Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Vše překontrolováno. signál v pořádku,kabely + zásuvky taktéž. a hlážka občasná stálá... u druhého stb přes skart žádný problém.Vypadáto opravdu bud na vadné serie kaonu nebo nekompatibility se sítí kabelovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pstraka
Jo tak mně to svítí pořád, takže DO žere v jednom kuse. Chci se zeptat:

 

1) pomohla aspoň jedna z těch 4 výměn s tím DO, je teď ok?

2) umí vyměnit jen DO, nebo to mění včetně STB, takže se pořád musí nastavovat nahrávání atd.?

 

Díky za odpověď a radu!

 

Tak DO opraveno. Domluvil jsem se přímo s technikem z Plzně, který UPC supportuje a vysvětlil mu problém. Tak dlouho hledal funkční DO, až ho našel a přinesl. A teď se zdá vše ok. Takže až na chvilkové výpadky přes HDMI zatím běhá jak má, ale mám ho teprve týden. Tak snad vydrží.

Upraveno uživatelem pstraka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkus ten novy firmware a treba prestanou i ty vypadky HDMI.

 

Kdo chce vyzkouset aktualni testovaci firmware pro STB Kaon, tak si ho muze stahnout zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04_01.01.24-DA2F_20111021.bin

Mel by predevsim opravovat problem s vypadavani HDMI portu.

 

Soubor s FW se nahraje na USB flash pamet, ci externi HDD, ta se pripoji k STB a v menu vybere aktualizace SW pres USB.

 

Pripadne nalezene chyby prosim hlaste sem do tohoto vlakna.

 

V pripade nejakych vetsi problemu (coz ale neocekavam) je mozne se vratit zpet k puvodnimu FW, ktery je ke stazeni zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04.bin

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pstraka
Tak zkus ten novy firmware a treba prestanou i ty vypadky HDMI.

 

Kdo chce vyzkouset aktualni testovaci firmware pro STB Kaon, tak si ho muze stahnout zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04_01.01.24-DA2F_20111021.bin

Mel by predevsim opravovat problem s vypadavani HDMI portu.

 

Soubor s FW se nahraje na USB flash pamet, ci externi HDD, ta se pripoji k STB a v menu vybere aktualizace SW pres USB.

 

Pripadne nalezene chyby prosim hlaste sem do tohoto vlakna.

 

V pripade nejakych vetsi problemu (coz ale neocekavam) je mozne se vratit zpet k puvodnimu FW, ktery je ke stazeni zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04.bin

 

 

Tak nějak se k tomu odhodlávám, protože to padá tak 1x za den a dá se s tim žít a všechno ostatní je teď OK a jak za těch x let znám UPC, zastávám názor, že se nemá rýpat do něčeho, co funguje :). Ale jak to vypadne 5x za večer, jdu do toho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, právě jsem dostal nový STB kaonb4003. Předtím jsem měl pouze HD STB. Hned první "mínus" je, jak už bylo psáno výše, že nejdou seřadit stanice dle libosti. Proboha proč???? Proč mě to nutí dělat přes Favorite??? druhé "mínus" ovládání - tfujtajbl. Asi se řídí heslem "naokolo je to blíže" Třetí "mínus" při nahrávání více pořadů najednou, nejdou přepínat všechny programy. Ovládání PVR kapitola sama. Dál jsem to neštudoval, protože by to byly asi samé "mínuska". A pak mám dotaz, jestli jde nějak nastavit, že když přepínám programy, tak aby mi ukazovalo takovou tu spodní tabulku co právě běží a co bude následovat, jak to šlo u předchozí verze, nebo musím jen používat tlačítko Guide? Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předtím jsem měl pouze HD STB.

Myslíš asi Handan.

Hned první "mínus" je, jak už bylo psáno výše, že nejdou seřadit stanice dle libosti. Proboha proč???? Proč mě to nutí dělat přes Favorite??? druhé "mínus" ovládání - tfujtajbl. Asi se řídí heslem "naokolo je to blíže" Třetí "mínus" při nahrávání více pořadů najednou, nejdou přepínat všechny programy. Ovládání PVR kapitola sama. Dál jsem to neštudoval....

Vítej v klubu. .... zvykneš si.

A pak mám dotaz, jestli jde nějak nastavit, že když přepínám programy, tak aby mi ukazovalo takovou tu spodní tabulku co právě běží a co bude následovat,

Já mám tedy ten Kaon, kde zdroj je ještě pevnou součástí přístroje, a tam se toto řeší zmáčknutím modrého kulatého tlačítka "i". (co se vysílá a co bude následovat, síla a kvalita signálu ...)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třetí "mínus" při nahrávání více pořadů najednou, nejdou přepínat všechny programy.

To je vlastnost, ne chyba, kdyz ma 2 tunery, tak pri nahravani ze dvou muxu muzes sledovat pouze kanaly v techto dvou muxech.

 

A pak mám dotaz, jestli jde nějak nastavit, že když přepínám programy, tak aby mi ukazovalo takovou tu spodní tabulku co právě běží a co bude následovat,

Bohuzel nelze, tohle zvlada pouze slovensky firmware.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...