Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Návštěvník barny76

Prosím Vás chci se zeptat, řpi propojení koaxialním kabelem anténa-ant.in a druhý kabel loop out-lcd tv. Pojede mi lcd Tv, když bude DVR ve standby režimu? Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pstraka

Mám tento přístroj necelý týden a už jsem 2x měnil baterky v DO. Máte někdo podobnou zkušenost? Našel jsem v historii, že jeden kolega měl podobný problém, ale řešení vyšumělo. Zkutečně se jedná o nějakou vadnou serii DO, o čemž UPC ví? Nebo se Kaon obecně ovládá tak blbě? Jsem cca 3,5 m daleko , přímo kolmo proti STB a stejně se mi to povede přepnout na pátý pokus. Mám pocit, že po výměně baterií to tak jeden den docela běhá, pak se to ale prudce zhorší. Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen budu citovat jeden vcerejsi prispevek ve vedlejsim vlakne, vic zatim bohuzel nevim:

Tak jsem po 3 tí výměně kaonu hdpvr a co se neděje ??, V ovladači vydrží nové baterie jeden den. Co na to upc ?,? Víme o tom byla puštěna vadná serie těchto ovladaču do oběhu.S klidný svědomím mi to bylo zděleno.Tak čekám na 4 tou výměnu
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem já co jsem psal vedle.Jedná se o vadnou serii do. bohužel už 4 výměna kaonu.Zjistí te to takle.Zapněte si fotak a namiřte předkem do na fotak.pokud v lcd uvidite dvě svíticí diody pod tým kouřovým sklíčkem,tak jste majitelem vadné serie.Tak jako já.Totiž ten ovladač vysílá kod i když nic nemačkáte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U třetí výměny jsem myslel že je jen špatný dálkač. Bohužel dnes večer, nemáte přístup, no av a není signál.A tento ještě má zhoršenou celkovou kvalitu programů- rozmazanost a podobně.Jedno pozitivum,neseká se jak předtím ty ostatní kaony.Ale po delším sledování začnou bolet oči.Nebod obraz je jak pod sklem či lupou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

no a za tohle chteji ty smejdi penize - to je urcite pro tebe lepsi zabava ty starosti s tim prijimacem ( telefony do upc ,cekani na technika atd.) nez jen pasivni sledovani tv - takhle si ty smejdi predstavuji podnikani v 21 stoleti ve stredni evrope - za ty nehorazne penize co za to chteji by mel dostat kazdy sasek z upc peknou facku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pstraka

Jo tak mně to svítí pořád, takže DO žere v jednom kuse. Chci se zeptat:

 

1) pomohla aspoň jedna z těch 4 výměn s tím DO, je teď ok?

2) umí vyměnit jen DO, nebo to mění včetně STB, takže se pořád musí nastavovat nahrávání atd.?

 

Díky za odpověď a radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od začátku.Ty tři příjmače první dny ok.A pak není signál a občsné sekání programů u prvního to by šlo ale vždy mi to vyřadilo vše co je připojeno za to i druhe stb že nebyl signál. Tak jsem mněnil.Druhý není signál a nemáte přístup a občasné sekání a občas reset.Mněnil.A ten třetí obra,zhoršená kvalita obrazu ,dálkač špatný- mněním baterie každý den,a včera večer hlášky typu není přístup a no av.Předpokládám že je to vadná serie kaonu,nebod vždy dovezli nový.Ted už se musím rozhodnout jaké chyby tolerovat a překousnout.Protože první dny bude fungovat a pak určitě totéž.Ještě chci dodat že mám nově dělané zásuvky a kabely od upc,a přepětové zásuvky,a hdmi kvalitní.Výměna 4 tého se očekává ve středu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...