Přejít na obsah

Neustále padající Vodafone TV na Android TV


radosto

Doporučené příspěvky

V 11. 1. 2024 v 10:03, Ondra - Vodafone napsal:

@radostoPěkný den, omezím se na faktické věci. Vodafone TV aplikace pro Android TV má svou informační stránku na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/aplikace-vodafonetv-chytre-tv/. Zde uvádíme:

Z toho je zřejmé, že fungování aplikace na multimediálních boxech nezaručujeme. Ono to opravdu nejde, protože se mezi sebou velmi liší, ať se bavíme o výkonu a technických specifikacích, certifikacích, úpravách systému apod. 

Na našem webu můžete v sekci s příslušenstvím (Chytrá domácnost) zakoupit mimo jiné i Xiaomi Mi Box (aktuálně tento). Tento typ boxu jsme nikdy neprodávali v "balíčku" s Vodafone TV, nikde ani nepíšeme, že bychom ho doporučovali jako vhodné zařízení pro příjem Vodafone TV apod. Jde o běžný Android TV box, na kterém můžete spustit aplikace určené pro tento systém a jako u všech jiných Android zařízení nemáte a ani nemůžete mít 100% jistotu, že spustíte všechny existující Android aplikace, protože každá má trochu jiné nároky na výkon, paměť, verzi systému atp. 

Našim zákazníkům přednostně doporučujeme pro příjem Vodafone TV pomocí boxu Vodafone TV set-top boxy, u kterých máme jistotu, že vše funguje v pořádku. U ostatních možností, jak televizi sledovat, vždy píšeme, jaké jsou potřebné parametry a také případná omezení - viz výše popis u aplikace pro Android TV, která je primárně určena pro televizory.

 

Chovejte se slušně a srandu si dělejte z někoho jiného. To chcete říct, že když prodáváte mobilní telefony ve vašem e-shopu, tak taky netvrdíte, že budou se sim kartou od Vodafone fungovat? Pokud prodáváte produkt, který splňuje technické parametry služby (tedy je tam systém Android TV vyšší než 5), tak jako spotřebitel předpokládám, že to bude fungovat. Stejně tak jako předpokládám, že telefon, který umí GMS a LTE bude fungovat tam, kde je takový signál. Řeším to s úřady, tohle je jasná nekalá obchodní praktika. Máte to jasně napsat, co podporujete  a pokud prodáváte produkt, který nepodporuje vaše služby, tak jasně uvést, že není podporován. 

 

  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@radostoZkusím to napsat ještě jinak - na stránce ohledně Android aplikace pro Vodafone TV píšeme, že aplikace je určena pro televizory a na multimediálních boxech její fungování nezaručujeme. To znamená, že může, ale nemusí fungovat. Xiaomi Mi Box je multimediální box. Věřím, že takto pohromadě to je jasnější...

  • Nesouhlasím 1
  • Děkuji 2
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím to napsat ještě jednou. Právě protože nezaručujete fungování na multimediálních boxech nic neznamená. Máte mít jasný seznam. Xiaomi Mi Box jste prodávali na webu Vodafone, tedy bylo zjevné, že bude fungovat se službami Vodafone ke kterým je určen (tedy ke sledování TV), pokud jste nenapsali opak. Je Vám to jasné, Ondro? 

  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone nikde negarantuje, že VTV na Mi boxu bude trvale funkční. Pokud na boxu nejde něco,  co na jiných přístrojích obdobné kategorie ano, tak to je třeba si stěžovat u firmy Xiaomi. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone má na webu jasnou specifikaci a prodával to zařízení. To, že neumí jasně udělat seznam kompatibilních zařízení jde k jejich tíži. Není to tak, že by něco nešlo na MI boxu a jinde to fungovalo dobře, ale že na MI boxu funguje vše dobře kromě Vodafone TV.

  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi box se prodává minmálně od roku 2017-2018 kdy ještě Vodafone TV nebyla takže nemůžete srovnávat něco co nebylo a nyní je 😄 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabička/stick s Androidem, stejně jako telefon, počítač a nevím co dalšího má nějaký svůj procesor, operační paměť apod. a tak podle toho systém a aplikace fungují.

Někde svižněji, někde hůř a nebo vůbec. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže jádro pudla je v tom , že by to na těch přístrojích fungovalo , kdyby to nezaříznul Vodafone svýma přehnanýma bezpečnostníma opatřeníma. Nebo mi řekněte v čem je rozdíl ta OTT(IPTV) od Vodafonu a od ostatních operátorů , kterým to všem funguje ?

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...