Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Návštěvník Caddy

ne, prodleva, nez zacne reagovat na dalsi stisknuti, je fakt tristni...zatim jsem teda fakt rozladen...

 

apson jsem si teda nejak roztridil ty programy do oblibenych, ale nejvetsi problen nemoznosti v serazeni celeho seznamu spociva v tom, ze si tak nemohu zobrazit EPG a projizdet vsechny programy a porovnavat...

 

i kdyz me tak napadlo..je nejak omezeny pocet programu v oblibenych? Ze bych udelal jeden adresar se vsemi (koukatelnymi)...tam uz to rovnat jde......(nepochopim, ze to nejde i u celeho seznamu, bude tam zbytecne navic...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Programům si můžeš do oblíbených dát kolik chceš. To že to nejde řadit přímo je nejspíše vlastnost Kaonů. S tím nic nemá děláš. Rodič mají doma TV Samsunga a tam to nejde taky přesouvat, pouze v oblíbených a to ještě tak blbě že pokud to nedáš od začátku jak chceš tak to nejde přesunout.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Programům si můžeš do oblíbených dát kolik chceš. To že to nejde řadit přímo je nejspíše vlastnost Kaonů. S tím nic nemá děláš. Rodič mají doma TV Samsunga a tam to nejde taky přesouvat, pouze v oblíbených a to ještě tak blbě že pokud to nedáš od začátku jak chceš tak to nejde přesunout.

Co je to za model Samsunga?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
... mají doma TV Samsunga a tam to nejde taky přesouvat, pouze v oblíbených ...

Záleží na stáří resp. typu Samsunga. U rodiče manželky mají taky jeden starší typ, ale má to USB a přes ten se mi povedlo nahrát novější FW.

Potom to už umělo vyexportovat naladěné stanice na USB a export docela elegantně seřadit v programu "Samsung Channel Editor" na PC.

Následně zase naimportovat přes USB do TV a stanice jsou seřazené jak chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

No, Samsungy mají obecně hodně komplikované ovládání. Je to zrovna měsíc, co jsem byl donucen vybírat novou televizi a Samsungy jsem, právě kvůli komplikovanému ovládání, hodně rychle ze svého hledáčku vyřadil. Nakonec jsem si ale od Samsungu koupil Blu-Ray a s tím jsem, kupodivu, docela spokojený.

 

Ale zpět k tématu. Já mám od minulého čtvrtka ten starší Kaon 3000, vyměnil jsem ho za Handan CV-6000 a zatím (musím to zaklepat ne dřevo) jsem docela spokojený. Ano je tu pár věcí, které Handan uměl a na Kaonu mi chybí, ale zase jsou tu věci, které umí Kaon a které zas Handan neuměl. Z věcí, co se v minulosti kritizovali, jsem zatím zažil jen samovolný restart (dvakrát, vždy jen na CS Filmu v noci, po skončení programu) a dva, téměř nezaznamenatelné, výpadky HDMI.

Co mě překvapilo, že technik to nepřinesl v krabici, ale jen v igelitce, chyběl Scart kabel, který podle manuálu má být součástí (ne, že bych ho nějak postrádal, ale když podle návodu má být...), papírový návod (přinést toto nějakému staršímu člověku, který není schopen si návod dohledat na internetu...) a návod na samoinstalaci byl k Handanu 5000, ne ke Kaonu. Jsou to detaily, ale i tak, myslím, že by UPC mohlo dávat větší pozor, aby i u repasovaných settopboxů bylo všechno v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Podle manuálu, který je aktuálně na webu UPC, ano a nevím o tom, že by někde byla oprava manuálu, podle které Scart kabel dodávat nemusejí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...