Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Návštěvník klakson23

Ten žebrák mi nahrává programy, jak se mu zachce. Náhrávání proběhne z 50ti %. A to ještě jak kdy. Takže polovinu programů vůbec nemám, co jsem chtěl. A to jsem po tobě toho moc včera nechtěl. Jen 2 programy a ty si nenahrál ani jeden (čt1 a prima cool). Děkuji Kaone KFC-B4003HCO. Každá změna mi připadne k horšímu. Si prostě nespolehlivá černá krabička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po nějaké době testování poslední beta verze FW musím konstatovat,že je vše při starém,čili špatně.Když pominu nemožnost nastavení trvání banneru,tak zvuk přes HDMI stále vypadává a při přechodu mezi multiplexy občas STB zamrzne a následně samovolně restartuje.Prostě krám :cry:

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zdemax

Mám doma dva tyto "povedené" přístroje. S jedním nejsou vůbec žádné problémy , u druhého se začaly čím dál častěji objevovat výpadky připojení HDMI.

Zkusil jsem ten testovací firmware , žádná změna k lepšímu , tak jsem zkusil ještě ten slovenskej a zatím se to jeví slibně .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

no tady je ta vizitka upc - odpovedni lide v upc drepi na prdeli a hrabou penize a zakaznik si musi ruzne po domacku poradit sam ( pokusna krysa - zkus tohle a nebo tamto atd.) - uz by tam opravdu mel za to nekdo nest odpovednost a pekne pikat - kde zijeme - to si porad od nejakych buzerantu nechame srat na hlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tu starší verzi Kaonu myslím KFC-B3001, .... tu jsem však s UPC vrátil, bo měla strašně pomalé odezvy na dálkové ovládání ... přepínání programů atd. zásadní problém dále byla nemožnost uživatelsky si nastavit vlastní pořadí programů.... takže člověk si musel pamatovat, že AXN je na 67 kanálu, HBO na 51 atd...

 

no a takový opruzujících skutečností tam bylo opravdu dost na "kvalitní" HD gerét.

 

Jaké máte v tomoto ohledu zkuženosti s DVR Kaon KCF-B4003HCO?

 

DDFifty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Je to to samé akorát v jiném obalu a s externím zdrojem. Vytvoř si oblíbenou skupinu kanálů a tam si to můžeš setřídit jak chceš. Já to tak mám a spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klakson23
no tady je ta vizitka upc - odpovedni lide v upc drepi na prdeli a hrabou penize a zakaznik si musi ruzne po domacku poradit sam ( pokusna krysa - zkus tohle a nebo tamto atd.) - uz by tam opravdu mel za to nekdo nest odpovednost a pekne pikat - kde zijeme - to si porad od nejakych buzerantu nechame srat na hlavu

 

Bohužel dokud jsme ochotni za ty jejich průsery platit, tak s tím nebudou dělat vůbec nic. A není to jen UPC, je to 80% všech firem v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s timto FW takove problemy nemam, pravada HDMI otestovat nemuzu, protoze na to nemam televizor, ale vse ostatni funguje bezproblemu.

 

Jak jste na tom vy ostatni co ten posledni FW zkousite :?:

 

opravdu to vypadá, že na beta fw. hdmi vypadne, ale zase naskočí, aniž by se musel vytahovat kabel nebo vypínat box ... doufejme, že to neodpráskne nějak vstup na televizi

 

jinak nepozoruju nějaké zásadní problémy, kromě toho, že se při přehrávání občas seká obraz, po vypnutí přehrávání a opětovném zapnutí je to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...