Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Zdravím, Kaon KCF-B4003HCO mám asi týden, byl předán v originál balení tak mi signal na HDMI taky občas na vteřinu po hodině vypadne-televizí to není je kvalitní Samsung 40ES8000.. Zajímavé bylo, že v UPC tvrdili, že po nainstalování jsou odblokované všechny programy po dobu 10 dní, no mě nechodili ani ty co si platím.. Až po řešení s telefonickou podporou mi chodí, ale ne všechny co platím :-( bohužel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ctu tu hezke veci o 4003ce ... ja uz 5 mesicu silim kde mam v audio/video sestave zavadu. Mam plazmu, AVR zesilovac na kino a Kaon od UPC. Nejdrive me zacal kostickovat obraz obcas, tak volam na UPC at premeri signal, signal pry dobry, ale ze me vymeni 4003ku. OK vymenili a obraz se zvukem zacaly uplne vypadavat, jak se tu pise, vzdy na sekundu s hlaskou "neni signal", nekdy na dele, nekdy to zamrzlo uplne. Tak si rikam, UPC box mam novej, tak zavada bude jinde a zacala X mesicni masinerie testovani cele sestavy, ruznych HDMI kabelu v cenove relaci 500-3000,-, galvanickych oddelovacu signalu, vynechavani jednotlivych clanku retezce apod. Po tech mesicich testovani jsem zas reklamoval 4003, mam ji necely tyden, cetnost vypadku se snizila, ale uz se objevila preci jen parkrat zas. Vcera jsem se rozhodl, ze to fakt musi byt jinde nez v boxu a ze vyreklamuju TV nebo AVR .... ale jak jsem si precetl tuhle diskuzi, tak asi vyhodim z okna Kaon a koupim Technisat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita signalu byl muj prvotni dotaz na UPC, nez jsem zacal cokoli resit a odpoved byla ze ten je u me OK a ani nemaji na UPC zaznamenane vypadky. Co jsem pak koukal, tak ve vypadcich signal ukazoval ze je OK, tak nevim.

Jak pisete, kdyz mate signal OK a vypadky mate, tak to prave asi neni signalem ale pristrojem, ne?

Me to navic nevypadava pri prepinani, ale normalne pri sledovani programu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to sem si taky myslel ze prijdou s merakem, ale koukli na graficky ukazatel signalu co se ukazuje pri "infu" a pak volal na centralu zda tam maj zaznamenane na me adrese vypadky.

na tom linku se v tech hodnotach nevyznam :-(

Downstream Value

Frequency 362000000 Hz

Signal To Noise Ratio 38.3 dB

Power Level -3.9 dBmV

The Downstream Power Level reading is a snapshot taken at the time this page was requested. Please Reload/Refresh this Page for a new reading

 

Upstream Value

Channel ID 1

Frequency 60000000 Hz

Power 42.9 dBmV

 

jestli z toho neco vyctes budu rad za info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to jsem predpokladal, ze to takto na dalku zmerili pres modem,

ty hodnoty jsou v norme, takze signal na zasuvce asi bude ok,

zacal bych tedy kontrolou privodni kabelaze k STB,

jeste predtim ale jdi v STB do Menu a tam v menu Manualni ladeni postupne zadavej kmitocny a symbol rate jednotlivych multiplexu (ladeni nespoustej) a sleduj co ukazuje ukazatel kvality a urovne signalu, kvalita by mela byt stabilne nekde okolo 100%, pokud by to sem tam nejak vic poskakovalo, tak bude nejspis problem s tim signalem, ale na 100% se na to take neda spolehnout, drobne vypadky to ukazat nemusi.

Seznam multiplexu je zde: download/seznam_muxu.htm

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...