Přejít na obsah

Modem Compal


Marek-26

Doporučené příspěvky

Dobrý den, doma máme Vodafone Modem CH7465VF a potřebuji poradit. Aktuálně jde do modemu internet ale modem ho dále neposílá do konektorů RJ45. Když se na modem připojím přes Wi-Fi tak internet funguje jak má. Myslel jsem si že to je nastavením ale modem jsem resetoval a nic... 

Předem děkuji za pomoc.

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Compal CH7465
  • ------------------
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2023 v 6:00, motorar napsal:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat... u exUPC zákazníků bude provedena výměna starších Compal modemů (bílá barva) s avizovanou změnou tarifů od října 2023? Nebo mohou zůstat stejné? Přišla informační  sms o navýšení rychlosti a budoucí změně tarifu z kabel300 (snad to nekomolím) na super500. Změnu chápu jako dokončení přechodu od upc, ale možná tomu jen nerozumím. V sms nešlo o žádnou výzvu k výměně, to je asi jen informační servis, že? Ptám se proto, že stávající modem šlape jako hodinky, takto mi dobře nefungoval ještě žádný jiný, což si fakt pochvaluju. Jestli jsem to pochopil správně Compal se dává stále stejný, jen v jiném designu. Děkuji M.

Modem Compal v pohodě zvládne i rychlost 500 Mbit, takže k výměně asi nebude důvod, až u rychlosti 1 Gbit se dává modem Arris Vodafone station.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy probíhají nějaké ty pravidelné restarty routerů? Jednou měsíčně, častěji, někdy v noci/časně ráno?

Tento týden se mi Compal sám restartoval už 2x:

22.8. cca 13:45

24.8. cca 6:05 

a to několikrát i předtím, ale začal jsem si logovat až tento týden. Zpětně, zda byl výpadek nebo ne nezjistím - ten restart uprostřed dne, ale to ráno, nemohl to být ten standardní restart? 

FW je stále ten stejný +- čtvrt roku od posledního updatu. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se alespoň stáhl nový FW, nebo byl na stránkách lokality výpadek, ok beru, ale takhle to vidím buď na vadný router, že se svévolně restartuje několikrát do měsíce, nebo má Vodafone šotky na síti. A během dne (chápu, že pro některé s otočeným harmonogramem spaní i v noci, časně ráno) to může být omezující. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...