Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Návštěvník klakson23
Já mám tedy ten Kaon, kde zdroj je ještě pevnou součástí přístroje, a tam se toto řeší zmáčknutím modrého kulatého tlačítka "i". (co se vysílá a co bude následovat, síla a kvalita signálu ...)

 

No když zmáčknu ten modrý čudl, tak to ukáže, ale jakmile přepnu, tak zase musím mačkat modrý čudl. Mít 1kč za každé zmáčknutí čudlu, jsem milionář. UPC dělejte s tím firm. něco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pstraka
Tak zkus ten novy firmware a treba prestanou i ty vypadky HDMI.

 

Kdo chce vyzkouset aktualni testovaci firmware pro STB Kaon, tak si ho muze stahnout zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04_01.01.24-DA2F_20111021.bin

Mel by predevsim opravovat problem s vypadavani HDMI portu.

 

Soubor s FW se nahraje na USB flash pamet, ci externi HDD, ta se pripoji k STB a v menu vybere aktualizace SW pres USB.

 

Pripadne nalezene chyby prosim hlaste sem do tohoto vlakna.

 

V pripade nejakych vetsi problemu (coz ale neocekavam) je mozne se vratit zpet k puvodnimu FW, ktery je ke stazeni zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04.bin

 

Tak jsem to zkusil :shock: ...Strašný... STB se hned první hodinu asi 5x odpojil od HDMI, ale po pár vteřinách se zase připojil. Takže myslím, že neodstranili příčinu, ale snaží se aspoň zpátky spojení navázat. Nicméně po 2 dnech provozu se mi teď stalo, že se STB odpojil, po chvíli se připojil, ale kanály na pozici 14 a dále jsou nepřístupné, nejde na ně přepnout. Je u nich znak placeného kanálu. Zkusím tam dát ten slovenský, případně se vrátit k původnímu, ten nový SW ja hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pstraka

Dal jsem tam ten slovenský a zatím to běží. A navíc to ukazuje při přepínání, co zrovna dávají. Nechce se mi dávat tovární nastavení, protože mám nastaveno asi 10 pravidelných nahrávání a nechce se mi to znovu nastavovat. Jinak, co bych obecně ocenil u všech FW: v informaci o programu by se mi líbilo skutečně přenášené (vysílané) rozlišení. Zatím se mi jeví, že je u všech prohramů to, co je nastaveno v Nastavení. Dále poměr promítaných stran, 4:3 nebo 16:9. Např. při fotbalu z Černé hory jsem si fakt nebyl jist, co to vlastně je. Jsou to drobnosti, které měl i Handan a asi by nebyl problém, aby to bylo i tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dwarf

Na tomto zařízení mi vadí, že se do výstupu na HDMI i SCART pletou hlášky o začátku a konci předem naplánovaného nahrávání. Je nějaká možnost toto hlášení potlačit? Předpokládám, že do servisního menu se nijak nedostanu. Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...