Jump to content

Pavel m

User
 • Posts

  1,486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Everything posted by Pavel m

 1. Nickelodeon Ukraine Pluto TV s licencí NickToons https://www.parabola.cz/zpravicky/35618/nickelodeon-ukraine-pluto-tv-s-licenci-nicktoons/ Program Nickelodeon Ukraine Pluto TV se může vysílat na území těchto států: Asie: Afghanistán, Arménie, Ázerbájdžán, Čína, Gruzie, Kazachstán, Kyrgyzstán, Mongolsko, Pákistán, Tádžikistán, Turkmenistán, Uzbekistán Blízký východ: Bahrajn, Irák, Írán, Izrael, Jordánsko, Katar, Kuvajt, Libanon, Omán, Palestina, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Sýrie Evropa: Albánie, Andora, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Svatý stolec, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie. Tak jak může vysílat v Vodafone v ČR ,když nemá licenci ???
 2. https://static.vodafone.cz/cp/docs/tv/vtv-regiony.pdf tak na STB VF by to mělo hrát Praha a Čechy. vůbec nechapu proč nehrají regionální televize v síti Vodafone .Když konkurence je má běžně a jsou z ČR a není to nějak rozděleno.
 3. Jde modem vrátit na prodejně ,nebo jako dříve u zastoupení UPC ,nebo jenom poslat.Přišla mě nabídka od konkurence 1000/1000 Mbps .
 4. Mě to píše, při každém zapnutí Seto boxu.Když se chci koukat na zpětné přehrávaní.Musìm to vždycky znova povolit.
 5. Ani ťuk ,jenom rezerva .
 6. Kam zmizela stanice V1 , Východočeské televize?Konec v kabelu od Vodafone?
 7. Love Nature UHD co bude stím testem neveřejným?Bude vůbec nikdy vysílat ten program v síti Vodafone??Už ho testují nějak dlouho asi 5 měsíců a nic.Určitě by měl větší sledovanost než oba 2 progamy co teď nabízí ve 4 K.To jsem zvědaví jestli někdo od Vodafone odpoví ?Hlavně at nepíšou ,že nemají vhodnou distribuci signálu .
 8. služba TV problém č.1151146 Otevřená 06. 03. 2022 12:54 . přes den slabý zvuk včera Animal Planet HD zvuk na 100% a večer po 20:00 hodině sám od sebe zesíli .Ten seto box sám zesílí ,když hraje díl.
 9. teď na VTV Set-Top-Box 2G_B zlobí zvuk hlasitost na televizi na živém vysílání 50% a při přehrávání zpětném na 70% .Neví někdo kde je problém ,zkusil jsem i ten reset co věčně doporučuji. Je zajímavé přes televizi jde zvuk normálně, ale nebaví mě věčně přehazovat kabel. Protože ten jejich VTV Set-Top-Box 2G_B nemá výstup. Psal jsem i přes samoobsluho Vodafone v sekci zeptej se a na odpověď čekám měsíc.
 10. tak to vypadá ,že Vodafone si to rozmyslelo .Pořád to hraje.
 11. Marek 26-přibyly 2 kabely Softex ,2 kabely K-Z systému.Ty poslední tam nějak zvětšovaly tu díru ve stropě.Nepochopí proč si nenavrtaji vlastní průchod stropem?
 12. chtěl by poprosit jestli nikdo náhodou, nekoukal ve zpětném přehrávání ,na seriál Chlap na NOVA HD včera ??Na VTV Set-Top-Box 2G_B .Taky se vám zastavoval obraz ,zamrzaní a dlouho načít po zastavení obrazu??Potřebuji to vědět jestli to někomu taky dělá protože Vodafone se neozývá a problém neřeší. Hlášeno emailem už 6.3 !!!Pouze jednou volali to jsem byl zaneprázdněn pracovně. ještě dotaz do té lišty co jsou na chodbách ,další společnosti přidali svoje kabely FTP ty šedivé .Může to rušit nějak kabelovku??
 13. O pozornost zákazníků placených služeb se uchází nová cestovatelská stanice Arcadia https://digital.rozhlas.cz/o-pozornost-zakazniku-placenych-sluzeb-se-uchazi-nova-cestovatelska-stanice-8701347
 14. že to budou vypínat každý den v noci ta mě moc netrápí .Ale poslední dobou sem měl SNR/MER (dB) kolem 39 ,před 10 dny to kleslo na SNR/MER (dB) 38 a po plánování údržbě 37 .Jestli to takhle půjde dál tak končím .Už se to projevuje i na TV příjmu .Samozřejmě jsem to už před 10 dny hlásil bez vyřešeno problému.
 15. na webu mě to píše Zadané informace nejsou platné. Pořád mě to přihlašuje pouze na HBO GO.
 16. celý den v práci a ještě doma, to už začíná být dost .
 17. Březnová rošáda stanic K začátku jara patří i pořádný úklid, proto jsme se stanicemi Vodafone TV trochu zatočili. Na konci března vypínáme: TV Praha regionální televize pro Prahu TV Brno 1 regionální televize pro Brno BBC World světový zpravodajský kanál
 18. Kdy už konečně přidáte Love Nature v 4 K? Hlavně nepište že řešíte signál ze satelitu 3 měsíce??
 19. Týká se všech , píše to žádné informace.Problém asi tak týden.
 20. poslední dobou na VTV Set-Top-Box 2G_B nefunguje EPG na rozhlasových stanicích.
 21. to konkurence to vyřešila jinak nabídla balíček bez reklam na stanicích Prima .Ale otázka kdo by to platil za 69Kč. Balíček bez reklam https://sledovanitv.cz/bez-reklam?fbclid=IwAR0Ce4a7eOkNg8fCc-aidY9v9cRjehpbWeYs4M2BtVv0ElQmt3pUueA2854#balicek
 22. jo kdyby zrušily úplně zbytečné duplicitní programy co jsou v SD verzi a zároveň v HD verzi tak je místa dost v DVB-C. Tak jdeme tak NOVA 2 krát v DVB -C jednou v HD jednou v SD , pak ještě v jednou v DVB -T . atd .. místa je dost . nějak se vyhýbají odpovědi na program Love Nature 4K,který testují alespoň 2 měsíce.
 23. O2 TV: Požadavky Primy jsou přemrštěné, vedly by k obřímu zdražení Podle operátora chtěla Prima účtovat za své stanice o 2500 % vyšší distribuční poplatky, což označil za zcela nepřijatelné. https://www.lupa.cz/aktuality/o2-tv-pozadavky-primy-jsou-premrstene-vedly-by-k-obrimu-zdrazeni/
 24. Prima se nedohodla s O2 TV. Vypne ji programy asi nějaký apríl ,nebo ne??To se už všichni zbláznili?? https://www.parabola.cz/zpravicky/35232/prima-se-nedohodla-s-o2-tv-vypne-ji-programy/
×
×
 • Create New...