Přejít na obsah

Neustále padající Vodafone TV na Android TV


radosto

Doporučené příspěvky

Jak je možné, že Vodafone TV neustále padá? Mám Android TV, které měl podporovat a neustále to padá. Zároveň mám mac a tam Vodafone TV vůbec nefunguje. Druhá televize je Tizen a tam taky ne i když při objednávce (loni) mi bylo řečeno, že Vodafone TV funguje i na Samsung TV. Proč Vodafone lže a nedokáže udělat svou službu normálně a místo toho se věnuje výzvám na podporu buzen? 

  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezké ráno, @radosto, mrzí mě, že se musíte hned ve svém prvním příspěvku takto vyjadřovat o naší podpoře LGBT+ lidí 😞 Co se ale týká té podpory aplikace pro Samsung, tak jak už zde několikrát padlo, aplikaci v nabídce máme. Bohužel jste ale neuvedl žádné další informace, tak můžeme jen těžko hádat, kde je přesně chyba... Obecné informace k podpoře Vodafone TV na chytrých televizorech pak máme na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/aplikace-vodafonetv-chytre-tv/. Pokud evidujete nějaké potíže s přehráváním, můžete nám kdykoliv zavolat na 800 77 77 31, rádi se na to s vámi podíváme.

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin - VodafoneJako korporace nemáte volební právo, nemáte se tedy vyjadřovat k něčemu, co je pouze v gesci voličů a jejich zastupitelů. Podporujete lidi, kteří podporují terorismus. Aplikaci v nabídce nemáte pro všechny televize Samsung (tedy pro ty starší). Zároveň jasně píši, že nefunguje v Android TV na mi Boxu, kde neustále padá. Možná to nevidíte přes tu duhovou a palestinskou vlajku, kterou máte na očích. 

@Marek-26 Na mi Boxu padá neustále. Během sledování filmu spadne klidně i třikrát. To, že Vodafone nedokáže aplikaci optimalizovat není chyba stáří zařízení. 

  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radostoVodafone jistě aplikaci optimalizuje, ale tyto změny už jistě nepostihnou starší letitá zařízení. 

Vzhledem k tomu, že jde o soukromá zařízení, nelze na ně poskytovat jakoukoliv podporu. Nikdo neví, zda tam nemáte aktivní vývojářský režim, zda nemáte zaplněnou ROM kdo ví jakými aplikacemi, zda tam máte poslední verzi a nemáte tam nějakou z předchozích verzí aplikace Vodafone TV apod. 

 

Co se týče aplikace Vodafone pro OS Tizen na Samsung TV, když se podívám ke konkurenci, mají podmínky naprosto totožné. Televize Samsung od roku 2018 a novější. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TechnikusTakže za nefungující a padající aplikaci může uživatel. Mi Box je koupený loni v zimě jako aktuální zařízení, které nabízel i Vodafone. Kromě aplikací, které tam byly v základu tam je navíc jen iVysílání, Spotify, HBO MAX a Vodafone TV. Chcete říct, že to zaplní ROM? Aplikace i systém jsou pravidelně aktualizovaný, vývojářský ani jiný režim než standardní tam zapnutý není. Ostatně "aplikace" Vodafone TV padá i na jejich oficiálním set top boxu premium.  

  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...