Jump to content

Pavel m

User
 • Posts

  1,499
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Everything posted by Pavel m

 1. Plány nového riaditeľa RTVS: Chce silnú spravodajskú TV. S Trojkou nepočíta, inšpirovať sa chce aj Voyom https://zive.aktuality.sk/clanok/HZv913h/plany-noveho-riaditela-rtvs-chce-silnu-spravodajsku-tv-s-trojkou-nepocita-inspirovat-sa-chce-aj-voyom/ Trojka: s televíziou Machaj nepočíta. Obsah pre staršieho diváka a pre vysielanie archívneho obsahu by vraj malo prísť po stabilizácii štyroch okruhov. Starší obsah by podľa neho mohol byť na Dvojke.
 2. To víš , některé programy na které nikdo nekouká dají hned (ukrajinské).Ale přidat slovenskou 3 to nechtějí.Prý není místo .
 3. to je zajímavé nikdo nic neopravoval .Nikdo nic nepošteloval .A najednou to hraje .
 4. ted jsem to zkusil na notasu ,v prohlžeči tam problém není.Obraz v pořádku.Pouze je problém někde v DVB-C.
 5. https://digital.rozhlas.cz/insight-tv-chce-byt-jednickou-pro-milenialy-a-generaci-z-v-cesku-ji-nabizi-8756599 jakou má asi sledovanost ???Za mě nic moc.
 6. Love Nature HD poslední dobou dost často při rychlích změně obrazu ,uplné rozmazání obrazu .Máte někdo taky takový problém ?
 7. UPC vypína na Slovensku analógovú televíziu. Do pár týždňov skončí všade https://zive.aktuality.sk/clanok/gEfjhfV/upc-vypina-na-slovensku-analogovu-televiziu-do-par-tyzdnov-skonci-vsade/ tohle by mohl udělat i Vodafone ,taky všude ne jenom nějaké města.Hned a všude.
 8. Česká televize musí šetřit, vypne ČT3 pro seniory a pamětníky https://digital.rozhlas.cz/ceska-televize-musi-setrit-vypne-ct3-pro-seniory-a-pametniky-8757832
 9. Nabídneme to nejlepší ze světa lineární televize i nelineárních služeb, říká jeden z předních manažerů Vodafonu https://digital.rozhlas.cz/nabidneme-nejlepsi-ze-sveta-linearni-televize-i-nelinearnich-sluzeb-rika-jeden-z-8757367
 10. Dnes byla aktualizace boxu . Ví někdo co se měnilo ???
 11. Chuck TV ,že by konečně konec vysílání .Ve Vodafone jenom černá obrazovka od včera .Na internetu taky nic. https://chucktv.eu/
 12. https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-se-nechce-poustet-do-bitek-o-sportovni-prava/
 13. Nickelodeon Ukraine Pluto TV s licencí NickToons https://www.parabola.cz/zpravicky/35618/nickelodeon-ukraine-pluto-tv-s-licenci-nicktoons/ Program Nickelodeon Ukraine Pluto TV se může vysílat na území těchto států: Asie: Afghanistán, Arménie, Ázerbájdžán, Čína, Gruzie, Kazachstán, Kyrgyzstán, Mongolsko, Pákistán, Tádžikistán, Turkmenistán, Uzbekistán Blízký východ: Bahrajn, Irák, Írán, Izrael, Jordánsko, Katar, Kuvajt, Libanon, Omán, Palestina, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Sýrie Evropa: Albánie, Andora, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Svatý stolec, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie. Tak jak může vysílat v Vodafone v ČR ,když nemá licenci ???
 14. https://static.vodafone.cz/cp/docs/tv/vtv-regiony.pdf tak na STB VF by to mělo hrát Praha a Čechy. vůbec nechapu proč nehrají regionální televize v síti Vodafone .Když konkurence je má běžně a jsou z ČR a není to nějak rozděleno.
 15. Jde modem vrátit na prodejně ,nebo jako dříve u zastoupení UPC ,nebo jenom poslat.Přišla mě nabídka od konkurence 1000/1000 Mbps .
 16. Mě to píše, při každém zapnutí Seto boxu.Když se chci koukat na zpětné přehrávaní.Musìm to vždycky znova povolit.
 17. Ani ťuk ,jenom rezerva .
 18. Kam zmizela stanice V1 , Východočeské televize?Konec v kabelu od Vodafone?
 19. Love Nature UHD co bude stím testem neveřejným?Bude vůbec nikdy vysílat ten program v síti Vodafone??Už ho testují nějak dlouho asi 5 měsíců a nic.Určitě by měl větší sledovanost než oba 2 progamy co teď nabízí ve 4 K.To jsem zvědaví jestli někdo od Vodafone odpoví ?Hlavně at nepíšou ,že nemají vhodnou distribuci signálu .
 20. služba TV problém č.1151146 Otevřená 06. 03. 2022 12:54 . přes den slabý zvuk včera Animal Planet HD zvuk na 100% a večer po 20:00 hodině sám od sebe zesíli .Ten seto box sám zesílí ,když hraje díl.
 21. teď na VTV Set-Top-Box 2G_B zlobí zvuk hlasitost na televizi na živém vysílání 50% a při přehrávání zpětném na 70% .Neví někdo kde je problém ,zkusil jsem i ten reset co věčně doporučuji. Je zajímavé přes televizi jde zvuk normálně, ale nebaví mě věčně přehazovat kabel. Protože ten jejich VTV Set-Top-Box 2G_B nemá výstup. Psal jsem i přes samoobsluho Vodafone v sekci zeptej se a na odpověď čekám měsíc.
 22. tak to vypadá ,že Vodafone si to rozmyslelo .Pořád to hraje.
 23. Marek 26-přibyly 2 kabely Softex ,2 kabely K-Z systému.Ty poslední tam nějak zvětšovaly tu díru ve stropě.Nepochopí proč si nenavrtaji vlastní průchod stropem?
 24. chtěl by poprosit jestli nikdo náhodou, nekoukal ve zpětném přehrávání ,na seriál Chlap na NOVA HD včera ??Na VTV Set-Top-Box 2G_B .Taky se vám zastavoval obraz ,zamrzaní a dlouho načít po zastavení obrazu??Potřebuji to vědět jestli to někomu taky dělá protože Vodafone se neozývá a problém neřeší. Hlášeno emailem už 6.3 !!!Pouze jednou volali to jsem byl zaneprázdněn pracovně. ještě dotaz do té lišty co jsou na chodbách ,další společnosti přidali svoje kabely FTP ty šedivé .Může to rušit nějak kabelovku??
×
×
 • Create New...