Jump to content

Jardabr

User
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jardabr

 1. Aktualizace je opravdu spíše úsměvná, než funkční. Také mám stále firmware 6.1.9300. 14.2.2023 jsem dostal SMS, že mi 13.2.2023 budou aktualizovat sw. Asi nesedí rok, nebo je to firma, kde zítra znamená včera. Všechny popisované možnosti o ruční aktualizaci vedou k výsledku, že mám to nejlepší, co můžu chtít.
 2. Večer se to rozeběhlo samo.
 3. Po opětovném přihlášení do TV aplikace (tv Sony Bravia) nelze nic přehrát. Chyba TAV1882.
 4. Zřejmě je myšlena Vodafone Android aplikace. Tam je opravdu Čt Sport (asi týden) bez informací a jde spustit jen skokem z okolního kanálu. Restart, odhlašení/přihlášení nepomohlo. U ostatních kanálů informace je.
 5. @Marek-26 původně součástí smlouvy také nebyl zákaz přetáčení reklam.
 6. Očekával bych to samé, jako O2. Zařadit vysílání Príma reklamních stanic někam na pozice 280 a dál, aby nepřekážely.
 7. Tak po aktualizaci ovladače ze stránek výrobce karty pomohlo nastaveni na standard 802.11n. To běží spolehlivě. Při nastavení 802.11ax, nebo 802.11ac se přenos seká. Tímto bych chtěl poděkovat za rady a nasměrování. Díky Jarda
 8. Zkusím pohledat na Intelu. Na Lenovo support mi to nabízí ovladače pro Win10, i když se notebook prodává s předinstalovanými Win11.
 9. Fotky nahrávám rovnou na Nas, v počítači je nemám. Se starým notebookem to fungovalo bez problémů. V ZPSx mám nastavený katalog, který je na Nasu. Jde teď o to vylučovací metodou najít kde je problém. Jestli ve Win11, Nasu, nebo Vodafone routeru.
 10. To není o kopírování, ale o přístupu na Nas. Např. na Nasu mám fotky a když chci upravit klíčová slova u deseti fotek najednou, tak namapovaná složka přestane být dostupná a ZPSx aplikace se sekne.
 11. Já mám podobný problém. Koupil jsem nový notebook Lenovo Yoga s Win11 a na 5G wifi síti nejsem schopný nahrát na Nas Synology větší soubor (300MB). Spadne to s chybou. Když změním připojení na 2.4G, tak to pomalu jde. Při připojení LAN je to bez problémů. Na starším notebooku s Win10 tyto problémy nejsou. Na nějakém fóru jsem se dočetl, že snad Synology ne zcela podporují Win11. Zatím netuším, co s tím, změnilo se v posledním měsíci hodně věcí (nový notebook, nový fw plus přechod z exUPC na Vodafone) .
 12. Bohužel jediný není. Má zkušenost. První termín převodu byl v lednu. Čtyři dny po jsem dostal sms, že se uskuteční jindy. Do dalšího termínu v únoru se trefili. 31.1. ráno jsem dostal sms, že začali s převodem. Odpoledne, že hotovo. Pak teprve začala legrace. 8.2.2022 jsem se na pobočce dozvěděl, že převod stále trvá. 15.2.2022 mi technik řekl, že mám dvě smlouvy, protože mou exUPC vidí v UPC systému. Ten den později na pobočce, že oni do UPC nevidí, ale že převod u Vodafonu stále probíhá a neví se, kdy by mohl být ukončený. Včera mi přišel od Vodafonu dotazník, jak jsem s jejich službami spokojen. Škoda, že to od Vodafonu nikdo nečte.
 13. @namec Mám rok starou Sony Bravia, ale o tu ani tak nejde. Šlo mi o ten Logitech ovladač a možnost jím ovládat Vodafone set-top box. S ním můžu ovládat všechna ostatní zařízení doma.
 14. Chtěl bych se zeptat, když se tu řeší ovladač, nepoužívá někdo k Vodafone set-top boxům Logitech Harmony ovladač? Koukal jsem, že v databázi zařízení Logitech nějaké Vodafone zařízení má, ale nevím, jestli jsou to set-top boxy, které Vodafone používá zde. Představa, že mám na stole minimálně tři ovladače (box, tv a av reciever) mně moc neláká. Kaon např. Logitech zvládá bez problémů. Jarda
 15. @Marek-26 díky za radu. Budu jí asi potřebovat, protože na Vodafone infolince jsem se dozvěděl, že prémiový set-top box nejde používat jako DVB-C. To umí jen standardní set-top box.
 16. Jen pro jistotu se chci zeptat. Technik mi má přijet vyměnit set-top za nový, Vodafone. Jestli je kabelový, jednoduše poznám, že odpojím lanku a TV (lineární) mi musí běžet dál? Jarda
 17. @tomus to je zajímavá otázka. Třeba dneska se Kaon snaží a restartoval se za dvě hodiny jen jednou. Řešit to budu muset, až KAON spadne při nahrávání, nebo se nenahraje celý pořad a manželka to bude chtít pustit zpětně. O Horizon Go jsem přišel a Vodafon neumí Chromecast. Nebo dřív Vodafon vymyslí aplikaci do Android TV?
 18. Tak už jsem byl také převeden (nebo převezen?). A vysvětlilo se, jaký settop box za 100Kč měsíčně mi bude pronajímán, když standard je za 70Kč a prémium za 120Kč. Je to starý slavný KAON KCF-B4003HCO HD.
 19. Nicméně mi v listopadu přišlo, Převedení služeb proběhne v termínu 15.01.2022 - 21.01.2022 i s pronájmem TV zařízení za 100 Kč. Několikrát jsem se minulý týden snažil s automatem domluvit, abych se ujistil, že chudák technik nemrzne od pondělka na schodech. Bohužel při zadání čísla smlouvy jsem se dozvěděl, že na toto číslo žádná platná smlouva neexistuje a dál jsem se nedostal. No a v pondělí mi přišla SMS, že termín neplatí. To je tedy má zkušenost.
 20. @Vulva - předpokládám, že je to přechod bez UPC settop boxu. Jinak by ho musel přinést čáp. 😉. V tom asi bude problém s přechodem ostatních zákazníků, že nemá kdo krabičky vyměnit.
 21. @PetrM ne, ze zasuvky do tv.
 22. @PetrM, přijel technik, vyměnil zásuvku a koax a výpadky už nejsou tak časté. Navíc jsem to přestal sledovat.
 23. ..... ale dokud mi "hloupý STB" nevymění, tedy nepřevedou, bude mi fungovat Horizon Go?
 24. Přesně tohoto jsem se obával. Na stránkách Vodafone u popisu STB jsou v podstatě informace že "STB obsahuje tlačítko Netflix, baterie do ovladače a některé programy jsou barevné ". Jarda
×
×
 • Create New...