Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Tomus šel asi spát... Takže ano, trojzásuvka by na výstupu pro tv měla obsahovat filtr typu horní propust.

Zpětné kanály modemu pracují na frekvencích 60 MHz a nižších, tv (DVB) signál je v síti UPC šířen na frekvencích od 160 MHz výše....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se budes muset vratit k tomu, co jsem ti psal jiz nazacatku, vzhledem k tomu jak to tam mas zbastlene, tak predpokladam ze bude problem v kabelech.

 

..zacal bych tedy kontrolou privodni kabelaze k STB,

jeste predtim ale jdi v STB do Menu a tam v menu Manualni ladeni postupne zadavej kmitocny a symbol rate jednotlivych multiplexu (ladeni nespoustej) a sleduj co ukazuje ukazatel kvality a urovne signalu, kvalita by mela byt stabilne nekde okolo 100%, pokud by to sem tam nejak vic poskakovalo, tak bude nejspis problem s tim signalem, ale na 100% se na to take neda spolehnout, drobne vypadky to ukazat nemusi.

Seznam multiplexu je zde: download/seznam_muxu.htm

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme ho dneska taky vyfasl, nalakali me na nahravani a levnejsi pronbajem oproti staremu HD boxu....zacinam premyslet, ze jsme udelal chybu, to si delaji prdel, ze nejdou seradit programy nebo jsem debil ja? Pokud to fakt nejde, je to vicemene nepouzitelne...kdyby sly apson nejake vlastni adresare...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Caddy

jde jich aspon nejak vic? Stejne je to komplikace...zitra jim volam, at mi vrati muj stary HD box, tohle je naprosty zaklad a ani to nahravani a hezci display to nevyvazi...

 

EDIT: jo, jde jich vic...a prejmenovani je na dlouhe zimni vecery...ach jo...stejne je to pak nekolik kroku, mam-li se prodirat skupinami...no ale apson neco najdu driv, nez skonci porad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Dobrý den,

 

tak před Vánocemi mi dorazila perla UPC, klenot DVR Kaon.

Dnes mi přešlo do stávky dálkové ovládání. Podotýkám, že kontrolní dioda na něm

bliká, ale ani DVR, ani TV bohužel nespolupracuje.

 

O tom, že interval přepínání je cca stejný jako na dálkovém obladači barevné

televize r roku 1955 se mi nechce ani psát... Pomůže výrobku volný pád z cca 3.patra ?

Anebo existuje i jiné řešení? Všem ostatním to přepíná rychle a bez problému?

Díky Mirek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...