Jump to content

Jardabr

User
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  500 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
 • Place of subscription of Vodafone services
  Kladno, Kročehlavy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jardabr's Achievements

Level 6

Level 6 (6/14)

 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tak po aktualizaci ovladače ze stránek výrobce karty pomohlo nastaveni na standard 802.11n. To běží spolehlivě. Při nastavení 802.11ax, nebo 802.11ac se přenos seká. Tímto bych chtěl poděkovat za rady a nasměrování. Díky Jarda
 2. Zkusím pohledat na Intelu. Na Lenovo support mi to nabízí ovladače pro Win10, i když se notebook prodává s předinstalovanými Win11.
 3. Fotky nahrávám rovnou na Nas, v počítači je nemám. Se starým notebookem to fungovalo bez problémů. V ZPSx mám nastavený katalog, který je na Nasu. Jde teď o to vylučovací metodou najít kde je problém. Jestli ve Win11, Nasu, nebo Vodafone routeru.
 4. To není o kopírování, ale o přístupu na Nas. Např. na Nasu mám fotky a když chci upravit klíčová slova u deseti fotek najednou, tak namapovaná složka přestane být dostupná a ZPSx aplikace se sekne.
 5. Já mám podobný problém. Koupil jsem nový notebook Lenovo Yoga s Win11 a na 5G wifi síti nejsem schopný nahrát na Nas Synology větší soubor (300MB). Spadne to s chybou. Když změním připojení na 2.4G, tak to pomalu jde. Při připojení LAN je to bez problémů. Na starším notebooku s Win10 tyto problémy nejsou. Na nějakém fóru jsem se dočetl, že snad Synology ne zcela podporují Win11. Zatím netuším, co s tím, změnilo se v posledním měsíci hodně věcí (nový notebook, nový fw plus přechod z exUPC na Vodafone) .
 6. Bohužel jediný není. Má zkušenost. První termín převodu byl v lednu. Čtyři dny po jsem dostal sms, že se uskuteční jindy. Do dalšího termínu v únoru se trefili. 31.1. ráno jsem dostal sms, že začali s převodem. Odpoledne, že hotovo. Pak teprve začala legrace. 8.2.2022 jsem se na pobočce dozvěděl, že převod stále trvá. 15.2.2022 mi technik řekl, že mám dvě smlouvy, protože mou exUPC vidí v UPC systému. Ten den později na pobočce, že oni do UPC nevidí, ale že převod u Vodafonu stále probíhá a neví se, kdy by mohl být ukončený. Včera mi přišel od Vodafonu dotazník, jak jsem s jejich službami spokojen. Škoda, že to od Vodafonu nikdo nečte.
 7. @namec Mám rok starou Sony Bravia, ale o tu ani tak nejde. Šlo mi o ten Logitech ovladač a možnost jím ovládat Vodafone set-top box. S ním můžu ovládat všechna ostatní zařízení doma.
 8. @Marek-26 díky, uvidím, až bude doma. @namec Samsung ovladač nemám. Díky, Jarda
 9. Chtěl bych se zeptat, když se tu řeší ovladač, nepoužívá někdo k Vodafone set-top boxům Logitech Harmony ovladač? Koukal jsem, že v databázi zařízení Logitech nějaké Vodafone zařízení má, ale nevím, jestli jsou to set-top boxy, které Vodafone používá zde. Představa, že mám na stole minimálně tři ovladače (box, tv a av reciever) mně moc neláká. Kaon např. Logitech zvládá bez problémů. Jarda
 10. @Marek-26 díky za radu. Budu jí asi potřebovat, protože na Vodafone infolince jsem se dozvěděl, že prémiový set-top box nejde používat jako DVB-C. To umí jen standardní set-top box.
 11. Jen pro jistotu se chci zeptat. Technik mi má přijet vyměnit set-top za nový, Vodafone. Jestli je kabelový, jednoduše poznám, že odpojím lanku a TV (lineární) mi musí běžet dál? Jarda
 12. @tomus to je zajímavá otázka. Třeba dneska se Kaon snaží a restartoval se za dvě hodiny jen jednou. Řešit to budu muset, až KAON spadne při nahrávání, nebo se nenahraje celý pořad a manželka to bude chtít pustit zpětně. O Horizon Go jsem přišel a Vodafon neumí Chromecast. Nebo dřív Vodafon vymyslí aplikaci do Android TV?
 13. Tak už jsem byl také převeden (nebo převezen?). A vysvětlilo se, jaký settop box za 100Kč měsíčně mi bude pronajímán, když standard je za 70Kč a prémium za 120Kč. Je to starý slavný KAON KCF-B4003HCO HD.
 14. Nicméně mi v listopadu přišlo, Převedení služeb proběhne v termínu 15.01.2022 - 21.01.2022 i s pronájmem TV zařízení za 100 Kč. Několikrát jsem se minulý týden snažil s automatem domluvit, abych se ujistil, že chudák technik nemrzne od pondělka na schodech. Bohužel při zadání čísla smlouvy jsem se dozvěděl, že na toto číslo žádná platná smlouva neexistuje a dál jsem se nedostal. No a v pondělí mi přišla SMS, že termín neplatí. To je tedy má zkušenost.
 15. @Vulva - předpokládám, že je to přechod bez UPC settop boxu. Jinak by ho musel přinést čáp. 😉. V tom asi bude problém s přechodem ostatních zákazníků, že nemá kdo krabičky vyměnit.
×
×
 • Create New...