Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

No v podstatě od mého posledního příspěvku. (cca 17:15) Ale je změna. Ne že nejdou HD programy, ony nejdou žádné, krom: čt1, čt2, nova, prima, čt24, čt4, upcexpres, hd+sd, barandovTv, novacinema, primacool, primalove, očko. Všechny ostatní programy nají ten znak $.

 

Uplne ten sami problem včera technikem v 15,30h instalace settopboxu na TV a modemu na net , ze pry to do pul hodky nabehne a nic .

Dnes v 12,30h telefon na UPC a prej posle refres na kartu za dve hodky to mam vypnout ze site a za 30sek. zapnout , tj v 15h jsem to vypl radeji na minutu ze site a nic tma jen zakladni programy jedou placene nikoliv jen to pise ze neni pristup.

Opet telefonat na UPC a ze my zavola technik aby to se mnou doladil doted se nikdo neozval .

S takovou jsem mohl ven vystrcit DVB-T antenu a mel bych to gratis to je teda podpora.

Asi zas budu volat na UPS abych je popohnal nebo jste prisli na nejake reseni ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam opet volal a technik ma cas 48hod na zavolani .

Takze budu cekat jen holt asi budu mit smulu pokud zrovna nebudu doma a on zavola .

To pak budu cekat dalsich 48h do cehoz se vikend asi nepocita na dalsi reseni .

No snad to do vyuctovaciho obdobi stihnou aby si mohli zauctovat cenu za telefon internet a nefunkcni TV . :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klakson23

No vidíš, tobě aspoň zavolali, na mě se vyprdli. Psal jsem jim včera hned, jak se ten problem vyskytnul. Když jsem ale chtěl navýšit službu, volali mi téměř okamžitě, ani jsem nestihl zavěsit a už volali :-) Takže jsem jim psal, že pokud mi neodečtou ty dny, kdy mi to nefunguje, tak skylink popř. netbox je jasná volba. Uvidíme jak se k tomu postaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, prave ze mi nevolali to jsem vyvolaval ja jim, ale asi lituju ze jsem nesl do Netboxu za stejnou cenu balicku bych mel to sami kdyz jsem rusil rocni smlouvu protoze mi zdrazili sluzby na standartni ceny bez upozorneni s prodlouzenim smlouvy na neurcito automaticky to se taky ozvali hned .

Zajimalo by mne zda je i zde mozno odtoupit od smlouvy do 14dnu pro nesplneni zavazku, z tech malejch pismen na zadni strane smlouvy boli po druhem radku oci . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaslete na cekani na technika, je jen nutne odeslat na STB informaci o aktualnim predplatne a parovani.

Takze radsi resetnete STB do tovarniho nastaveni, pak projistotu na pul hodky odpojit od el. napajeni, pak zapnout a cekat a snad to nakonec nabehne, kdyz ne tak zavolat na UPC, podle cisla karty a STB porovnat zda STB vubec maji zaneseny v jejich databazi a pokud ano, tak at ti poslou na STB refresh, ktery tak do hodiny prijde.

A to udelejte nejpozdeji zitra, pac o vikendu to s vama nikdo resit nejspis nebude.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klakson23

To jsem taky udělal. Několikrát jsem to restartoval do továrního nastavení, odpojil od elektriky, pak zapnul, nainstaloval (našlo to 111 prog a nějaké radiové stanice), ale jdou jen těch cca 12 prog. Zbytek smůla. Psal jsem na UPC, potvrdili mi to emailem, ale pak už jen ticho po pěšince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Refres uz mi poslali ale stejne se nic nezmenilo teda aspon rikal ze to posila na tu kartu .

Jeste skusim to tovarni nastaveni a pak nez pujdu spat tak to vypnu z elektriny a rano to skusim nahodit co se zmenilo .

Kdyz jsem dal ale posledne ladit kanaly tak mi to naslo kanali na balicek filmu tj . HBO HBO2 Filmbox Filmbox extra HBO HD HBO comedi Cinemax no celkem 7 programu a dve radia .

Dal jsem ulozit a pak se stejne objevili jen ty zakladni programy neplacene. A ostatni nefungovali, navic to ladilo skoro hodinu ty kanali coz je taky nejaky podezreli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super tovarni nastaveni probehlo a ted uz to nenaladi nic .

Pise to ze to naladilo HBO HBO2 HBO Comedy Cinemax Cinemax 2 Hustler TV Daring! Tv a jedno radio .

Ale na kanalech to pise Not Aviable chan.

Uz nejedou ani ty ceske stanice .

 

Instalace probiha podle navodu .

MOD auto

Pocatecni frekv. 170,50

Koncova frekv. 858000

Prenosova 5000

Konst QAM-64 skousel jsem i auto

 

Tak co ted ma nekdo radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...