Jump to content

Pavel m

User
 • Posts

  1,427
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Everything posted by Pavel m

 1. Pavel m

  IPTV

  máte někdo IPTV od Vodafone? Zkušenosti ,stabilita atd.. a jde vůbec vyměnit Kabel za IPTV službu?
 2. Viasat Explore HD verzi taky občasné kostičkování ,CS Film taky pozoruji to asi měsíc.
 3. dnes jsem na webu Vodafone našel tohle .Je to něco jako Horizon Go v prohlížeči??Nemůžu vyzkoušet nejsem ještě převeden na Vodafone. https://tv.vodafone.cz/#!/watchtv/signin
 4. Štart HBO Max na Slovensku sa odkladá. Príde až budúci rok https://zive.aktuality.sk/clanok/0czt5qn/start-hbo-max-na-slovensku-sa-odklada-pride-az-buduci-rok/
 5. Používám exUPC internet a exUPC TV a chci přejít na Vodafone TV - v tuto chvíli se pro vás nic nemění, nadále můžete používat exUPC TV včetně aplikace Horizon Go. Do budoucna počítáme s přechodem na novou platformu Vodafone TV, jakmile to bude aktuální, budeme vás informovat. Všechny zákazníky budeme o převodu informovat nejpozději v létě 2022.
 6. Bohužel převod od ExUPC na Vodafone nedá urychlit. Jediná možnost zrušit kabel a vzít IPTV od Vodafone.
 7. Tak už i na Mostecku funguje.
 8. https://www.vodafone.cz/televize/televizni-tipy/vypiname-analogove-vysilani-exupc-televize-v-brne/ Od 13. července vypínáme z technických důvodů analogové vysílání exUPC televize a FM rádií v lokalitě Brno a okolí. Původní nabídka 10 televizních a 10 rozhlasových stanic je již několik let nahrazena digitální službou 40 televizních programů a rádií Českého rozhlasu.
 9. tak v Horizon Go se nově EUROSPORT 3-9 v HD verzi.Začínáme 21.7 2021 .
 10. tak na Mostecku ani ťuk.Žádný signál .
 11. ony ty programy CGTN a CGTN Documentary ,mají distribuci pouze v HD .Vodafone nemají na to ,žádnou zásluhu .Možná si toho ani nevšimly ,označní programu v EPC bez HD. Mezinárodní kanály čínského broadcastera China Global Television Network (CGTN) byly 1.7.2021 na satelitu Thor 5 (0,8°W) překlopeny do vysokého rozlišení (HDTV). Stanice se vysílají na původních pozicích a v lepší technické kvalitě. ona ta sledovanost asi nebude moc vysoká ,kdo jim asi rozumý???
 12. Šlágr Muzika - odstartoval nový hudební kanál na českém a slovenském trhu https://www.parabola.cz/clanky/7116/slagr-muzika-odstartoval-novy-hudebni-kanal-na-ceskem-a-slovenskem-trhu/
 13. Šlágr TV je přejmenování na Šlágr Muzika. V EPG pod starý názvem.
 14. Rubi rádio už asi 14 dní nehraje v DVB-C. Ukončilo vysílání?
 15. Zmizí kanály TV Barrandov z nabídek některých operátorů? „Spouštěčem“ může být výše distribučního poplatku https://digital.rozhlas.cz/zmizi-kanaly-tv-barrandov-z-nabidek-nekterych-operatoru-spoustecem-muze-byt-vyse-8521769 tyhle programy jedině zdarma .Jinak je vyhodit z nabídky .
 16. dnes příšla SMS od Vodafone .To jsem teda nasmal .Oni ještě oficialně nedaly termín a už ho mění dobrý ne. Změna termínu převedení exUPC služeb. Převedení vámi využívaných služeb do systému Vodafonu proběhne v jiném termínu. Dáme vám vědět hned, jakmile ho přeplánujeme.
 17. ony nejsou Set-top pro Vodafone?Z MOJE UPC zmizela informace o převodu služeb na Vodafone TV,která tam byla 3 týdny.A ani další informace nepřišly.
 18. to nejsi sám. Včera ZZ opět si dělalo co chtělo .Zapnutí ZZ včera na 5 pokus a chyběly symboly přehrávání. Já už to ani nehlásím ,nemá to cenu.
 19. Tak Chuck TV HD už hraje, a ještě jedna novinka LALA TV v SD verzi.
 20. Teď mě přišel email, že mě převádí do Vodafone. Tak to mě už nebude fungovat CA Modul??
 21. třeba něco přidají začátkem měsíce?V DVB -C jsou dva neveřejné testy .Jeden bude TLC HD a druhý je v paketu kde testovali Love Nature 4 k tak uvidíme co to bude místa je dost.
 22. Walt Disney ukončí stovku svých mezinárodních TV kanálů https://www.mediaguru.cz/clanky/2021/05/walt-disney-ukonci-stovku-svych-mezinarodnich-tv-kanalu/
 23. Webová stránka upc.cz se přesouvá na vodafone.cz Milý zákazníku, UPC a Vodafone už jsou rok pěkně pohromadě. Proto i důležité informace o svých službách najdete nově na webové stránce www.vodafone.cz. Abyste měl vše přehledně pod jednou střechou a nehledal informace na dvou místech, webovou stránku www.upc.cz k 1. 8. 2021 vypneme. Dáváme vám to vědět s dostatečným předstihem, abyste měl čas si stránku www.vodafone.cz důkladně prohlédnout a uložit si ji do svých oblíbených záložek. V blízké době tu totiž najdete vše, co budete ve světě Vodafonu potřebovat. V červnu se vám připomeneme a pošleme vám aktuální novinky. Než vypneme web upc.cz, všechny informace najdete na stránkách www.vodafone.cz/exupc, včetně přihlášení na Moje UPC. Hezký den, váš Vodafone
 24. po továrním nastavení o něco lepší ale pořád slabší. po továrním nastavení o něco lepší ale pořád slabší.
 25. poslední dobou nějaký problém asi na síti .Už to není co to bývalo ,za ty peníze .Platit plnou cenu a rychlost ,už týden menší.
×
×
 • Create New...