Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Jo tak mně to svítí pořád, takže DO žere v jednom kuse. Chci se zeptat:

 

1) pomohla aspoň jedna z těch 4 výměn s tím DO, je teď ok?

2) umí vyměnit jen DO, nebo to mění včetně STB, takže se pořád musí nastavovat nahrávání atd.?

 

Díky za odpověď a radu!

 

Tak DO opraveno. Domluvil jsem se přímo s technikem z Plzně, který UPC supportuje a vysvětlil mu problém. Tak dlouho hledal funkční DO, až ho našel a přinesl. A teď se zdá vše ok. Takže až na chvilkové výpadky přes HDMI zatím běhá jak má, ale mám ho teprve týden. Tak snad vydrží.

 

 

Tak bohužel mám stejný problém, DO funguje vždycky jen chvíli po výměně baterií. Co mám tedy udělat, abych dostal spravně fungující DO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klakson23

A zase to nenahrává. Dal jsem si nahrát fotbal na nova sport, přes GUIDE jsem označil červeným tlačítkem (nahravacím) a NIC!!!!!!!!!! Už mě to vytáčí do nebeských výšin. Vážně přejdu na CS-link a bude vystaráno. Už mě to UPC nebaví... Platit za něco, co nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pstraka
Zavolat na UPC, technik ti přiveze jiný ovladač.

 

 

Ale hlavně se s ním domluv, jak pozná, že DO je v pořádku. Protože se obávám, že dostaneš 10 stejných DO, než přinesou jedno, co bude OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Stačí na něj kouknout přes foťák na telefonu, vadný ovladač neustále vysílá, takže ty 2 diody vepředu pod kouřovým sklem pořád svítí, funkční ovladač svítí jen při stisknutí tlačítka. A nemusíš se bát, že by ti přinesl další vadný, o tomhle problému se ví a každá dodavatelská firma má z toho důvodu na skladě krabici nových funkčních ovladačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem v tom taky. Před týdnem jsem dostal nové zařízení a celkem pohoda. Tedy až do doby, než se za dva dny odporoučel ovladač. Volal jsem na UPC, že mám problém s ovladačem a oni, že v pořádku, že s tím mají problémy a pošlou technika. Na dotaz, porč ovladače technik nekontroluje při zapojení zařízení se mi dostalo odpovědi, že na to nemají čas. OK, takže asi mají dost času jezdit každému zákazníkovi měnit vadné ovladače, to jistě stojí méně peněz a času, než jej předem zkontrolovat. No, ale to je problem UPC. Mě spíš štve, že já nemám tolik času čekat doma stále na výměnu. No uvidíme zítra co přiveze a jestli bude zase vadnej, tak už nevím. Mimo to, mi dnes ještě začal set-top-box vypadávat, takže fakt super!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zase to nenahrává. Dal jsem si nahrát fotbal na nova sport, přes GUIDE jsem označil červeným tlačítkem (nahravacím) a NIC!!!!!!!!!! Už mě to vytáčí do nebeských výšin. Vážně přejdu na CS-link a bude vystaráno. Už mě to UPC nebaví... Platit za něco, co nefunguje.

 

Tak si kup svůj STB jako si ho budeš kupovat pro SKIlink a máš vystaráno (modul i kartu si pro sat musíš koupit taktéž, u UPC neplatíš kartu ...)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klakson23

Tak jsem dostal nový STB, ale mám jiný problém. Naladil jsem si všechny programy, ale nejdou mi žádné HD programy. Píše to "není přístup". Kde je chyba teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klakson23

No v podstatě od mého posledního příspěvku. (cca 17:15) Ale je změna. Ne že nejdou HD programy, ony nejdou žádné, krom: čt1, čt2, nova, prima, čt24, čt4, upcexpres, hd+sd, barandovTv, novacinema, primacool, primalove, očko. Všechny ostatní programy nají ten znak $.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...