Jump to content

Jardabr

User
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  500 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
 • Place of subscription of Vodafone services
  Kladno, Kročehlavy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jardabr's Achievements

Level 6

Level 6 (6/14)

 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Aktualizace je opravdu spíše úsměvná, než funkční. Také mám stále firmware 6.1.9300. 14.2.2023 jsem dostal SMS, že mi 13.2.2023 budou aktualizovat sw. Asi nesedí rok, nebo je to firma, kde zítra znamená včera. Všechny popisované možnosti o ruční aktualizaci vedou k výsledku, že mám to nejlepší, co můžu chtít.
 2. Po opětovném přihlášení do TV aplikace (tv Sony Bravia) nelze nic přehrát. Chyba TAV1882.
 3. Zřejmě je myšlena Vodafone Android aplikace. Tam je opravdu Čt Sport (asi týden) bez informací a jde spustit jen skokem z okolního kanálu. Restart, odhlašení/přihlášení nepomohlo. U ostatních kanálů informace je.
 4. @Marek-26 původně součástí smlouvy také nebyl zákaz přetáčení reklam.
 5. Očekával bych to samé, jako O2. Zařadit vysílání Príma reklamních stanic někam na pozice 280 a dál, aby nepřekážely.
 6. Tak po aktualizaci ovladače ze stránek výrobce karty pomohlo nastaveni na standard 802.11n. To běží spolehlivě. Při nastavení 802.11ax, nebo 802.11ac se přenos seká. Tímto bych chtěl poděkovat za rady a nasměrování. Díky Jarda
 7. Zkusím pohledat na Intelu. Na Lenovo support mi to nabízí ovladače pro Win10, i když se notebook prodává s předinstalovanými Win11.
 8. Fotky nahrávám rovnou na Nas, v počítači je nemám. Se starým notebookem to fungovalo bez problémů. V ZPSx mám nastavený katalog, který je na Nasu. Jde teď o to vylučovací metodou najít kde je problém. Jestli ve Win11, Nasu, nebo Vodafone routeru.
 9. To není o kopírování, ale o přístupu na Nas. Např. na Nasu mám fotky a když chci upravit klíčová slova u deseti fotek najednou, tak namapovaná složka přestane být dostupná a ZPSx aplikace se sekne.
 10. Já mám podobný problém. Koupil jsem nový notebook Lenovo Yoga s Win11 a na 5G wifi síti nejsem schopný nahrát na Nas Synology větší soubor (300MB). Spadne to s chybou. Když změním připojení na 2.4G, tak to pomalu jde. Při připojení LAN je to bez problémů. Na starším notebooku s Win10 tyto problémy nejsou. Na nějakém fóru jsem se dočetl, že snad Synology ne zcela podporují Win11. Zatím netuším, co s tím, změnilo se v posledním měsíci hodně věcí (nový notebook, nový fw plus přechod z exUPC na Vodafone) .
 11. Bohužel jediný není. Má zkušenost. První termín převodu byl v lednu. Čtyři dny po jsem dostal sms, že se uskuteční jindy. Do dalšího termínu v únoru se trefili. 31.1. ráno jsem dostal sms, že začali s převodem. Odpoledne, že hotovo. Pak teprve začala legrace. 8.2.2022 jsem se na pobočce dozvěděl, že převod stále trvá. 15.2.2022 mi technik řekl, že mám dvě smlouvy, protože mou exUPC vidí v UPC systému. Ten den později na pobočce, že oni do UPC nevidí, ale že převod u Vodafonu stále probíhá a neví se, kdy by mohl být ukončený. Včera mi přišel od Vodafonu dotazník, jak jsem s jejich službami spokojen. Škoda, že to od Vodafonu nikdo nečte.
 12. @namec Mám rok starou Sony Bravia, ale o tu ani tak nejde. Šlo mi o ten Logitech ovladač a možnost jím ovládat Vodafone set-top box. S ním můžu ovládat všechna ostatní zařízení doma.
 13. Chtěl bych se zeptat, když se tu řeší ovladač, nepoužívá někdo k Vodafone set-top boxům Logitech Harmony ovladač? Koukal jsem, že v databázi zařízení Logitech nějaké Vodafone zařízení má, ale nevím, jestli jsou to set-top boxy, které Vodafone používá zde. Představa, že mám na stole minimálně tři ovladače (box, tv a av reciever) mně moc neláká. Kaon např. Logitech zvládá bez problémů. Jarda
×
×
 • Create New...