Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Reklamací už jsem si prošel. Z důvodu restartování jsem už reklamoval Kaon KCF-B3000. Dostal jsem B4003HCO. Krok z bláta do louže. Zkusil jsem i slovenský fw, ale není večer, aby se sám nerestartoval. Jediná záchrana asi bude vyléčit Bravii, aby uložené soubory šly pouštět i jinde z USB a s Kaonem se rozloučit. Nebo být tvrdý a reklamovat každý den, ale tolik dovolené nemám, abych čekal doma na technika, který za to ani nemůže.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

No nie len UPc ma asi stb,ktore su o nicom, aj napr. Orange Fiber TV ma stb,ktory nedokaze zmenit,usporiadat kanale,a ani do "oblubenych".

 

A co je halvne, Orange nedokaze nahravat prebiehajuce programy,alebo programovat nahravanie!!! Podla mna v tomto ma UPC u mna velký bod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Po postupném úplném odumření Kaonu modelu 3000 mi technik UPC přinesl novější 4003. Popisované problémy jsem sice nezaznamenal, zato však hodiny přístroje uhánějí jako fredka, asi 3x rychleji, což zcela vylučuje možnost cokoliv nahrát, ba ani zjistit, jaký že pořad to právě běží... Po restaru se čas srovná, ale opět běží jak o závod. Čekám tedy na další návštěvu technika. Je pravda, že Handan 7000 byl spolehlivější, ale nahrávat v HD je úplně jiná třída a zpátky bych nešel. Doufám, že všechny zásadní mouchy budou vychytány dříve, než ztratím trpělivost. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Omlouvám se, že se do tohoto tématu takto vmísím. Máme taky Kaon KCF-B4003HCO a plasmovou televizi od LG. Nevim presn teĎ typ televize, ale při normálním sledování televize je vše ok. Jakmile zapneme ten Kaon KCF-B4003HCO, tak televize katastrofa. NE jen že zvuk strašně vrčí a nedá se normálně poslouchat, ale když třeba žehlíme prádlo nebo pustíme mikrovlnku, tak se obraz totálně rozbourá a krabatí se. NEjde se na televizi pak pomalu koukat. Zkoušel jsem už i různě přemístit zapojení televize do jiné zásuvky nebo ikrovlnku nebo žehličku a nic. Vše se stejným problémem. KDe je chyba. V Kaon KCF-B4003HCO nebo v televizi. Když jsem měl ještě klasická stb, tak to vůbec nedělalo a vrčení ve zvuku bylo minimální. Poraďte mi prosím někdo na co se zaměřit. Zkoušl jsem i od Lica koupit odrušovací účastnickou šňůru s nějakým filtrm a nepomohlo to.Předem děkuji za odpověď. Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta snura od Licy by to teoreticky mela vyresit, protoze obsahuje prave ten galvanický oddělovač,

ale je potreba aby byla spravne zapojena, tedy mezi zasuvku UPC a dalsi zarizeni za ni,

pokud bys ji zapojil az mezi STB a TV, tak to nebude mit zadny efekt.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...