Jump to content

radosto

User
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by radosto

 1. No rady co s tím sem se tu fakt nedočkal. Takže ani pomoci.
 2. Tak se naučte číst. Reaguji na text, který i cituji. Vodafone nedává garanci na nic. Kdyby jasně napsal, že služba Vodafone TV nefunguje na ničem, ať si ji lidi neobjednávají, tak by to bylo v pořádku, takto ale dělá nekalé obchodní praktiky.
 3. Pokud by Vodafone prodával led pásky s podobným popisem jako prodává mi box, tak bych očekával, že půjde připojit k TV a půjde do něj nainstalovat aplikace do Android TV OS. Vodafone TV má specifikaci napsanou pouze k verzi Android TV 5 a vyšším a rokem výroby 2017. Kdyby mělo Vodafone TV lepší specifikaci a mi box by to nesplňoval, tak není o ničem řeč. Ale to Vodafone nemá, on mlží a neřekne přesně, co má fungovat a co ne. Zároveň prodával produkt (a teda druhá generace mi boxu, kterou prodává dnes, není o moc lepší, má třeba stejnou ram), který působí dojmem, že tam Vodafone TV fungovat bude.
 4. Ano, krabička s Androidem s názvem Mi Box funguje s aplikacemi O2TV, Apple+, Netflix, HBO MAX, iVysilání, Youtube, PLEX, Voyo. Jediná aplikace, která padá je Vodafone TV. Co na to místní uživatelé a podpora Vodafone? Že je to problém krabičky. I když tu krabičku prodával Vodafone a nikde nepsal, že tam Vodafone TV padá.
 5. Vodafone má na webu jasnou specifikaci a prodával to zařízení. To, že neumí jasně udělat seznam kompatibilních zařízení jde k jejich tíži. Není to tak, že by něco nešlo na MI boxu a jinde to fungovalo dobře, ale že na MI boxu funguje vše dobře kromě Vodafone TV.
 6. Zkusím to napsat ještě jednou. Právě protože nezaručujete fungování na multimediálních boxech nic neznamená. Máte mít jasný seznam. Xiaomi Mi Box jste prodávali na webu Vodafone, tedy bylo zjevné, že bude fungovat se službami Vodafone ke kterým je určen (tedy ke sledování TV), pokud jste nenapsali opak. Je Vám to jasné, Ondro?
 7. Chovejte se slušně a srandu si dělejte z někoho jiného. To chcete říct, že když prodáváte mobilní telefony ve vašem e-shopu, tak taky netvrdíte, že budou se sim kartou od Vodafone fungovat? Pokud prodáváte produkt, který splňuje technické parametry služby (tedy je tam systém Android TV vyšší než 5), tak jako spotřebitel předpokládám, že to bude fungovat. Stejně tak jako předpokládám, že telefon, který umí GMS a LTE bude fungovat tam, kde je takový signál. Řeším to s úřady, tohle je jasná nekalá obchodní praktika. Máte to jasně napsat, co podporujete a pokud prodáváte produkt, který nepodporuje vaše služby, tak jasně uvést, že není podporován.
 8. Uznávám, že se všemi to není a použil jsem to jako zkratku, abych je nemusel znovu vypisovat. Tedy přesněji: S výše vypsanými, kde mám vyzkoušené, že to jede bez problémů + Netflix, Disney a O2 TV (ta se však neinstaluje přímo), které fungují skvěle na jiném mi boxu (stejný typ).
 9. Tak v tom případě jsi dobře mimo. Já umím jednu věc a to je právo. Proto se taky ptám na ne/fungování softwaru, nikoliv na právo.
 10. Vypadá to tak, že se tak Marek-26 snaží vystupovat, ale ani to mu nejde. Ono vyhrožovat právníkovi trestním stíháním s odkazem na 14 let neplatný zákon, to už chce vysokou míru blbosti. No já taky o urážky a vyhrožování od někoho tak hloupého, jako jste vy, nestojím. Já se ptal proč aplikace padá a důvod jste tu nenapsal, jen bláboly a obhajobu neschopných programátorů a Vodafonu. Vylepšete si tedy ego na někom, kdo se na ty vaše bláboly nachytá. Mi box s je zařízení, které funguje se všemi ostatními streamovacími aplikacemi bez problému. Jediná která padá je Vodafone TV, která měla dle popisu fungovat s verzí Android TV 5 a vyšší. Zároveň lze předpokládat, že pokud Vodafone sám prodával Mi box s, který má Android TV 9, tak zde měl uvést, že toto zařízení nepodporuje nebo uvést aspoň seznam podporovaných zařízení. Takto je to nekalá obchodní praktika.
