TV ale za jiného než Vodafon.
 13. Dobrý den.Můžu si objednat výměnu zásuky kabelové televize.Kolik by platil technikovi.Děkuji Pavel

   

 14. Spektrum Home od března v DVB-T2 multiplexu 23 https://www.parabola.cz/clanky/7425/spektrum-home-od-brezna-v-dvb-t2-multiplexu-23/
 15. ČT 1 HD severovýchod, ČT 1 HD Jih - od 15.2.2023 https://static.vodafone.cz/cp/docs/tv/frekvencni_prehled_digitalni_kabelove_televize.pdf
 16. ještě to máte rozbité ?Pořád nevidím ,co vlastním za zařízení od vás.
 17. Je nám líto, ale dané číslo nemůžeme k fakturaci použít. Zkuste jiné číslo nebo platební metodu.Tak nic asi z toho nebude.
 18. To mě nenapadlo.Ja si myslel, že když Vodafone platí za tv stanicí tak dost dlouho do předu ví kde bude brát signál.
 19. tak už hraje i u Vodafone .Nevím kde berou signál ,ale obraz o dost horší kvality než byl.Při rychlé změně scény se obraz rozmazává.Takový obraz si můžou nechat ,to je už lepší to rovnou vypnout.
 20. Konec satelitní distribuce Extreme Sports Channel v češtině https://www.parabola.cz/zpravicky/36673/9e-konec-distribuce-extreme-sports-channel-v-cestine/ u Vodafonu asi někdo zapoměl zapojit jinou distribuci signálu ?Protože jenom černá obrazovka.
 21. Ondřej Malý: Aktivisté úřadují, generál odchází. Ale Vodafone neví kam dál Zeštíhlení se může týkat české pobočky Niel se vyjádřil v tom smyslu, že Vodafone „příliš ztloustl“ a měl by se zbavit „menších aktiv, které netvoří jádro firmy, aby byl znovu z finančního pohledu flexibilní“. Je celkem jasné, o kom mluvil – sedm menších evropských zemí včetně Česka, kde je Vodafone často dvojka nebo trojka, tvoří jen asi deset procent tržeb skupiny. Nový šéf se jich tak může chtít zbavit prostě proto, aby se skupina mohla soustředit na hlavní a velké trhy, kde jde o všechno. https://www.e15.cz/nazory/ondrej-maly-aktiviste-uraduji-general-odchazi-ale-vodafone-nevi-kam-dal-1395672
 22. Ondra - Vodafone -Přeju taky pěkný den.Pokud to správně chápu musím mít telefonní číslo od Vodafonu + to ostatní co píšete .Tak z toho nemám aktivováno vůbec nic.A navíc mám předplacenku od T-Mobilu.Tak to nepůjde aktivovat přes Vodafonu .Ale mohlo by to jít přes platební kartu přímo na Netflixu.
 23. Chtěl jsem si objednat přes vánoce Netflix zadám udáje a nic Vodafone Entertainment -Něco se pokazilo. Zkuste se prosím přihlásit znovu.Neví někdo kde je problém?
 24. History2 začal vysílat vybrané pořady v češtině https://www.parabola.cz/clanky/7401/history2-zacal-vysilat-vybrane-porady-v-cestine/
 25. poslední dobou nějak zapomínají aktualizovat názvy programu na TV s CA Modulem . Například :Regionální televize pod názvem Náš region TV, Vodafone vyřadí z nabídky esportovou stanici Chuck TV,název zůstal ale program dávné nevysílá.
×
×
 • Create New...