Jump to content

Pavel m

User
 • Posts

  1,519
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Everything posted by Pavel m

 1. Bude se zdražovat. Skupina Vodafone zhoršila celoroční výhled https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-mobil-bude-se-zdrazovat-skupina-vodafone-zhorsila-celorocni-vyhled-40414658
 2. ted to funguje normárně ,i když je tam nějaké zarušení .To mě ted aktualně nezajíma .
 3. tak zkontrolovano .Pořád stejný .Už mě nebaví pořad je kontaktovat .Počkám jestli to náhodou neopraví.Můžou se přece podívat na sít co se děje.
 4. už mě Vodafone začíná mírně rozčilovat od pátku nějaký problém s internetem .Pátek večer nešel internet vůbec .Ted jde nějak zajímavě chvilku jde ,vypadne a zase jde.
 5. Radio Metropole vysílá pouze v DVB -C na televizi. Zatím není zařazeno na boxech.Ono by stalo za to zkontrolovat označení rádiových stanic na boxech.
 6. Novinky: ukončeno vysílání -Chuck v HD i UHD . nové rádia v DVB -C -Radio Metropole ,Radio Seejay.
 7. jde někde koupit v ČR? Mám nějakou dost starou WISI DB 85 F.
 8. Pavel m

  Rozhlas

  Po necelých dvou letech končí digitální rozhlasová stanice Hlas Prahy https://digital.rozhlas.cz/po-necelych-dvou-letech-konci-digitalni-rozhlasova-stanice-hlas-prahy-8835768
 9. od neděle se mě nějak zblaznily hodnoty na modemu.
 10. on Vodafone přídává nové stanice ??? Nějak se mě nezdá ,pouze vyměnuje stanice .
 11. jak to vypadá ,tak konečná už nevysílájí vůbec ani v HD.
 12. tak nová verze Firmware version: 01.04.046.17.EURO.SIP.
 13. Mě je to jedno ale proč nehraje verze v HD na VTV boxu?Na TV s CA modulem to hraje.
 14. Ještě schází pustit EPG. Na VTV boxu to vypadá jenom, že to zůstalo v HD verzi.
 15. Love Nature hraje v 4k .Dnes zjištěno.
 16. Chuck 4K nikomu scházet nebude .
 17. Ďalšia zlá správa: HBO Max už neponúkne kinofilmy po 45 dňoch od premiéry https://zive.aktuality.sk/clanok/CxEm8Ry/dalsia-zla-sprava-hbo-max-uz-neponukne-kinofilmy-po-45-dnoch-od-premiery/
 18. Náklady rostou. Zdražení volání a internetu nevylučuje ani Vodafone https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/clanek/naklady-rostou-zdrazeni-volani-a-internetu-nevylucuje-ani-vodafone-40404942 asi tak pokud přidají další sportovní obsah tak to musí někdo zaplatit.
 19. VTV Set-Top-Box 2G_B jde nějak přidat zvuk ??Poslední dobou se nějak zeslabil .U starýho stb od UPC těch malých to šlo.Nějak nemůžu najít jak na to .
 20. Program Canal+ Sport bude poskytovat v Česku a na Slovensku operátor DTH platformy Skylink a ve své OTT službě Skylink Live TV. Na Slovensku bude k dispozici také v rámci platformy Skylink TV pre Orange. Zatím žádný další televizní operátor na českém a slovenském trhu se nedohodl s M7 Group na podmínkách zařazení nové stanice do programové nabídky. https://www.parabola.cz/zpravicky/35945/canal-plus-sport-hd-s-verejnym-testem-na-skylinku/ Travelxp v 4k by mohli přidat nebo alespoň ve verzi v HD.
 21. Plány nového riaditeľa RTVS: Chce silnú spravodajskú TV. S Trojkou nepočíta, inšpirovať sa chce aj Voyom https://zive.aktuality.sk/clanok/HZv913h/plany-noveho-riaditela-rtvs-chce-silnu-spravodajsku-tv-s-trojkou-nepocita-inspirovat-sa-chce-aj-voyom/ Trojka: s televíziou Machaj nepočíta. Obsah pre staršieho diváka a pre vysielanie archívneho obsahu by vraj malo prísť po stabilizácii štyroch okruhov. Starší obsah by podľa neho mohol byť na Dvojke.
 22. To víš , některé programy na které nikdo nekouká dají hned (ukrajinské).Ale přidat slovenskou 3 to nechtějí.Prý není místo .
 23. to je zajímavé nikdo nic neopravoval .Nikdo nic nepošteloval .A najednou to hraje .
 24. ted jsem to zkusil na notasu ,v prohlžeči tam problém není.Obraz v pořádku.Pouze je problém někde v DVB-C.
 25. https://digital.rozhlas.cz/insight-tv-chce-byt-jednickou-pro-milenialy-a-generaci-z-v-cesku-ji-nabizi-8756599 jakou má asi sledovanost ???Za mě nic moc.
×
×
 • Create New...