Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Ještě dnes se dá zahájit alpha test pro webOS 3.0, tedy pro modelový rok 2016. To, že Vodafone zařízl televize, které přišly na trh ve 4Q/2019 a prodávaly se do konce 2Q/2021, je čistě manažerské rozhodnutí. Navenek se chce společnost prezentovat udržitelností a reálně dělá přesný opak, posílá do elektroodpadu tři roky staré (OLED) televize v ceně vysokých desítek tisíc korun.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možností je několik... Používat dál set top box (eventuálně CA modul), koupit si něco s Android TV (zlomek ceny nové TV), nebo přejít ke konkurenci, kteří fungují i na starších zařízeních. 

Jen pro informaci, v 12/2021 byla zpřístupněna Vodafone TV ve Španělsku a už v té době byla minimální podpora LG TV 2020 s webOS 5+ či 6+ dle tohoto článku 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto nepodporu bych chápal, kdyby to byl nějaký trend, ale na té TV fungují normálně veškeré jiné aplikace zcela bez problémů - Apple TV, Netflix, Disney+, HBO Max, Sky Showtime, YouTube atd. atd. nemluvě třeba o O2 TV.

Měnit TV kvůli aplikaci Vodafone TV opravdu nehodlám, i když mě to trochu mrzí. Nicméně je dobré znát filozofii firmy. Živou TV sleduji přes CA modul a toto jsem chtěl hlavně kvůli zpětnému zhlédnutí, abych nemusel pouštět z iPadu přes AirPlay.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station, CA modul
  • Děčín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Já sám mám také televizi uvedenou v roce 2019, tak to zklamání chápu. I když já jsem spokojeným uživatelem Premium boxu, protože přes něj funguje vše naprosto parádně... 

Co se týká důvodu - kdyby byla aplikace i pro starší televizory, tak bychom častěji řešili různé potíže s jejím provozem a ve výsledku by uživatelé nebyli moc spokojeni. Starší verze operačního systému LG nepodporují naši aplikaci, protože bychom nemohli garantovat dostatečný výkon pro spuštění aplikace a její plynulý provoz.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - VodafoneOndro, je dobře, že na nás globální Vodafone myslí a na rozdíl od Netflixu, Disney+, HBO Max, iVysílání, Voyo, O2 TV,  Kuki a prakticky všech ostatních poskytovatelů televizního obsahu neriskuje náš špatný uživatelský zážitek. Je jistě environmentálně odpovědné a v souladu s kodexem Vodafone neriskovat využití tři roky starého HW televize s fungující SW podporou, postavené na procesorech Alpha7/9 Gen2 a místo toho nabízet prémiový set-top-box na čipu BCM7271 z roku 2018, který slibuje naprosto dokonalý uživatelský zážitek a nadpozemskou rychlost do mnoha dalších let. Za rozumných 15 stovek ročního nájemného není co řešit a vezmu je ke všem svým televizím. Jen budu muset nakoupit pár designových poliček pod televize, to budou doma koukat.

Dovolím si jen připomenout Kodex Vodafone - Obchodní principy: "Dodavatel se zavazuje chránit životní prostředí. Dodavatel bude minimalizovat využívání omezených zdrojů (energie, voda a suroviny) a uvolňování škodlivých emisí do životního prostředí (včetně odpadu, emisí a odpadních vod). Dodavatel bude usilovat o zlepšení environmentální výkonnosti produktů a služeb, které poskytuje, a podporovat ty, kteří zákazníkům Vodafonu nabízejí ekologické a sociální výhody."

Budoucnost je úžasná. Ready?

  • Souhlasím 4
  • To se mi líbí 2
  • Haha 1
  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Ondra - Vodafone napsal:

Já sám mám také televizi uvedenou v roce 2019, tak to zklamání chápu. I když já jsem spokojeným uživatelem Premium boxu, protože přes něj funguje vše naprosto parádně... 

Co se týká důvodu - kdyby byla aplikace i pro starší televizory, tak bychom častěji řešili různé potíže s jejím provozem a ve výsledku by uživatelé nebyli moc spokojeni. Starší verze operačního systému LG nepodporují naši aplikaci, protože bychom nemohli garantovat dostatečný výkon pro spuštění aplikace a její plynulý provoz.

Tak ta posledni tucna veta se ti Ondro povedla 😞On operacni system LG nepodporuje vasi aplikaci? To si delas pr..el?  Neni to presne naopak?

  • Děkuji 1
  • Haha 1
  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, penca napsal:

Dovolím si jen připomenout Kodex Vodafone - Obchodní principy: "Dodavatel se zavazuje chránit životní prostředí. Dodavatel bude minimalizovat využívání omezených zdrojů (energie, voda a suroviny) a uvolňování škodlivých emisí do životního prostředí (včetně odpadu, emisí a odpadních vod). Dodavatel bude usilovat o zlepšení environmentální výkonnosti produktů a služeb, které poskytuje, a podporovat ty, kteří zákazníkům Vodafonu nabízejí ekologické a sociální výhody."

 

Ono je v tom Ondra relativně nevinně, prostě tohle ze své pozice ( asi moderátor soc. komunikace, nevím jak se to může jmenovat ) nemůže napsat nic špatného a jede se podle šablon, nebo podle toho co mu řeknou tam kam se dotazuje.  Já osobně bych tuhle práci v 50ti dělat nemohl. Moje poslední "sociální síť" byla ICQ 🙂 

Takže pro něj a spol. klobouk dolů za asertivitu a klid, protože dělám na střední prumce a děcek (16-19) mám občas až nad hlavu.

 

Ale to jsem odbočil od citace. Tuhle formulaci "zelených" kravin bohužel musí mít každá větší firma aby přežila. Všichni "myslí" na přírodu, ovzduší, zvířátka, stromečky, teplotu aj ( to co zrovna letí ) jinak je prostě v háji.  

 

Ale to jsem už zabrousil moc do "politiky". Omlouvám se.

 

PS: V jiném vlákně někdo vyčítal Vodafone podporu LGBT atd. komunity, to k víše napsanému taky patří, nemůžou jako nadnárodní firma jinak, jinak jsou v ......

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra samozřejmě dělá svou práci a vysvětluje nevysvětlitelné, podle vedením daných not, nic proti němu. Jen poukazuju na to, jaké nesmysly lezou ze současného vedení celé skupiny. Ostentativně vydávají kodexy, kterými se v reálu vůbec neřídí, šikanují vlastní klienty s odkoupeným Compalem nebo CA modulem jen proto, aby jim mohli identická zařízení pronajmout a nutí lidi pronajímat si další a další "prémiový" elektroodpad, i když doma mají plnohodnotný hardware, který by práci odvedl lépe a s menšími celospolečenskými náklady. Pokud by to s udržitelností myslel Vodafone vážně, nikdy by taková rozhodnutí nemohl udělat. Momentální míra pokrytectví vedení Vodafone je absurdní.

  • Souhlasím 4
  • To se mi líbí 1
  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...