 11. Není to pomluva, tak zase nelžete. Psal jste, že neznalost zákona neomlouvá a přitom jste ze sebe udělal debila, když jste odkázal na neplatný zákon. To není jen o čísle. Nekalá obchodní praktika to je a zcela to odpovídá zákonné definici, ale to vy nejste schopen pochopit, když ani nedokážete vygooglit jednoduchou informaci. Proč tu vlastně odpovídáte, když jste tak neschopný? To si jenom zvedáte ego, když nic neumíte?
 12. Nezkoušejte na mě Vaše výmysly. Nejste právník, já právník jsem a nekalé obchodní praktiky běžně řeším a toto je jedna z nich. A plky o trestném činu si strčte někam, když si ani nedokážete přečíst, že trestní zákon už neplatí 14 let. Stejně tak § 135 OZ je úplně o něčem jiném. S ohledem na to, že mi vyhrožujete, budu to řešit. Vodafone mi box běžně prodával ve svém e-shopu jako zařízení, které udělá ze starší televize moderní. Všechny ostatní aplikace nemají problém padá jenom Vodafone TV. Je to neschopnost odladit aplikaci a nekalá obchodní praktika, když jejich služba nepracuje s produktem, který na e-shopu prodával bez upozornění.
 13. Zde: https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/3/2340/dopis-premierovi.pdf
 14. Jenže Vodafone TV nefungovala ani v době prodeje. A přestal jej prodávat loni. Všechny ostatní aplikace: Voyo, Apple TV, HBO MAX, iVysilání, Netflix, atd. fungují bez problému. Jen Vodafone TV padá. To je prostě neschopnost Vodafone vytvořit fungující aplikaci a samozřejmě nekalá obchodní praktika Vodafonu.
 15. V tom případě nechápu proč to Vodafone prodával na svém webu. To je v tom případě nekalá obchodní praktika Vodafone.
 16. Ano, bez jakékoliv hlášky spadne a shodí celý Mi box.
 17. Tak i po resetu do továrního nastastavení a opětovné instalaci pouze Vodafone TV neustále padá. Nedělal jsem tuto aktualizaci. Tohle není ten problém.
 18. @TechnikusJe to MIBOX4 a je tam Android 9. Zkusím tedy tovární nastavení.
 19. @TechnikusTakže za nefungující a padající aplikaci může uživatel. Mi Box je koupený loni v zimě jako aktuální zařízení, které nabízel i Vodafone. Kromě aplikací, které tam byly v základu tam je navíc jen iVysílání, Spotify, HBO MAX a Vodafone TV. Chcete říct, že to zaplní ROM? Aplikace i systém jsou pravidelně aktualizovaný, vývojářský ani jiný režim než standardní tam zapnutý není. Ostatně "aplikace" Vodafone TV padá i na jejich oficiálním set top boxu premium.
 20. @Martin - VodafoneJako korporace nemáte volební právo, nemáte se tedy vyjadřovat k něčemu, co je pouze v gesci voličů a jejich zastupitelů. Podporujete lidi, kteří podporují terorismus. Aplikaci v nabídce nemáte pro všechny televize Samsung (tedy pro ty starší). Zároveň jasně píši, že nefunguje v Android TV na mi Boxu, kde neustále padá. Možná to nevidíte přes tu duhovou a palestinskou vlajku, kterou máte na očích. @Marek-26 Na mi Boxu padá neustále. Během sledování filmu spadne klidně i třikrát. To, že Vodafone nedokáže aplikaci optimalizovat není chyba stáří zařízení.
 21. Na Mi boxu, který prodával přímo Vodafone to neustále padá. Na Samsung TV to ani nenabízí aplikaci. Na Vodafone lince lhali, že to fungovat bude.
 22. Jak je možné, že Vodafone TV neustále padá? Mám Android TV, které měl podporovat a neustále to padá. Zároveň mám mac a tam Vodafone TV vůbec nefunguje. Druhá televize je Tizen a tam taky ne i když při objednávce (loni) mi bylo řečeno, že Vodafone TV funguje i na Samsung TV. Proč Vodafone lže a nedokáže udělat svou službu normálně a místo toho se věnuje výzvám na podporu buzen?
×
×
 • Create New...