Jump to content

Pavel m

User
 • Posts

  1,610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Everything posted by Pavel m

 1. INULTRA 4K kam zmizela v APP na Samsungu se nezobrazuje?Vůbec není v seznamu .
 2. TV Paprika začína vysielať v HD kvalite. Známy je prvý veľký operátor, ktorý ju pridá https://zive.aktuality.sk/clanok/Pz6aqCi/tv-paprika-zacina-vysielat-v-hd-kvalite-znamy-je-prvy-velky-operator-ktory-ju-prida/
 3. Trošku mimo téma: divím se nabízeli žádnou slevu na nabídky.A další zajímavost když máš box musíte mít ten modem sice zadarmo ,je přece jedno kde bere informace jestli od Vodafonu nebo sosa od konkurence.
 4. DTX a Discovery Science ukončí vysílání -Obě stanice budou vysílat do 31.12.2023. Potom budou bez náhrady ukončeny https://www.parabola.cz/clanky/7556/dtx-a-discovery-science-ukonci-vysilani/
 5. Martin - Vodafone no právě pro vás lepší .Kod jsem dostal .Stačí originál krabice co jsem dostal ?Jestli jsem to správně pochopil na tu krabici mám nalepit co ten kod?Děkuji.
 6. ruším internet v telefonu nevěřím uším .Vrátit už to nejde přes prodejnu Vodafone. kdo vymyslel ,takovou pitomost.Vrátit zařízení přes nejbližšího PPL Parcelshopu nebo Parcelboxu.! proč už to nejde přes prodejnu Vodafone. to chcete stížit vypovězení smlouvy. https://www.vodafone.cz/pece/telefony/zaruka/vraceni-pronajateho-zarizeni/
 7. Česku mají skončit kanály Discovery Science a DTX https://www.mediaguru.cz/clanky/2023/09/v-cesku-maji-skoncit-kanaly-discovery-science-a-dtx/
 8. Spuštění kanálu A 11 Sport se posunulo na leden 2024 https://www.mediaguru.cz/clanky/2023/09/spusteni-kanalu-a-11-sport-se-posunulo-na-leden-2024/
 9. penkie21 : mám na VTV set-top box Premium verzi AXN HD .Používám DVB-C .
 10. Česká verze AXN HD je v kabelové nabídce Vodafone TV https://www.mediaguru.cz/clanky/2023/08/ceska-verze-axn-hd-je-v-kabelove-nabidce-vodafone-tv/
 11. tak koukám DVB -C město Most .Tak problém stanice Očko Start HD chvíli nepravidelné výpadky obrazu ,asi po 10 minutách černá obrazovka a tak se to opakuje pořád.
 12. kautskym : díky za informaci ted jsem koukál bez problému .Ale nějaký problém jenom u UFC zápasu. jestli můžu požádat prosím můžete zjistit Óčko Star HD výpadky obrazu i zvuku nepravidelné .
 13. Premier Sport 2 HD -UFC nepravidelný výpadky zvuku od včera .Dnes to samý .Takový prskání.Obráz je OK,jenom ten zvuk.
 14. Telekom prišiel o exkluzivitu na kanál BBC Earth. Objaví sa u ďalších operátorov https://zive.aktuality.sk/clanok/II8OcW4/telekom-prisiel-o-exkluzivitu-na-kanal-bbc-earth-objavi-sa-u-dalsich-operatorov/ tohle by se hodilo u Vodafone. ještě by mě zajímalo ,jakou má sledovanost stanice INULTRA ??
 15. jde někde ještě sehnat předplacenka 30 Kč na den??Na prodejně už nejsou jsou staženy.Ale potřebuji převod čísla kod mám.
 16. Marek-26: Ondra - Vodafone: tak kupon na Voyo dorazil na web asi kolem 14:00hodiny .Tak uvidíme co bude dál.
 17. Marek-26 ted jsem koukál není zpět .Mám tam pouze HBO a Netflix. Zrovna když mám dovolenou nic pořádně nefunguje.
 18. Ondra - Vodafone Potvrzení o přijetí zprávy č.1689398 jenom doufám,že se to vyřeší do konce týdne. musel jsem to aktivovat 4.8..a ted 9.8 už se to nějak zkracuje nejdříve týden a ted 5 dní a ted navíc na MŮJ VODAFONE uplně zmizela nabídka s číslem kuponu na VOYO hezký.
 19. Ondra - Vodafone odpověd od NOVA. zkontrolovali jsme Voyo účet--------- a nyní zde není aktivní předplatné. Se všemi dotazy k trvání nabídky Voyo přes Vodafone se prosím obraťte přímo na Vašeho poskytovatele - na vodafone.cz/pece nebo telefonicky na 800 77 00 77. Děkujeme. -- S přáním příjemného dne, ........ Zákaznická podpora už to začíná přehazování kdo za to může.
 20. Mám TV balíček Family .Ted poslední dobou asi 3 nedělě mě zlobí VOYO předplatné.Každý týden mě příjde do e-mailu kod předplatného .Já si toho nevšímám ,ale za dva dny mě z podpora@podpora.nova.cz tohle Vaše předplatné skončilo.Musím znova zadat kod co přišel do emailu zpravy@vodafone.cz Pořád něco s Vodafone od tý doby co jsem vrátil set.box a vzal jsem si CA MODUL.Pořad nějaký problémy s předplatnýma nejdříve HBO a ted VOYO. Co radíte mám si vzít zpátky box nebo mám si nechat CA MODUL.
 21. Co se poslední dobou děje.Kazdy týden mě přijde email skončilo předplatné? Musím znova zadat kót aby to fungovalo.
 22. poslední dobou nějak zapomínají aktualizovat nazvý stanic v EPG v DVB-C na CA modulech.Například INSIGHL TV UHD už jmenuje INULTRA UHD.dale....Nickelodeon Ukraine pořad v EPG figujuje má být název rezerva už nevysílá atd....
 23. https://zive.aktuality.sk/clanok/0wtkVFN/upc-pridalo-aj-na-web-odkaz-ze-ceske-tv-nevypne-privitalo-ze-podobny-nazor-maju-aj-dalsi-operatori/ tady v Čechách máme smůlu tady vypli Slovenské programy bez řečí.
 24. já jsem chtěl přejít taky k Vodafonu kod mám.Ale když jsem viděl tu frontu v prodejně tak mě to přešlo.Potřeboval jsem pár informací.
 25. Ondra - Vodafone : pak ty balíčky mají pořádně fungovat .Když nikdo neví co ,kterém balíčku má být. Základní 51 Kino Barrandov HD 52 Barrandov Krimi HD 53 TV 1000 Russkoje Kino 58 Amazon * 59 Netflix * 60 INULTRA
×
×
 • Create New...