Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Návštěvník PESFILIPES

ja jsem 7000 vymenil za kaon v cervnu a taky jsem hned postrehl tu nekvalitu zobrazeni proti 7000 - bohuzel s tim nic nenadelas - je to laciny zaklad - totalni smejd - upc nehorazne okrada zakaznika a ja brzo vse predam k setreni prislusnemu organu na setreni - takhle uz to dal nejde - v upc na kritiku vubec nereaguji a komunikace se zamestnanci je taky velice problematicka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardos

kaon se špatným obrazem hlavně sd jsem taky měl, po výměně čtyř kusů z různýma závadama jsem si to také všimnul ohledně obrazu- jak přes pulkuláte sklo či tak nějak.poslední kaon zatím jede v poho i když občas vypíše není signál,, a včera jsem dal vypnout což zobrazil vypinám a nic nešlo sním nic dělat.pomohlo leda trvdý reset.Jelikož vím že existují mnoho horších závad a serie se špatným obrazem,tak zatím to nechám plavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chtěl bych se zeptat jakým zpsobem se přehrávají data z USB flash, prošel jsem všechno, ale na nic jsem nepřišel a přitom v návodu píšou, že by to mělo jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem již přes týden "šťastným" uživatelem výše zmiňovaného PVR boxu.

Moje zkušenosti jsou asi tyto: Ponejprv se mi přístroj dvakrát zablokoval a sám se vypnul a zapnul. Přičítám to tomu, že jsem mu nedal pokoj. Stalo se to ve chvíli, kdy jsem pořád něco zkoušel a nastavoval a KAON si postavil hlavu, jako že už toho má dost a basta. Potom už se to nestalo, takže v tomto ohledu OK. Dále mi trošku vadí, že nelze nastavit dobu před nahráváním i po nahrávání, přesto, že v menu tato možnost je (prostě na jakýkoliv časový údaj KAON nereaguje a začíná i končí nahrávání v přesně uvedený čas). Taky nelze při zstavení obrazu "couvat", OSD mi sice ukazuje zpomalený posuv vzad 2, 4, 8, 16 až 32, ale obraz prostě stojí a ani se nehne. Vpřed to jde, sice opačně (2 je nejrychlejší a 32 nejpomalejší), ale jde to. Dále nastavení přeskoku reklam musím nastavit na dvojnásobný čas, než který skutečně platí (mám nastaveno 60 sekund a skáče to po půl minutách).

Nejvíc mě ale prudí vypadávání HDMI signálu :x . Zapnu přístroj (mimochodem jeho náběh je šílený, přes půl minuty, ale začínám si zvykat), půl hodiny normálně funguje, ale pak během deseti až dvaceti minut se dvarát až třikrát vypne signál. S KAONem nemusím nic dělat, stačí když přepnu vstup na TV na nějaký jiný a poté zpět na HDMI a je to OK. Zkusil jsem dát kabel do druhého vstupu v TV, ale je to úplně jedno. Tak nevím? Myslíte si tady někdo, že by pomohl upgrade na slovenský FW ??? Díky za případnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...