Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kulombo

Ono to sice logicky vypadá, že bys měl použít automatické lazení, ale nedělej to, je to vždycky zatraceně na dlouho. Použij buď "manuálně" a nebo v případě resetu do továrního nastavení "startovací"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klakson23
Tak super tovarni nastaveni probehlo a ted uz to nenaladi nic .

Pise to ze to naladilo HBO HBO2 HBO Comedy Cinemax Cinemax 2 Hustler TV Daring! Tv a jedno radio .

Ale na kanalech to pise Not Aviable chan.

Uz nejedou ani ty ceske stanice .

 

Instalace probiha podle navodu .

MOD auto

Pocatecni frekv. 170,50

Koncova frekv. 858000

Prenosova 5000

Konst QAM-64 skousel jsem i auto

 

Tak co ted ma nekdo radu?

 

 

přesně můj problém. Tak jsem potom dával jen to "startovací" ladění. Ale moc jsem si nepomohl. Našlo to všech 111 prog., ale funkční jen těch pár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ moc diky ted jsem stopnul automaticke ladeni a dal manualne a uz to tam naskakuje jak zbesili 111kanalu a 28 radii za 1mintu ladeni jen stale jede 11 kanalu a nic vic .

I tak diky za radu moc pomohlo uz jsem ztracel nervy pri cekani .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja kdyz dam startovaci ladeni tak spadne system setoboxu proste se sam vypne do pohotovostniho rezimu s hodinami. Proto jsem daval to auto .Manualne jsem si mylne myslel ze je to program po programu a tak jsem to neskusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Možná by ještě nebylo na škodu podívat se, jestli má box načtenou kartu a jestli sedí číslo, co je vytištěné na kartě a číslo, které se ti zobrazí v informacích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska uz to rano nabehlo a jede vse krom kanalu Filmovych ktere maji byt zdarma na 14 dni tj HBO HBO 2 HBO Comedy Cinemax Cinemax 2 Filmbox Extra atd.

No hlavne ze jede vse co si clovek plati, a ted jeste vse preskladat jak programy preferujeme to bude taky fuska .

Nevite nekdo o nejakym seznamu programu kde jsou vsechny kanaly UPC pohromade aby se to dalo lepe tridit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den , všem ..

 

Dne 08.12.2011 mě byl vyměněn STB Handan 7000HD za Kaon 4003, po pátečním výpadku zatím funguje , ale mám dva problémy.

 

První se týká nepravidelných výpadků programu ,např. HBO HD vždy během tří hodin jeden totální výpadek , prostě černá obrazovka , pouze zvuk a nejde ani přepnout kanál, pomůže pouze vypnutí a zapnutí STB. Jinak STB nevypadává , nekostičkuje , prostě drží.

 

Druhý problém se týká kvality obrazu , nemůžu si pomoct ale Handan 7000HD měl daleko kvalitnější obraz - teď SD programy vypadají jako analogové a HD programy jako SD.

 

Měl bych dotaz - je takto špatný obraz u všech KAonů ??, mám tuto skutečnost reklamovat, nebo se pokusit tam narvat jiný firmware ,je možnost firmwarem zlepšit obraz ??

 

Teď tady čtu že vyšel nový firmware pro Handam 7000, tak si rvu vlasy , že jsem nepočkal. Mohl mi HD 7000 zůstat.

 

Byla by možnost vrátit po reklamaci starý STB , kdybych si o něj vysloveně zažádal ???

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...